Zigzag Desenler ile Dinamik Çocuk Odaları

Zigzag desenler ile her mevsim canlı ve taze dekorasyon fikirleri

Çocuk odası yada genç odaları için enerji veren aynı zamanda her zaman taze bir stil arayanlar için zigzag desenli dekorasyon fikirleri harika temalarıyla ilham vericiler. Dinamik ve canlı bir stile sahip olması gereken çocuk ve genç odası dekorasyonları parlak ve çekici renkleri bir arada barındıran zigzag desenleri ile hiç olmadıkları kadar dikkat çekici ve enerji dolu stillere sahipler. Zigzag desenleri dekorasyona dahil etmenin bir çok farklı yolu bulunuyor, yazımızın devamında sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden güzel zigzag desenli dekorasyon fikirleri ile sizde evinizde harika eklemeler yapabilirsiniz. Bütün bunlar çocuk odası dekorasyonları konusunda zigzag desenleri favori yapmaktadır.

çocuk odası dekorasyonları

Renkli zigzag desenli duvarlar

Çocuk odalarına renk ve hareket kazandıran dekoratif duvar kağıtları arasında birbirinden güzel renklerin bir arada kullanıldığı zigzag desenler odanın parlaklığını arttırmak için ideal bir seçim. Odanın tarzına ve renklerine uygun şekilde kalın zigzag desenleri ile çocuk odasına hareket kazandırabilirsiniz.

Yazımızda bahsettiğimiz gibi çocuk odası yada genç odasının tarzına uygun desenler ile duvar dekorasyonu yapabilirsiniz, aşağıda yer alan iskandinav tarzı çocuk odası için tercih edilen zigzag desenler son derece uyumlu ve şık bir stil görünüm yaratmış.

İlginizi Çekebilir : Çocuk Odaları İçin Eğlenceli Kara Tahtalar

Zigzag desenli Perdeler

Çocuk ve genç odaları için tercih edebileceğiniz renkli zigzag desenli perde modelleri ile odaya canlı bir görünüm ekleyebilir, her mevsim dinamik ve enerjik bir dekorasyon stiline sahip olabilirsiniz. Duvarda tercih edilen boya yada duvar kağıdı renklerine uygun tonlarda desenli perdeler seçerek harika bir uyum elde edebilirsiniz.

Zigzag desenli halılar

Canlı renklere sahip halı modelleri çocuk ve genç odalarına enerji kazandıran en önemli tasarımlardır. Zeminde odanın renk düzenine uygun zigzag desenli halılar ile görselliği arttırabilir ve istediğiniz dinamik stile sahip olabilirsiniz.

Erkek çocuk odaları için daha canlı renklere sahip kalın zigzag desenleri tercih edebilirsiniz, kız çocuk odaları içinse daha yumuşak, pastal tonlara sahip zigzag desenli halı modelleri kullanabilirsiniz.

çocuk odası dekorasyonları

Zigzag desenli yatak örtüleri

Zigzag desenleri duvar ve zemin haricinde kullanmak isteyenler için zigzag desenli yatak örtüleri ve nevresim takımları en ideal seçimler arasında. Canlı ve dinamik renklere sahip zigzag desenler ile odanın enerjisini yükseltebilirsiniz.

Zigzag Desenli Çocuk Yastık Örtüleri

Son zamanlarda ön plana çıkan yeni trend çocuk odası dekorasyonları söz konusu olduğunda zigzag desenler sıklıkla karşımıza çıkıyor. Zigzag desenlerin çocuk odalarında yoğun olarak kullanılması sayesinde hareketli ve şık bir şekilde tasarımların oluşması mümkün olmaktadır. Perdeler, halılardan sonra çocuk yastık örtülerinin de zigzag desenli olarak seçilebiliyor olması; sıra dışı tasarımlara imza atılması anlamına geliyor. Burada dikkat edilecek en temel unsur ise tam anlamıyla uyumlu bir dekorasyon yapmaktır. Özellikle çocuk odalarına enerji katmak isteyenler tarafından tercih edilen zigzag desenli çocuk yastık örtüleri, son derece şık bir konsepte de sahip oluyor.

Yastıklarda zigzag desen söz konusu oluğunda düz renk bir zemin üzerine iki farklı rengin sırayla zigzag desenler oluşturması tercih edilmektedir. Bununla birlikte mesela bir kartal resmi müthiş bir görünümün elde edilmesini mümkün kılıyor. Yastık örtülerine zigzag desenlerin bulunuyor olması her ne kadar marjinal bir seçenek olsa da çocuk odalarına harika bir sinerji kattığı için bu desenler sıklıkla tercih ediliyor.

çocuk odası dekorasyonları

Zigzag Desenler Özgün Tasarımlar Sunuyor

Çocuk odası dekorasyonları konusunda tasarım oluştururken; zigzag desenlerden yararlanmak; özgün ambiyansların oluşturulmasını da mümkün kılmaktadır. Böylece özgün ve sıra dışı dekorasyonların harika motiflerle desteklenmesi de mümkün oluyor. Sizde modern etkilere sahip özgün ve şık bir çocuk odası konsepti oluşturmak istiyorsanız; zigzag desenler harika seçenek olarak karşınıza çıkacaktır.

Galerimizde size ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden şık ve enerjik zigzag desenli dekorasyon fikirleri sizleri bekliyor. Merak ettiğiniz tüm detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

FOTO GALERİ / Zigzag Desenler ile Dinamik Çocuk Odaları

Bir önceki yazımız olan Eğlenceli Çocuk Odası Puf Modelleri 2016 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.