Yeni Trend 3 Boyutlu Led Masa Lambaları

3D Led Masa Lambaları

Gelişen üretim teknolojileri ile hayatımıza bir çok yeni tasarım dahil oluyor, klasik kalıplaşmış tasarımların aksine yenilikçi,modern ve dekoratif tarzları ile oldukça dikkat çekiciler. Aydınlatma kategorisinde bugün sizler ile yeni trend 3 boyutlu led masa lambaları ve detayları hakkında bilgiler vermek istiyoruz..

Nedir bu 3 boyutlu led lambalar?

Öncelikle belirtmeden geçmeyelim, son dönemlerin en popüler ve dikkat çekici aydınlatma tasarımları arasında yer alan 3 boyutlu led masa lambaları  Dekorjinal markalı olarak üretilmeye başlanmış, markanın bu tasarımlarını önde gelen ev dekorasyon üzerine satış yapan sitelerde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Led lambalara dönecek olursak, şunu söyleyebiliriz bu tasarımlar 12 volt kullandıklarından dolayı özellikle çocuk odaları için oldukça güvenli ve az enerji tüketen bir tasarım. Led lambalar diğer aydınlatma tasarımlarında olduğu gibi 220 volt şebeke gerilimi kullanmıyorlar, sadece 12 volt ile düşük enerji kullanımı sağlıyorlar, yani bir cep telefonu şarjı kadar enerji tüketimi söz konusu, müthiş. Ayrıca 3 boyutlu masa lambaları ısı yaymadıkları gibi 50.000 saat çalışma ömrüne sahip tasarımlar, yani uzun süreli kullanım için son derece ideal masa lambaları..

Galerimizde 3 boyutlu led lambalar görünüşte çok kırılgan bir his uyandırabilir ancak durum pek öyle değil.. Tasarımların üst kısımları Plexiglass Malzemelerin laser kesim ile işlenmesi ile hazırlanmış, yani cam gibi kırılgan değiller.

Tasarımların en dikkat çekici özellikleri arasında yer alan üst kısımların istenildiği an değiştirilmesi bizce çok güzel düşünülmüş bir ayrıntı. Yani dilediğinizde bir başka modeli kolayca gövdeye entegre edebilir, bu şekilde farklı farklı led aydınlatma tasarımlarını istediğiniz zaman değiştirip kullanabilirsiniz.

Tasarımdan bahsedecek olursak çok dekoratif ve dikkat çekici olduklarını rahatça söyleyebiliriz. Bir çok farklı model seçeneğinin bulunması bu anlamda farklı zevklere sahip kişilere hitap etmesi demek. Dekorasyona farklılık katacağını düşündüğümüz 3 boyutlu led masa lambaları, çocuk odaları, yatak odaları yada oturma odalarında rahatça kullanabileceğiniz dekoratif bir aksesuar görevi görüyor. Dekorasyona farklılık kazandırmak adına kullanılabilecek çok şık ve dikkat çekici bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz, aynı zamanda sevdikleriniz içinde çok şık bir hediye olarak değerlendirebilirsiniz.

Galerimizde sizler için seçtiğimiz dekoratif 3 boyutlu masa lambaları ve fiyatları ile sizleri baş başa bırakıyoruz.Merak ettiğiniz tüm sorular için konu altından bize yazabilirsiniz, kısa sürede editörlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

FOTO GALERİ / Yeni Trend 3 Boyutlu Led Masa Lambaları

İlginizi Çekebilir : Koçtaş 2017 Abajur Modelleri başlıklı makalemizde 2016 abajur modelleri, ayaklı abajur koçtaş ve koçtaş abajur hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.