Yazarlık

Dekorblog Yazarlık Başvurusu ve Detaylar

Görev tanımı nedir ?: Dekorblog.net sitesinde belirlediğiniz ve bu konuda yaratıcı fikirlere sahip olduğunuz kategorilerde fikir ve haber yazıları yazmak.

Aranan nitelikler nedir ?: En önemlisi tam bir dekorasyon meraklısı olmanız, sevdiğiniz bir dekorasyon dalında yazı dilinde akıcı ve özgün fikirleriniz bulunuyorsa Dekorblog.net ekibi olarak sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Katılımcı Yazarlık şartı nedir ? : Dekorblog.net sitesinde katılımcı yazar olmak için ay içinde bize en az 1 adet tarafınızdan yazılmış, benzersiz özgün bir yazı göndermenizi istiyoruz.

Gönüllü çalışma prensibi: Dekorblog.net bağımsız yayın yapan bir ev dekorasyon bloğu, ticari bir amaç için kurulmamaştır. Dekorasyon sevenlere ilham vermek, yeni dekorasyon trendlerinden haberdar etme amaçlı kurulmuş özgün bir blog sitedir. Başvurucu yapacak adayların bilmesi gereken Dekorblog.net katılımcı yazarlara herhangi bir ücret vermez.

Kadrolu Yazarlık şartı nedir ? : Kadrolu yazarlığa geçmeniz için yine tarafınızdan yazılmış, özgün ve tarzınızı yansıtan ayda en az 3 yazı göndermelisiniz. Katılımınız gözlemlenerek uzun vadede dekorblog.net sitesinde uzman yazar kadrosuna geçebilir, dönem dönem yapılan reklam & sponsor çalışmalarından maddi olarak gelir sağlayabilirsiniz.

Başvurmak istiyorum ne yapmalıyım ?

▪ Bize bir adet fotoğrafınızı gönderin, yazarlar bölümünde ve konularınızın altında görünecektir..
▪ Kısaca bize kendinizden bahseden bir biyografi gönderebilirsiniz.
▪ Son olarak sitede yayımlamak için 1 adet yazınızı gönderin.

Bilgilendirme : Yukarıda yer alan maddeleri yerine getiren tüm adaylar kabul sürecinden sonra detaylı olarak bilgilendirilir.Tarafınızdan yazılmış örnek yazılarınız ve yazar sayfanız hazırlanır. Size ait kullanıcı adı ve şifreler belirlendikten sonra Dekorblog.net ekibi arasında yerini alabilirsiniz. Yazar başvurularının daha hızlı cevaplanması için dikkat etmeniz gereken detayları aşağıda sizler için sıraladık.

  1. Sitede yer alan kategorilere uygun olan yazılar yazmak
  2. Örnek yazılarınızda imla ve noktalama konusunda dikkat etmek
  3. Kolay anlaşılabilen, belli bir konusu olan blog yazıları yazmak
  4. Ev dekorasyon modasını yakından takip edip, yeni trendler hakkında bilgi sahibi olmak

Başvuru irtibat: Yukarıda yer alan tüm detayları eksiksiz olarak tamamlayıp Bize Ulaşın bağlantısını ziyaret edip iletişim formunu doldurabilir yada dekorblog.irtibat@gmail.com adresine başvurunuzu gönderebilirsiniz. Başvurunuz editörlerimiz tarafından incelenip en kısa zamanda tarafınıza bilgi amaçlı bir e-posta alacaksınız.

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
Tavsiyeler: ankara iç mimar