17 FOTOĞRAF

Vivense 2017 Aydınlatma Modelleri

Dekorasyonun temel niteliklerinden biri de aydınlatmadır. Vivense 2017 aydınlatma modelleri temelde iki amaç için üretilmektedir. Bu amaçlardan biri mekânların aydınlatılmasını sağlamak diğeri de mekân dekorasyonunun önemli bir parçası olmaktır.

Mekânlarda aydınlatma tercihlerinde bulunurken bazı bilgiler ışığında hareket etmekte fayda vardır. Evinizin her bölümü için aynı ışık kaynağı ve aydınlatma modeli seçmeniz doğru olmaz. Bunun yerine mekâna özel tasarımlara sahip seçimler yapmanız gerekir. Banyoda kullanacağınız ışık nitelikleri ve aydınlatma modeli ile salon için kullanacağınız modellerin farklı olması gerekir. Bu farklılığı ortaya koyan temel iki yaklaşım vardır. Bunlardan birincisi aydınlatılacak mekânın genişliğiyken diğeri de dekorasyona uygun aydınlatma modeli seçimidir.

Vivense 2017 Aydınlatma Modelleri

Vivense 2017 aydınlatma modelleri ile evinizin farklı birçok alanı için özel olarak üretilmiş ürünlerden sizin için doğru olanı tercih edebilirsiniz. Vivense 2017 aydınlatma modelleri içerisinde yer alan ve çok fazla beğenilen avize sarkıt modelleri evinizin hemen her bölümü için düşünülmüş farklı tasarımlara sahiptir. Modern, country, endüstriyel, etnik, rustik, taşlı, şamdanlı ve kumaş avizeler en dikkat çekici tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vivense 2017 aydınlatma modelleri arasından avize ve sarkıtlardan tercih yapacaksanız bu ürünlerden sizin için uygun olanı belirlerken, ürünün mobilyalarınızla ve duvarlarınızın rengi ile olan uyumunu göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz. Ürünleri satın almadan önce ürün bilgisi kısmından özelliklerini değerlendirmenizde de fayda vardır.

Vivense 2017 aydınlatma modelleri içerisinde özellikle salon, oturma odası ve yatak odalarında kullanılabilen dekoratif yönü ön planda olan lambaderler, kullandığınız odalarda şık bir dekorasyon ve aydınlatma imkânı sağlamaktadır. Lambader uygulamasında da farklı seçeneklerinizin olduğunu bilmenizi isteriz. Tripot, metal ayaklı, sarkıt ve farklı tasarımlar ile üretilmiş lambaderlerde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır.

Salonunuzun mobilya tarzına göre seçebileceğiniz lambaderler sadece salonunuz için değil kullandığınız tüm bölümlerde çok dekoratif bir çözüm sağlamaktadır.

Benzersiz Vivense 2017 Aydınlatma Modelleri

Abajur modelleri Vivense 2017 aydınlatma modelleri içerisinde farklı bir alanı oluşturmaktadır. Abajur seçimi için yılların birikimi bir ürün gamı ile karşı karşıya kalmış olmanız sebebiyle çok zorlanacağınızı belirtmek isteriz. Metal, ahşap, polipropilen, cam, pvc, kumaş, krom gibi farklı malzeme seçenekleri ve farklı renklerde üretilen abajurlar mükemmel bir dekorasyon tamamlayıcı niteliğe sahiptir.

Özellikle ayna aydınlatmasında gölge oluşumunu engellemek amacıyla kullanılan aplikler, koridor ve yatak odalarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Duvara monte edilmesi sebebiyle çocuk odalarında abajur yerine daha çok tercih edilen apliklerin Vivense 2017 aydınlatma modelleri içinde çok fazla alternatifinin olduğunu belirtmek isteriz. Genel olarak modern, klasik ve farklı tasarım çeşitleri altında inceleyebileceğimiz aplikler için de ahşap, metal, krom, pvc, cam ana malzemeler olarak kullanılmaktadır.

Modern mekânların vazgeçilmez aydınlatma modellerinden olan LED aydınlatma sayesinde çok daha tasarruflu ve şık aydınlatma ürünlerine sahip olabilirsiniz. Bu modellerin daha çok metal ve türevleri ağırlıklı madenlerle ve modern anlayışa uygun tasarımlarla üretildiğini belirtmek isteriz. Klasik çizgilerin dışına çıkmak isteyen müşterilerin sıklıkla tercih ettiğini bu ürünlerde de farklı aydınlatma güçleri kullanılmaktadır.

Evinizin her bölümünün aydınlatmasının farklı özelliklere uygun olması gerektiğini belirtmiştik. Bahçeler, sıcak sohbetlerin vazgeçilmez mekânlarındandır. Bahçe aydınlatmasında daha çok bahçe aplikleri tercih edilmektedir. Farklı tarzdaki bahçeler için lambader ve sarkıtların da alternatif olarak kullanıldığını belirtmek isteriz. Bahçe aydınlatmasında genellikle dış etkenlere karşı daha dayanıklı olması sebebiyle metal türevleri kullanılmaktadır. Vivense 2017 aydınlatma modelleri arasında yer alan birbirinden güzel bahçe aydınlatma ürünlerini sizin de beğeneceğinizi umuyoruz.

Dekorasyondaki uyum her zaman albeniye sahip olmuştur. Aydınlatmadaki uyum da misafirleriniz ve sizin için göze hoş gelen sonuçlar doğuracaktır. Aydınlatma setleri bu uyumu yakalama düşüncesi ile oluşturulmuştur. Lambader ve sarkıt avizeden oluşan bu setler genellikle salonlarda tercih edilmektedir.

FOTO GALERİ / Vivense 2017 Aydınlatma Modelleri

İlginizi Çekebilir : Modern Desenli Kanvas Lambader Modelleri başlıklı makalemizde 2016 lambader modelleri, desenli lambader ve lambader hakkında bilgiler bulabilirsiniz.2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
VİVENSE Oturma Odası Grupları İnceleme | DekorBlogTekzen Avize Çeşitleri ve Fiyatları 2017 | DekorBlog Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] trendleri hakkında bir araştırma yapmak istedik. Size alternatif fikir olabilmesi açısından Vivense 2017 Aydınlatma Modelleri hakkında yaptığımız araştırmayı da incelemeniz […]

trackback

[…] ve yumuşak yastıklar şıklık ile birlikte konforu da sunmaktadır. Bu koltuk takımlarını Vivense Aydınlatma Modelleri ile doğru şekilde dekore ederek mükemmeli […]

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.