10 FOTOĞRAF

Şeffaf Tasarımlar İle Parlak Bir Dekorasyon

Cam tasarımlar ortama parlak ve ışıltılı bir stil kazandırıyor şüphesiz, klasik cam sehpalar ve cam masalar bunun en güzel örneğidir. Son yıllarda dekorasyonda şeffaflık bir hayli ilgi görüyor ve artık cam tasarımlara alternatif olarak akrilik mobilyalar ağırlığını yavaş yavaş hissettirmeye başladılar. Dekorasyona parlak ve ışıltı katmak isteyenler için yazımızda bugün birbirinden şık cam & akrilik tasarımlara yer vermek istedik. Şeffaf tasarımlardan hoşlananlar için yazımızda ilham veren birbirinden şık ve modern dekorasyon fikirleri seçtik.

Dekoratif şeffaf sandalyeler, şeffaf orta sehpalar ve masalar hem ev hemde ofis dekorasyonu için tercih edilebilecek şık seçimler arasındalar. Özellikle küçük mekanları dekore ederken şeffaf tasarımların üstlendiği önemli rol sayesinde daha ferah, modern ve mekanın olduğundan daha büyük görünmesi başarılı şekilde sağlanabiliyor.

Seçtiğimiz modern tasarımlar arasında cam ve akrilik uyumunu ayrıca incelemenizi öneririz. Eğer salonda yada mutfakta cam masa kullanıyorsanız kesinlikle şeffaf sandalyeler ile harika bir uyum yakalayabilirsiniz, aynı zamanda ortama parlaklık katabilirsiniz.

Şeffaf tasarımların gelecekte daha önemli bir rol üstlenecek gibi görünüyor, özellikle akrilik tasarımların hem fiyat hemde uzun ömürlü kullanıma sahip olması dekorasyonda kalıcı bir yere sahip olacağının sinyallerini veriyor. Şeffaf mobilyalar geniş kullanım alanına sahip olmasından dolayıda önemli bir yere sahip, ev, ofis, ve işletmeler için modern ve şık bir stil için kilit parçalar olarak tanımlanabilirler. Ayrıca farklı renk seçeneklerinin hızla piyasaya giriş yapması bu tasarımlara olan ilginin ve gelecekteki konumu ile ilgili ipuçları veriyor bizlere.

Şeffaf mobilyalar bir çok farklı dekorasyon tarzı ile uyumlu, en güzel örneklerini şuan eklektik dekorasyon örneklerinde görsek’de, retro, pop-art, iskandinav tarzı modern dekorasyon stilleri için rahatça kullanılabilir.  Çok uzatmadan sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz, mekana parlak ve şıklık katan şeffaf mobilya modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

FOTO GALERİ / Şeffaf Tasarımlar İle Parlak Bir Dekorasyon

İlginizi Çekebilir : Boş Duvar Dekorasyonu İçin Posterler Objeler Tablolar başlıklı makalemizde boş duvar dekorasyonu hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


2 Comments

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.