Sanatsal Galeri Tarzı Duvar Dekorasyonları 2016

Fotoğrafları seviyor ve dekorasyona dahil etmek istiyorsanız size ilham verecek etkileyici sanatsal galeri tarzı duvar dekorasyonları size ilham verecekler.. Boş duvarlar için yapabileceğiniz yaratıcı ve dekoratif bir tarza sahip basit bir düzenleme ile evinize daha kişisel ve özgün bir tarz kazandırabilirsiniz. Anılarınızı tazeleyen sizin için anlamlı fotoğraflarınızı bir galeri tarzı ile duvarınıza yansıtarak büyük farklılık yaratabilirsiniz. Sanat severler içinde son derece şık ve dekoratif bir dekorasyon tarzı ortaya çıkaran galeri tarzı duvar dekorasyon fikirleri ile duvarlara anlam katabilirsiniz.

Rastgele fotoğrafları duvarda belli bir hizada büyüklü küçüklü çerçeveler ile hareketlendirebilirsiniz. Bunu yaparken ister sanatsal fotoğrafları kullanın, isterseniz aile fotoğraflarını, yatay ve dikey çizgileri belli bir oranda sabitleyerek çok özel bir galeri tarzı duvar dekorasyonu elde edilebilir. Tabi ki daha tutarlı bir tarz için özel bir koleksiyona bağlı kalabilirsiniz.

Ayrıca sanatsal duvar dekorasyonu için siyah beyaz resimler ile renkli resimleri karıştırarak duvarda çekici bir stil elde edebilirsiniz. Dikkat çekici ve orjinal bir görünüm için resimlerin arasında beklenmedik dekoratif parçalar katarak duvar dekorasyonuna  stil sahibi bir tarz eklenebilir.

Fotoğrafları duvarda hangi düzende sergilemek istediğinize karar veremiyorsanız , galerimizde sizler için seçtiğimiz sanatsal galeri tarzı duvar dekorasyon fikirleri size bu konuda ilham verecektir. Hazırladığımız 26 galeri duvar dekorasyon fikri ile sizi baş başa bırakıyoruz.

FOTO GALERİ / Sanatsal Galeri Tarzı Duvar Dekorasyonları 2016

İlginizi Çekebilir : Boş Duvar Dekorasyonu İçin Posterler Objeler Tablolar başlıklı makalemizde boş duvar dekorasyonu hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.