11 FOTOĞRAF

Sanatsal Galeri Tarzı Duvar Dekorasyonları 2019

Aile fotoğrafları ile dekorasyon fikrinin yanında farklı tarzlarda fotoğraflar da tercih edilebilmekte ve hatta                    siyah- beyaz çekilmiş fotoğraflar duvarınıza oldukça şık bir hava katmaktadır.

Fotoğrafları seviyor ve dekorasyona dahil etmek istiyorsanız size ilham verecek etkileyici sanatsal galeri tarzı duvar dekorasyonları size ilham verecekler.. Boş duvarlar için yapabileceğiniz yaratıcı ve dekoratif bir tarza sahip basit bir düzenleme ile evinize daha kişisel ve özgün bir tarz kazandırabilirsiniz. Anılarınızı tazeleyen sizin için anlamlı fotoğraflarınızı bir galeri tarzı ile duvarınıza yansıtarak büyük farklılık yaratabilirsiniz. Sanat severler içinde son derece şık ve dekoratif bir dekorasyon tarzı ortaya çıkaran galeri tarzı duvar dekorasyon fikirleri ile duvarlara anlam katabilirsiniz.

Sanatsal Galeri Tarzında Duvar Dekorasyon Fikirleri

Evinizin her hangi bir köşesindeki duvarda çerçeveleyerek astığınız fotoğraflarınızı sanatsal galeri tarzında sergileyebilirsiniz. Bu şekilde duvarda hem hoş ve dekoratif bir görüntü elde edilir hem de bu görsel şıklık tamamı ile size ait parçalardan oluşur. Fotoğraflarınızı evinizin istediğiniz odasına ve duvarına asabilir ve şık bir fotoğraf galerisi görünümü verebilirsiniz. Örneğin salonunuzda bulunan konsolun üzerindeki duvar eşyalarla uyumlu renklerde olan çerçevelere yerleştirilen fotoğraflar ile süslenebilir, çerçevelere farklı pozisyonlar verilerek asıldığında sanatsal galeri tarzında bir görünüm elde edilir.

galeri tarzı duvar dekorasyon fikirleri

Bunun yanı sıra çalışma odası için hoş bir dekorasyon fikri olan sanatsal galeri şeklinde oluşturulan fotoğraflar, koyu renkte boyanmış olan bir duvar üzerine dağınık ve irili ufaklı çerçevelerde yerleştirilebilir. İsterseniz evinizin koridorunda ayırdığınız ve özellikle farklı bir renge boyadığınız duvarı, aile fotoğraflarınızı yerleştirdiğiniz eskitme çerçeveler ile dekore edebilirsiniz. Buna benzer daha pek çok yaratıcı fikirler oluşturularak uygulayabilir ve bulunduğunuz ortamda hem dekoratif hem de ailenizle geçirdiğiniz hoş anılarla dolu sıcak bir hava yakalayabilirsiniz. Son zamanlarda galeri tarzı duvar dekorasyon fikirleri favoridir.

Yeni Tarz Sanatsal Dekorasyonlar

Çerçevelenen fotoğrafların hepsinin aynı renkte olması gibi bir düşünce bazen sanatsal galeri tarzından uzaklaştırabilmektedir. Bu nedenle daha tarz ve dekoratif bir görüntü için birbirinden farklı ama bir araya geldiğinde uyum içinde görünebilecek tarzda çerçeveler seçerek duvarınıza yerleştirilebilirsiniz.

Rastgele fotoğrafları duvarda belli bir hizada büyüklü küçüklü çerçeveler ile hareketlendirebilirsiniz. Bunu yaparken ister sanatsal fotoğrafları kullanın, isterseniz aile fotoğraflarını, yatay ve dikey çizgileri belli bir oranda sabitleyerek çok özel bir galeri tarzı duvar dekorasyonu elde edilebilir. Tabi ki daha tutarlı bir tarz için özel bir koleksiyona bağlı kalabilirsiniz. Yeni tarzlar söz konusu olduğunda galeri tarzı duvar dekorasyon fikirleri akıllara gelmektedir.

galeri tarzı duvar dekorasyon fikirleri

Ayrıca sanatsal duvar dekorasyonu için siyah beyaz resimler ile renkli resimleri karıştırarak duvarda çekici bir stil elde edebilirsiniz. Dikkat çekici ve orjinal bir görünüm için resimlerin arasında beklenmedik dekoratif parçalar katarak duvar dekorasyonuna  stil sahibi bir tarz eklenebilir.

Fotoğrafları duvarda hangi düzende sergilemek istediğinize karar veremiyorsanız , galerimizde sizler için seçtiğimiz sanatsal galeri tarzı duvar dekorasyon fikirleri size bu konuda ilham verecektir. Hazırladığımız 26 galeri duvar dekorasyon fikri ile sizi baş başa bırakıyoruz.

FOTO GALERİ / Sanatsal Galeri Tarzı Duvar Dekorasyonları 2019

İlginizi Çekebilir : Yaratıcı Kara Tahta Dekorasyon Fikirleri 2019 başlıklı makalemizde dekorasyon, kara tahta boyası ve kara tahta boyası nasıl yapılır hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.