Salonum Küçük Duvar Renginde Kararsızım

Merhaba Nalan Hanım, öncelikle şunu söyleyebiliriz hem küçük hem alçak tavanlı bir mekan içinde ferah bir görünüm istiyorsanız mümkünse mobilyalarda dahil duvarda açık renkli duvar boyalarını tercih etmelisiniz. Diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise mekanda parlaklık yaratacak seçimler yapmaktır, yani gerek cilalı mobilyalar yada zemin, gerekse ortama derinlik kazandıracak tasarımlardan faydalanabilirsiniz.

Mekanda metalik yada saydam tasarımlar kullanabilirseniz ortamın küçük olduğu hissini yok edebilirsiniz. Örnek olarak salonda masa, sandalye, ve orta sehpa kullanıyorsanız cam ve akrilik tasarımlar seçmenizi öneririz. Size ilham vereceğini düşündüğümüz Şeffaf tasarımlar ile parlak bir dekorasyon başlığını inceleyebilirsiniz.

Kesinlikle salonunuza şık ve dekoratif bir ayna dahil etmenizi öneririz, aynalar küçük alanları olduğundan daha büyük gösterir ve derinlik kazandırır. Salonu daha geniş göstermenin en etkili yollarından biri ayna kullanımıdır. Eğer mobilyalarınız açık renkli değil ve değiştirme gibi bir şansınız yok ise duvarda, tavanda açık renk duvar boyası, belirlediğiniz bir duvarda ise ayna dekorasyonu tercih etmelisiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.