12 FOTOĞRAF

Saloni Mobilya’dan Renkli Mobilya Modelleri 2017

Bu yazımızda Saloni Renkli Mobilya Modelleri hakkında inceleme ve yorumlarda bulunacağız.

Bir odayı veya bir evi rahatlatan, yatıştıran ve sakinleştiren şeyler nelerdir?  Renklerin insanlar üzerindeki psikolojik etkileri nelerdir? Dekorasyonda renkler nasıl kullanılmalıdır? Bu ve bunun gibi sorulara bir çok makalemizde yer verdik. Belki de bu ihtiyaca binaen bir çok mobilya markası da günden güne kataloglarına renkli mobilya modelleri eklemekte ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 

Saloni Renkli Mobilya Modelleri Öne Çıkanlar

Akıllı mobilya mantığı çerçevesinde üretimler yapan ve hizmetlerini genişleten Saloni Mobilya,  Colorium Art serisi altında bu yıl bir çok renkli mobilya modelleri çıkarmıştır.

Saloni Mobilya Renkli Mobilya Modelleri 2017

Saloni Mobilya Renkli Mobilya Modelleri 2017

Saloni, renkli mobilya modelleri tasarlarken gerek geleneksel motifler, gerekse pop art motiflerden yararlanmış, bunları birbiri ile harmanlamış ve cesur renk tercihlerinden kaçınmamıştır.  Sanki eskiden kalma mobilyalarınız kaplanarak günümüze uyarlanmış hali gibi yenilenmiş ve nostaljik esintiler oluşturulmuştur.

Saloni Mobilya renkli mobilya modellerinden daha çok akıllı mobilya teknolojileri ile ilgilenmesi bu alanda çok rekabetsiz olacağı hissi verse de, modeller incelendiğinde hiçte öyle olmadığı gözlerden kaçmayacaktır. Mobilyalar bir bütün olarak mükemmel bir şekilde uyarlanmış, her türlü dekorasyonun parçası olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu yönüyle mobilyalar toplumun her kesimine hitap edebilmektedir.

Saloni Mobilya renkli sandalyeler modelleri

Saloni Mobilya renkli sandalyeler modelleri

 Pop art sanatından esinlenilen renkli sandalye modelleri, avangard bir görünüme karşın adeta modern bir hava verilmiştir.  Bu motiflerin özellikle genç kızların büyük beğenisini çekeceği aşikardır.

renkli mutfak sandalye fikirleri 2017

Renkli Sandalyeler İle Mutfağınıza Tarz Katın

Mutfak deyince genellikle tek renk dekorasyonlar aklımıza gelir Ancak mutfağınızı küçük dokunuşlarla çok daha renkli ve enerjik hale getirmek mümkün Mutfak dekorasyonunda...

Saloni turkuaz orta sehpa

Saloni turkuaz orta sehpa

Renkli orta sehpaları hemen hemen herkes sever ve kullanır. Saloni’de renkli mobilya modelleri arasına orta sehpaları da eklemiş ve başarılı bir şekilde kombinler oluşturmuştur.

2016 modern renkli zigon sehpa modelleri

Modern Renkli Zigon Sehpa Modelleri 2019

Zigon sehpalar geçmişten günümüze farklı tarzlara sahip evlerin vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alıyor, sık sık misafir ağırlayan evlerin şüphesiz kurtarıcı rolünü...

Patchwork Konsol Modeli

Patchwork Konsol Modeli

Son dönemlerde bir çok dekorasyon alanında patchwork akımı başlamış durumda. Saloni Mobilya’da bu akıma kapılmış ve etkinliğini hissettirmeye başlamıştır. Her ne kadar çoğunlukla patchwork fayans ve patchwork halı  sektöründe bir hızlanma olsa da, Saloni mobilyalarına da bunu aşılamıştır ve uyarlamıştır.

mutfak tezgah arkası renkli fayansları

Stil Sahibi Mutfaklar İçin Patchwork Fayanslar

Mutfak dekorasyonuna renk ve hareket kazandıran dekoratif fikirler arasında yer alan desenli fayanslar son dönemde büyük ilgi gören şık tasarımlar arasındalar Önceki...

dekoratif banyo fayansları 2017

Patchwork Fayanslar İle Gösterişli Banyolar

Banyonun tarzını ve şıklığını belirleyen en önemli parçalar fayans modelleri hiç şüphesiz, ister büyük ister küçük bir banyoya sahip olun doğru renk ve desenleri tercih...

pastel renkli patchwork halı modelleri 2016

Her Tarz Dekorasyon İçin Patchwork Halılar

Son bir kaç yıldır ev dekorasyonunda öne çıkan halı modellerinde geleneksel motiflerin modern çizgiler ve canlı renkler ile yorumlandığını rahatça görebiliyoruz Vintage...

Saloni Mobilya, günden güne bünyesine renkli mobilya modelleri katmakta ve yeni fikirler geliştirmektedir. Sizce bu pop art ve geleneksel motiflerin harmanlanması doğru bir adım mıdır? Dekorasyonda farklılık yaratır mı? Yoksa iç gıcıklatan bir görüntü mü oluşturur? Fikirlerinizi yorumlarınızla belirtmeniz bizi memnun edecektir.

Saloni Renkli Mobilya Modelleri hakkında daha fazla detay ve fikir için aşağıdaki resim galerimizi incelebilirsiniz.

FOTO GALERİ / Saloni Mobilya’dan Renkli Mobilya Modelleri 2017

İlginizi Çekebilir : Etkileyici Yatak Ucu Bank Modelleri başlıklı makalemizde ayak ucu pular, bank ve puf ve kapitoneli yatak ucu bank hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
Tavsiyeler: ankara iç mimar