Salona Kadınsı Bir Dokunuş..

Oturma odasına kendi tarzını ve zevkini yansıtmak isteyenler kadınlar için yazımızda bugün inanılmaz zarif, her detayı ile salona kadın elinin değdiğini hissettiren salon dekorasyon örnekleri seçtik. Kadınsı dekorasyonlar yani feminen detayların öne çıktığı, başta pembe ve pastel tonların hüküm sürdüğü yaşam alanları her açıdan daha zarif ve çekici bir tarza sahip. İnce detayların, göz yormayan yumuşak renk geçişlerinin öne çıktığı bu muhteşem kadınsı salon dekorasyon örnekleri bir çok takipçimize ilham verecek şıklığa ve kaliteye sahipler.

Kadınsı dekorasyonun vazgeçilmez rengi olan pembe, seçtiğimiz örneklerin çoğunda her zaman olduğu gibi ön plana çıkarılmış, pembesiz düşünülemeyen feminen detaylar arasında zeminden, perdelere, mobilyadan aksesuar modeline kadar salonda kadınsı dokunuşlar yoğun şekilde hissediliyor.

Pastel tonların bu tarz zarif dekorasyonlarda önemi bir hayli fazla, tarza göre parlak ve canlı tonların öne çıktığı daha sofistike örneklerde yer alıyor. Kadınlar ruh hallerini yansıtan renk tonları arasında bazen belli bir tonu öne çıkarırken, bazende ortamın odak noktası haline gelen mobilyalarda çekici renkleri tercih edebiliyor.

İlginizi Çekebilir : Pembe Kanepeler ile Feminen Salon Dekorasyonları

Bazen çiçeklerin etkisi altında cıvıl cıvıl bir ortam, bazen ise pastel renklerin sade ve çekici etkisini yansıtan romantik detaylar ile öne çıkan çarpıcı salonlar. Şunu söyleyebiliriz ki hangi tarz olursa olsun kadınsı dokunuşların öne çıkarıldığı salon dekorasyonları her açıdan daha şık, zarif ve cesur bir stile sahipler.

Feminen dekorasyon örneklerinde mobilyalar kadar cesur seçimler arasında perdeler, ortamın enerjisini ve tarzını etkileyen önemli seçimler arasındalar. Koltuk takımlarında tercih edilen dekoratif kırlentler, zemin için seçilen yumuşak renkli halılar ve hemen her köşede gördüğümüz çiçek desenleri ve çiçekli dekoratif tasarımlar dekorasyona kadın eli değmiş bir ortamın vazgeçilmezleri adeta.

Galerimizde beğeneceğini düşündüğümüz birbirinden çekici kadınsı salon dekorasyon örnekleri size evinizde yapacağınız bir çok farklı değişiklik için ilham verecektir.

FOTO GALERİ / Salona Kadınsı Bir Dokunuş..

İlginizi Çekebilir : Boş Duvar Dekorasyonu İçin Posterler Objeler Tablolar başlıklı makalemizde boş duvar dekorasyonu hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.