Reklam

Reklam rezervasyonu ve Sponsorluk hakkında detaylı bilgi için aşağıda yer alan iletişim adresini kullanabilirsiniz.

E-posta: dekorblog@arcibi.com

Advertorial nedir?

Reklam ile bilginin bir arada sunulmasıdır. Advertorial kelime yapısı “advertising” ve “editorial” kelimelerinin birleşiminden türemiştir. Advertorial reklamı, yalnızca tanıtım değil, aynı zamanda haber niteliği de taşır. Herhangi bir ürün ya da hizmet için advertorial reklam çalışması yapılırken, bunun bilgiyle birlikte hedef kitleye ulaştırılması amaçlanır. İnternet çağında olduğumuz için kurgusal reklamlardan ziyade advertorial reklam alternatifleri hem reklam verenleri hem de hedef kitleyi çok daha fazla etkilemektedir. Bu sebeple advertorial reklamın geri dönüş oranı oldukça yüksektir.

Dekorblog advertorial

Süresiz reklam: Oluşturulan sayfa tamamen kalıcıdır. Dekorblog.net yayın hayatı devam ettikçe sayfa erişilebilir olur.

SEO etkisi: Oluşturulan sayfaya gerekli arama motoru optimizasyonu (SEO) yapılır. Google, Bing, Yandex gibi arama sitelerinde üst sıralara çıkması için etkilidir.

Pagerank etkisi: Advertorial sayfasında yer alacak reklam verenin web sitesi linki, Dekorblog.net’ten backlink çekerek reklam verenin web sitesinin ‘pagerank’inin (Google sayfa değeri) yükselmesine yardımcı olur. Google arama sonuçlarında üst sıraya yükselmesine yardımcı olur.

Paylaşılabilirlik:  Advertorial yazısı, aynı haber/yazı sayfaları gibi oluşturulur. Kendine ait bir link (bağlantı) adresi bulunduğu için reklam veren tarafından kolayca paylaşılabilir.

Facebook paylaşımı: Yayına giren advertorial tanıtım yazısı, Dekorblog.net facebook sayfasında paylaşılır.

Banner Reklamlar

Banner reklamların yerleşimi ve tarife konusunda detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorular Sorular

Reklam vermek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bize e-posta veya telefon aracılığıyla hangi reklam paketi için rezervasyon yapmak istediğinizi ve gösterilmesini istediğiniz banner veya bilgiyi bildiriniz. Tarafımızdan en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapılacak ve satış detayları ile ödeme konusunda bilgilendirileceksiniz.

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
Tavsiyeler: ankara iç mimar