15 FOTOĞRAF

Pastane için Masa Sandalye Modelleri

Pastane için Masa Sandalye Modelleri hakkında bilgi verilerek pastane masa ve sandalye detaylarına değinilmiştir.

İmal edilmekte olan pastane için masa sandalye modelleri çeşitli özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Piyasa içerisinde her renkte ve farklı biçimlerde sandalye ve masa ürünlerini satın almak mümkün. Masa ve sandalye ürünleri tek tek ya da paket halinde sipariş edilebilir.

Pastane için Masa Sandalye Modelleri

Ahşap Masa Sandalye Modelleri

Daha çok butik pastaneler ve kafe tarzı yerler için ahşap modeller tercih edilebilir. 1. sınıf malzemeden imal edilmiştir. El işçiliğinin gün yüzüne çıktığı son derece nadide modeller olarak tanımlanmaktadır. Lake boya ile beraber uzun süreli kullanımlara açıktır.Pastane için Masa Sandalyeleri

Özellikle pastane içerisinde organik ürünler satan işletmecilere tavsiye edilmektedir. Çünkü bu ürünlerin imalatında kullanılan malzemelerin tamamı da organiktir. 4 sandalye ve 1 masa ile beraber adrese teslim olarak gönderilir.

 Demonte olarak gönderilen bu modellerin kurulumu son derece pratiktir. Kullanım talimatları içerisindeki görsellere bakılarak rahatlıkla kurulabilir. Bu ürünler sağlıklı kullanımlar ve doğal görünümler için de tavsiye edilmektedir. Yüzeyinde vernik ya da endüstriyel boya bulunmamaktadır. Sıklıkla vegan ürünler satan pastanelerde de kullanılmaktadır. Sağlam tutkal malzemesi ile birlikte parçaları birleştirilmektedir.

Tel Ayaklı Masa Sandalye Modelleri

Pastanelerini rustik bir şekilde dekore etmek isteyenler için bir başka seçenek daha kataloglarda yer almaktadır. Tel ayaklı masa sandalye modelleri diğer paketlere oranla çok daha ekonomiktir. Siyah, kahve gibi koyu tonları bulunmaktadır. Diğer renk seçenekleri arasında beyaz, krem ve gri gibi açık renkler de bulunur.Pastane için tek ayaklı Masa Sandalye

 Hafif bir yapıya sahip olduğu için kolayca taşınabilir. Temizlikleri de son derece kolay olduğu için pastane ve benzeri işletmelerde sıklıkla kullanılan bir ürün çeşididir.

Masif Ahşaptan Yapılma Masa ve Sandalyeler

Klasik ahşap ürünlerine alternatif olarak getirilen masif ahşap ürünleri son yılların en popüler ürünleri arasında gösteriliyor. Bu ürünlerde el işçiliği söz konusu olduğu için ufak çaplı değişiklikler üründen ürüne kendini gösterebilir. Yerli ve orijinal olan ürünlerde yüzde elliye varan indirimler de yapılmaktadır.Pastane Masa ve Sandalye modelleri

Tercihe bağlı olarak ikili, dörtlü ve altılı olarak satılan hazır paketleri mevcuttur. Kolay kolay leke tutmaz ve var olan lekeyi göstermez. Ana malzeme olarak ceviz ve kayın ağacı kullanılmaktadır. Ek olarak doğal köknar ağacından yapılmış olan versiyonları da bulunmaktadır.

Pastanelerin çehresini tamamen değiştirdiği ve dekoratif bir bütünlük sağladığı için tercih edilmektedir. Söz konusu adreslere aynı hafta içerisinde gönderim yapılmaktadır. Toptan satın almalarda kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Dikdörtgen ve Yuvarlak Masa- Sandalye Seçenekleri

Pastaneler için özel üretim olan masa ve sandalyeler çeşitli geometrik desenlere de ev sahipliği yapmaktadır. Masaların şekil alternatifleri içerisinde kare ve dikdörtgen olanlar sıklıkla sipariş edilmektedir.Pastane için Masa Sandalye modellleri

 Dileyenler hem kare hem de yuvarlak masalar sipariş ederek dükkanları içerisinde farklı bir dekorasyon atmosferi yaratabilir. Ek olarak kare ve üçgen biçimli, yeni nesil masalar da sandalyeleri ile birlikte sipariş edilebilir.

Ladin Masa ve Sandalye Çeşitleri

Pastanelerinde ilgi çekici masa ve sandalye modellerini kullanmak için ladin ahşap türünde olan ürünler farklı bir alternatif sunmaktadır. Ladin kalınlıkları iki farklı ölçüde ve farklı fiyatlarla arz edilmektedir. Daha ince tercihler için 30 mm’lik modeller mevcuttur.Pastane için Masa Sandalye modeliYeni üretilmeye başlanan Pastane için Masa Sandalye Modelleri arasında olan 50 mm’lik masa ve sandalye çeşitleri ise çok daha estetik ve dayanıklı olarak kabul edilmektedir. Hazır olarak kurulu bir şekilde gönderilen bu ürünlerin kurulum derdi bulunmamaktadır.

Masa Lambası Ampulü Nasıl Olmalı?

Masa Lambası Ampulü Nasıl Olmalı?

Yapılan iş ve ödevlerin aksamaması için Masa Lambası Ampulü Nasıl Olmalı ve sağlıklı bir aydınlık ortam nasıl yaratılır sorularına doğru yanıtı bulmak önemlidir...

Ceviz ağacından yapılma olan bu modellerin garanti süreleri 2 yıl ile 4 yıl arasında değişmektedir. Ağaç tablaların üzerindeki ladinler fırınlanmıştır. Metal renginde olan bu ürünler pastaneler için ideal bir vizyon oluşturmaktadır.

FOTO GALERİ / Pastane için Masa Sandalye Modelleri

İlginizi Çekebilir : Doğal görünümlü ahşap duvar askıları 2019 başlıklı makalemizde ahşap askılık, antre dekorasyonu ve doğal ahşap askılık hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.