10 FOTOĞRAF

Örgü Battaniyeler İle Sıcak Yatak Odası Fikirleri

Kış aylarında gerek salonda gerekse yatak odasında battaniyeleri yanımızdan ayırmıyoruz, rengarenk canlı desenleri ile hem mekana hareket katıyor hemde soğuk günlerde sıcak bir kurtarıcı görevi görüyorlar. Kışlık battaniyeler arasında son yıllarda örgü modeller bir hayli ilgi görüyor, özellikle örgü battaniyelerin daha sıcak ve samimi bir havası var. Yazımızda size ilham vereceğini düşündüğümüz örgü battaniyeler ile sıcak yatak odası dekorasyon fikirleri hazırladık.

Yatak odasına sıcak ve samimi bir stil ekleyen örgü battaniyeler, renk, desen ve örgü kalınlığına göre farklı stillerde kullanılabilirler. Kalın örgülü modeller  yatak ucunda katlı şekilde şık bir görünüm oluştururken, çeşitli desenlere sahip battaniyeler komple yatak örtüsü olarak kullanabilir.

Her şekilde yatak odasına samimi ve sıcak bir stil kazandıracağı kesin, örgü battaniyeleri salonda oturma takımlarınızda benzer düzenlerde kullanabileceğinizi unutmayın..

FOTO GALERİ / Örgü Battaniyeler İle Sıcak Yatak Odası Fikirleri

İlginizi Çekebilir : Küçük Yatak Odaları İçin Dekorasyon İpuçları başlıklı makalemizde dekorasyon ipuçları, küçük yatak odası ve yatak odası hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.