Muhteşem 3D Baskılı Musluk Tasarımları

Gelişen üretim teknolojileri ile her geçen gün hayret verici tasarımlar ile karşılaşır olduk, Dxw resmi sitesinde yakında piyasaya sunulacak olan 3D baskılı musluklar tanıtıldı. Tasarımlar ilk izlenim olarak adeta birer sanat eseri hissi uyandırdı görenlerde, Dekorblog.net ekibi olarak bu yeni tasarımları sizlerle paylaşmak istiyoruz.. Özel lazer kesim teknikleri ile 3D görünme sahip olan bu çok özel musluk tasarımları arasında geleneksel ve modern çizgilere sahip birbirinden özel modeller yer alıyor..

Sıra dışı bir tasarıma sahip olan banyo muslukları işlevinden önce olağanüstü tasarımları ile görenleri hayran bırakacak cinsten. Sözü fazla uzatmadan sizleri 2016 muhteşem 3D baskılı musluk tasarımları ile baş başa bırakıyoruz..

muhteşem 3d baskılı musluk bataryaları 2016 (17)

muhteşem 3d baskılı musluk bataryaları 2016 (18)

muhteşem 3d baskılı musluk bataryaları 2016 (1)

muhteşem 3d baskılı musluk bataryaları 2016 (12)

muhteşem 3d baskılı musluk bataryaları 2016 (6)


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.