15 FOTOĞRAF

2019 Modern Salon Dekorasyonu

2019 Modern Salon Dekorasyonu hakkında merak ettiğinniz tüm konuları alt başlıklar halininde içeriğimizde bulabilirsiniz. O halde şık ve modern salon için buyurun içeriye:))

2019 Modern Salon Dekorasyonu günümüzde en çok tercih edilen ve uygulanan dekroasyon tarzları arasındadır. Sunduğu konfor, rahatlık ve bunuların yanıda modern görünüm tercih edilme medemleriden sadece birkaçı olabilir. Bizde bugün modern tarz tutkunları için modern salon dekroasyonuna dair tüm detayları paylaşmak istedik.

İşte detaylar…

2019 Modern Salon Dekorasyonu

2019 Modern Salon Dekorasyonu

2019 Modern Salon Dekorasyonu

Pastel Renkler İle Ferah Salonlar

2019 modern salon dekorasyonunda pastel renklerin hakimiyeti dikkat çekiyor. Pastel renkler ile ortamı oldukça ferah ve geniş göstermek mümkün oluyor. Ayrıca pastel renklerin hakim olduğu salon dekorasyonunda küçük detaylar ve ince sıcak renk geçişleri görülüyor. Çok sayıda renk kullanmak ve şık görüntü elde etmek de bu sayede sağlanıyor. Bu da ortama zengin ve modern bir görüntü kazandırırken sıcaklığı da hissettiriyor. Zümrüt yeşili, hardal rengi, antresit rengi ve gri tonları bu renklerin başında geliyor.

2019 salon perde modelleri

2020 Salon Perde Modelleri

Ev dekorasyonu ev tekstil ürünleri ile üst seviyelere taşınır Dekorasyonu üst seviyelere taşıyan öğelerin başında da perde modelleri gelmektedir Evlerin gelin süsü diye...

Gri Hâkimiyetinde Modern Salonlar

Gri Hâkimiyetinde Modern Salonlar

Gri Hâkimiyetinde Modern Salonlar

Son derece şık bir salon dekorasyonu yapmak hiçte zor olmuyor. Gri renginin vermiş olduğu sakin ve ferah duyguyu hissetmek mümkün oluyor. Özellikle alan olarak daha küçük salonların etkili bir bütünlük oluşturması sağlanabilir. Gri ve beyaza giden renk tonları ile etkili bir uyum oluşturmak mümkün olacaktır. Bu salon dekorasyonunda bitki ve objelerle canlı renk katmak ta mümkün olmaktadır. Bu renk farklılıkları ile etkileyici bir görüntü yakalamak mümkün olmaktadır. Modern ve ferah bir salon oluşturmak için gri tonları ideal olmaktadır.

Geniş ve Konforlu Koltuk Takımları

Geniş ve Konforlu Koltuk Takımları

Geniş ve Konforlu Koltuk Takımları

2019 yılında oldukça etkileyici salon dekorasyonlarını görmek mümkün olacak. Özellikle 2019 modern salon dekroasyonu denilince geniş ve ferah koltuk takımları dikkat çekiyor. Birbirinden güzel modelleri ile dikkat çeken bu koltuk takımlarının konforlu oluşu salonlara eşsiz bir hava katıyor. Farklı renk uyumları ile geniş ve konforlu koltuk takımları salonun kullanışlı olmasını ve şık görünmesini sağlıyor. Modern ve estetik kaygıya tam anlamı ile cevap veren dekorasyon örneklerinde rahat ve şık koltuk takımları yer alıyor.

Modern Salon Dekorasyonunda Ahşabın Zarafeti

Modern Salon Dekorasyonu

Modern Salon Dekorasyonu

Yeni yılda yeni ve oldukça iddialı salon dekorasyonları dikkat çekiyor. Son derece şık ve modern görünüme sahip salon tasarımları oluşturuluyor. Etkili ve kullanışlı mobilya seçimi salon dekorasyonlarını güçlendiriyor. Ahşap ve ahşabın etkili bir biçimde yer aldığı salon dekorasyonları oldukça iddialı oluyor. Modern bir görüntü oluşturmak için tasarlanan salon dekorasyonu örneklerinde ahşap hakimiyeti dikkat çekiyor. Ahşabın diğer yapı malzemeleri ile uyumlu bir biçimde işlenmesi oldukça şık salonlar oluşturuluyor. Ahşap salonlara doğaya yönelik ve modern bir duruş imkanı katıyor. Doğalı, zarafeti ve şık yaşamı bir arada görmek isteyenler için ideal bir dekorasyon seçenekleri oluşturuyor.

Detaylarla Zengin İçerikli Bir Salon

Modern Salon Dekorayonu

Modern Salon Dekorayonu

2019 modern salon dekorasyonu denilince akla doğal taş, deri, metal ve çeşitli objeler ile oldukça modern bir salon görünümü gelmelidir. Son derece etkileyici dekorasyon örneklerinde ince detaylar dikkat çekiyor. Kullanıcı zevkine uygun olan detaylar ile salonun daha modern ve şık görünmesi sağlanıyor. Deri detaylar ve doğal taşlar ile dekorasyonun zenginliği vurgulanıyor. Mobilyalarda kullanılan metal detaylar ise ortama başlı başına bir farklılık kazandırıyor.

2019 Koltuk Takımı Renkleri

Koltuk Renkleri 2019 Mobilya Renkleri ve Kombinleri

Koltuk renkleri ve 2019 mobilya renkleri özellikle modası geçmeyen koltuk renkleri üzerine yoğunlaşmış durumdadır 2019 koltuk takımı renkleri ve mobilya modası konusunda,...

Dekoratif Kaplamalar

Modern Salon Dekorasyonu Örnekleri

Modern Salon Dekorasyonu Örnekleri

Salon dekorasyonun diğer bir zenginliği ise kaplamalar oluyor. 2019 modern salon dekorasyonu örneklerinde oldukça şık kaplamalar yer alıyor. Hem zemin kaplama da hem de duvarlarda dekoratif ve mekana anlam kazandıran kaplamaları görmek mümkün oluyor. Komple dekoratif bir kaplama yeri ne belli bölümlerde farklılık oluşturmak için tuğla ve doğal taş görünümü oluşturuluyor. Bu sayede de alanın tek düze görünmesinin önüne geçiliyor. Kaplamalar hem duvarda hem de zeminde alanın modern görünümüne ve algısına büyük ölçüde etki ediyor. Bu nedenle de son derece etkileyici birkaç kaplama materyali bir arada kullanılıyor. Aynı zamanda da farklı materyal kullanımında uyumun sağlanması ile istenilen algı oluşturuluyor. Salonun genel tasarımını destekleyen kaplamalar ile son derece modern salon dekorasyonu örnekleri bulunuyor.

Modern Salon Modelleri

Salonunuzu daha şık ve daha dikkat çekici bir görünüme sunmak istiyorsanız modern salon modelleri ile karşınızdayız. Salon dekorasyon örnekleri arasında son dönemlerde en popüler seçenekler arasında yer almakta olan modern öneriler sayesinde herkesin beğenisini kazanacak ve sizde ferah, rahat bir yaşam alanına sahip olabileceksiniz.

Modern Salon Modelleri

Modern salon modelleri arasında olmazsa olmaz seçeneklerin başında az eşya kullanımı geliyor. Eşyalarınızın sayısı ne kadar az olur ise o kadar güzel ve sade bir dekorasyon örneği ortaya çıkacaktır. Modern bir salon için olmazsa olmazlar şık duvar kağıtlarıdır. Gerek tek renk ve kabartmalı, gerekse de tek renk ve üzerine tablolar ile aksesuarlar yapabilirsiniz.

FOTO GALERİ / 2019 Modern Salon Dekorasyonu

İlginizi Çekebilir : Alfemo Koltuk Takımları 2020 Yılı Trend Modelleri başlıklı makalemizde 2018 oturma grupları, alfemo koltuk takımları ve alfemo oturma grupları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
Tavsiyeler: ankara iç mimar