Meyou Paris Modern Kedi Mobilyaları 2016

Modern iç mekan dekorasyonları için Meyou Paris modern ve yenilikçi kedi mobilyaları ile son dönemde oldukça ilgi gören bir marka. Markanın birbirinden yaratıcı ve yenilikçi kedi mobilya tasarımları çağdaş evler için aynı zamanda modern bir aksesuar görevi görüyor.. Aude Sanchez ve Guillaume Gadenne iş birliği ile ortaya çıkan birbirinden estetik kedi yatakları ve kedi mobilyaları tamda kedilerin doğasına uygun olarak tasarlanmış..

Aude Sanchez ve Guillaume Gadenne ikilisi bu estetik kedi mobilyalarını tasarlamadan önce uzun araştırmalar sonucunda bir çok yenilikçi detaya yer vermiş tasarımlarda. Sadece görsel açıdan şık ve modern olmakla kalmayan özel kedi mobilyaları aynı zamanda kedilerin dinlenmeleri, gizlenmeleri yada oyun oynamalarına uygun olarak tasarlanıyor.  Meyou Paris kedi mobilyaları kedilerin rahatça gizlenebilecekleri, dinlenip uyuyabilecekleri ve rahatsız olmadan mekanın her yerini rahatça görebilecekleri şekilde tasarlamış. 

 

 

 

Meyou Paris modern kedi mobilyaları birbirinden özel renk seçenekleri ile satışa sunuluyor, bir çok özel farklı tasarım bulunuyor. Özel kedi mobilyalarında ilk göze çarpan estetik ahşap detaylar ve çoğu tasarımlarda kullanılan dayanıklı metal iskelet.

 

 

 

Ayrıca markanın kedi mobilyalarında kedilerin tırnaklarını keskinleştirmelerine olanak sağlayan özel kumaşlar kullanıyor.. Yüksek kalite malzemelerden tasarlanan  Meyou Paris kedi mobilyaları hakkında daha detaylı bilgi almak ve tasarımları tüm detayları ile incelemek için markanın resmi internet sitesini inceleyebilirsiniz.  

Markanın özel tasarımları için hazırladığı tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Boş Duvar Dekorasyonu İçin Posterler Objeler Tablolar başlıklı makalemizde boş duvar dekorasyonu hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.