10 FOTOĞRAF

Lüks Luxury Line Koltuk Takımı Modelleri

Luxury line koltuk takımı modelleri ile lüks mobilyalar gurubundan bahsedilmiş, ürün detayları ve resim galerisine yer verilmiştir.

Lüks mobilyalar, yatak Odası, oturma odası, salon takımı gibi alanlarda tüm ihtişamı, görkemi ve şaşası ile yaşam alalarımızı eskisinden daha çok süslemeye başladı. Lüks mobilya grubu kullanıcıların istekleri doğrultusunda dünya trendlerine göre renk ve desenlere bürünerek göz alıcı bir çizgiye taşınıyor. Yıllarca lüksü evlerimize taşıyan luxury, luxury line koltuk takımı modelleri ile yine büyülüyor.

Luxury Line Koltuk Takımı Modelleri Denilince

Lüks mobilya denilince akla ilk gelen el işçiliği ve kaliteli malzemedir. Lüks koltuk takımları, diğer lüks dekorasyon ögeleri gibi genelde klasik çizgileri yansıtır. Yaşam alanlarının en konforlu kısımlarından olan salonlar, dekorasyonda da en çok özenilen ve para harcanılan kısımlardır. Gelen misafiri en seçkin ortamda ağırlayarak kendilerine verilen değeri hissettirmek bizim kültürümüzde vardır. Bu bağlamda da salon dekorasyonunda birçok insan gibi sizde lükse dekorasyonu tercih ederek misafirlerinizi hayranlık uyandıracak bir alanda ağırlayabilirsiniz.

Misafir odası da denilen salon dekorasyonunuz için rahatı, konforu ve şaşası ve ihtişamı ile misafirlerinizde hayranlık uyandırarak akıllardan çıkmayacak luxury line koltuk takımı modellerini inceleyerek bu yönde tercihler yapabilirsiniz.

Mobilyada kalite, lüks ve konforu bir arada sunan marka, hizmet anlayışı ile dünya bazında bir marka olarak öne çıkmaktadır.

Üretimde kullanılan malzemeler kalite ve sağlamlıkile birleşerek usta ellerde şekilleniyor. Luxury line koltuk takımı modelleri her ne kadar klasik tarzda üretilse de modern, avangard, country ve domi klasik tarzda  lüks koltuk takımları el işçiliği ile sanat eseri titizliğinde üretilerek saray ihtişamını evlerinize getirmektedir.

Luxury Line Koltuk Takımlarında Neler Var?

Letizya koltuk takımı

Lüks Luxury Line Koltuk Takımı Modelleri

letizya koltuk takımı 34,075,01 TL

Lüks denilince ilk akla gelen luxury mibilya koltuk takımı modelleri arasında yer alan letizya klasik lüks koltuk takımı modeli tüm ihtişamı ve konforu ile sizler beklemektedir. Altın sarısı, lila ve bej rengi birlikte kullanılmış olan üründe tren desenler ve tasarım dikkat çekmektedir. El işçiliğindeki özen ve kalite gözlerden kaçmamaktadır. Letizya koltuk takımında uygulanan tasarım ürünün arka görünümüne de uygulanarak zengin duruş üst seviyelere taşınmıştır.

Avangard Koltuk Takımı Modelleri

Lüks tarzda koltuk takımı denilince akla ilk olarak avangard koltuk takımı modelleri gelmektedir. Marka tabii ki avangard oturma grubu modellerine de yer vermiş durumda..

Lüks avangard koltuk takımı modelleri

Lüks avangard koltuk takımı modelleri

Lukamora Avangard Tarzı Lüks Koltuk Takımı

Rengi, çizgileri ve işçiliği ile büyüleyen ürünlerden biri olan lukamora koltuk takımı ile evlerinize saray havası verebilirsiniz. Ürün yakından incelendiğinde ahşap motiflerdeki ustalık gözlerden kaçmıyor. Üründe ahşap motiflerle kumaş desenleri mükemmel bir uyum çerçevesinde tasarlanarak üretilmiş. Yüksek ayaklardaki işçilik diğer kısımlarla aynı özene sahip. Sözün bittiği bu ürünü salonunuzda konumlandırarak akıllardan çıkmamaya ne dersiniz.

lüks koltuk takımları

lüks koltuk takımları

Lüks Mareşal Modern Çizgi Koltuk Takımı

Her tarza uygun mobilya grubunda lüksü yakalayan marka modern tarzdaki ürünleri ile de dikkat çekmektedir. Mareşal koltuk takımında sizlere konforu sağlayacak tüm detaylar düşünülmüştür. Kollardaki kapitone uygulaması, berjerdeki tasarım, kullanılan malzeme, renk ve deseni ile denilecek hiçbir şey bırakmayan ürünü salonlarınıza taşıyarak göz alıcı bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Lüks Mobilya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lüks mobilya almadan önce dekore edilecek alanın fiziksel yapısı ile uyumu dikkate alınmalıdır. Lüks mobilya alınacak markada kurumun tecrübesine, müşteri anlayışına ve sizi anlayarak hayalinizdeki ürünü size sunacak kadar birikime ve donanıma sahip olmasına, bu bağlamda da en kusursuzu sunan üretim gücüne sahip olmasına dikkat edilmelidir.

Lüks mobilya gurubunda el işçiliği üretimi yapıldığı için ağaç malzeme kullanılmaktadır. Bu da hiç kuşkusuz fiyatlara yansımaktadır. Fabrika üretimi yapılan koltuk takımlarından en az 6-7 misli fazla fiyat biçilen ürünlerin bütçenizi zorlayacağını unutmayın. Lüks mobilya üretimi titizlikle yapılmakta ve kolay erişim imkanı sağlanmaktadır. İnternette lüks mobilyalar yazarak hemen hemen her markanın lüks ürünlerini yerinizden kalkmadan inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

FOTO GALERİ / Lüks Luxury Line Koltuk Takımı Modelleri

 

İlginizi Çekebilir : Alfemo Koltuk Takımları 2020 Yılı Trend Modelleri başlıklı makalemizde 2018 oturma grupları, alfemo koltuk takımları ve alfemo oturma grupları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating


Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
Tavsiyeler: chat - ircforumlari - chat