13 FOTOĞRAF

Kitap Tutkunları İçin İlham Veren Mutfaklar

Sıradan bir mutfakta kitaplar için depolama alanları nasıl yaratılabilir, hangi bölgeler bu iş için uygun yazımızın devamında seçtiğimiz mutfak dekorasyonları size bu konuda harika fikirler verebilir..

Evde çalışma odaları dışında oturma odası yada yatak odası gibi alanlar genelde kitap tutkunları için harika arşiv bölümleridir, bu alanlarda dekoratif kitaplıklar, duvar rafları ve çeşitli duvar üniteleri ile kullanışlı ve modern görünüme sahip dekorasyonlar sıcak ve çekici bir görünüme sahiptir. Yazımızda bugün kitap tutkunlarına ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden özel mutfak dekorasyon örnekleri hazırladık.

Mutfağınızın büyüklüğü yada tarzı ne olursa olsun hayatınızın vazgeçilmez parçaları olan kitaplarınızı sergilemenin bir çok farklı yolu var. Özellikle yemek tarifi arşivleri yapan ev hanımları için mutfakta bu iş için uygun bir alan oluşturmak adeta bir ihtiyaç. Peki sıradan bir mutfakta kitaplar için depolama alanları nasıl yaratılabilir, hangi bölgeler bu iş için uygun yazımızın devamında seçtiğimiz mutfak dekorasyonları size bu konuda harika fikirler verebilir..

Kitap Tutkunları İçin İlham Veren Mutfaklar

Kitap Tutkunları İçin İlham Veren Mutfaklar

Mutfakta kitapları sergilemek için öncelikle mutfağınızın size göre kullanılmayan, uygun olduğunu düşündüğünüz bir bölgesini belirleyin. Bu bölgede mutfağın dekorasyon tarzına uygun, özel yada hazır olarak sahip olabileceğiniz yatay / dikey bölmeli raflar, mini kitaplıklar, açık raf sistemleri ile zenginleştirin.

Kitap Tutkunları İçin İlham Veren Mutfaklar

Kitap Tutkunları İçin İlham Veren Mutfaklar

Bunu zeminde yapmak zorunda değilsiniz, mutfak duvarlarını şık bir biçimde mini kitaplık haline getirebilirsiniz, bu için fazla masrafa girmeden hesaplı dekoratif raflar kullanabilirsiniz. Mutfağınıza ekleyeceğiniz bu şık kitap alanları ile daha sıcak ve özel bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Mutfak Perdesi Nasıl Seçilir ? Nelere dikkat edilmeli ? başlıklı makalemizde 2016 mutfak perdeleri, mutfak perdesi ve perde nasıl seçilir hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.