Kışa Hazırlık: Sıcacık Dekoratif Battaniyeler 2016

2015 – 2016 Kışlık battaniyeler ve fiyatları

Kış aylarında en çok ilgi gören tekstil ürünleri şüphesiz battaniye modelleri. Her sezonun moda trendleri farklı bildiğiniz gibi, bu sezon 3d baskılı sıcacık battaniyeler en çok ilgi gören tasarımlar. Modası hiç geçmeyen örgü battaniyeler ve %100 yünlü tasarımlar kış aylarının en çok ilgi gören battaniye modelleri. Özellikle kış dekorasyonu için evlerini hazırlayanlar oturma odaları için örgü battaniyeleri  ve diz battaniyelerini dekorasyona dahil etmeye başladılar bile.

Battaniyeler her tekstil ürününde olduğu gibi malzemesine ve fonksiyonuna göre farklılık gösterirler, genel olarak trend battaniye modelleri, diz battaniyeleri,elektrikli battaniyeler,örgü battaniyeler,bebek battaniyeleri ve tek kişilik, çift kişilik olarak çeşitlendirilir. Soğuk havaların gelmesi ile beraber 2015 – 2016 dekoratif battaniyeler , yatak odası, çocuk odası ve salon dekorasyonunda en sık kullanılan tekstil ürünleri arasındalar şuan.

Yeni sezon sıcacık battaniyeler

Artık salon dekorasyonu için diz battaniyeleri vazgeçilmez parçalar. Diz battaniyeleri akşam oturmalarında hemen yanı başınızda durması gereken tasarımlar, aynı zamanda farklı ve zarif desenleri ile salonunuza uygun tasarımlar ile dekoratif bir tarz oluşturacaktır.  Yüzlerce farklı modeli ve renk seçeneği bulunan 2016 diz battaniye modelleri arasından seçtiğimiz tasarımları galerimizde inceleyebilirsiniz.

Aynı şekilde diz battaniyeleri kadar ilgi gören örgü battaniyeler hem çocuk odasında hemde yatak odasında bu kış en çok tercih edilecek tasarımlar arasındalar. Bir çok farklı örgü battaniye modeli ile bu alanlara renk ve hareket katılabilir. Klasik ve sade örgülerin yanı sıra bu sezon canlı renklere sahip modern desenleri sıkça göreceğiz.

Battaniye nasıl yıkanır?

Her tekstil ürününde olduğu gibi yıkama konusunda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor.

Battaniye yıkarken dikkat edilmesi gerekenler;

  • Sentetik ve pamuklu battaniyeler 30 ile 60 derecede yıkanmalıdır
  • Yün olmayan battaniyeler için narin programları seçilerek yıkanmalı
  • Diğer battaniye modelleri için 40 derece yine narin program tercih edilmeli.

Elde battaniye yıkamak için;

Battaniyeleri elde yıkamak istiyorsanız hazırladığınız sabunlu su içine bir kaç kaşık amonyak ilave edebilirsiniz. Amonyaklı su ile daha temiz bir sonuç elde edebilirsiniz.

FOTO GALERİ / Kışa Hazırlık: Sıcacık Dekoratif Battaniyeler 2016

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.