10 FOTOĞRAF

Kaydıraklı Çocuk Odası Takımları 2019

Miniklerin odalarını adeta oyun parkına dönüştüren birbirinden güzel ve eğlenceli 2017 kaydıraklı çocuk odası takımları

Kaydıraklı Çocuk Odası Takımları 2019

Çocuk odalarını dekore ederken  ortamın çocukların hayal güçlerine hitap edebilmesi, aynı zamanda dinamik bir stile sahip olması oldukça önemli bir nokta. Çocuklarının odalarında severek zaman harcaması için yapılabilecek bir çok farklı yaratıcı fikir var, bunlar arasında olmazsa olmazlar olan çocuk odası mobilyalarında daha eğlenceli tasarımlar seçmek daha keyifli ve enerjik bir çocuk odası için ilk adım olabilir. Bugün yazımızda miniklerin odalarını adeta oyun parkına dönüştüren birbirinden güzel ve eğlenceli 2019 kaydıraklı çocuk odası takımları ve fiyatları hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Çocuk odası dekorasyonu yaparken bir çok farklı detayı göz önünde bulundurmak gerekir, her küçük detayın aslında büyük bir önemi var. Seçilen mobilyalardan tutunda, oda için seçilen renkler, aydınlatma ürünleri ve aksesuarlar çocukların odasında geçirdikleri zamanı daha keyifli ve daha verimli şekilde geçirmeleri adına son derece önemlidir.

Kaydıraklı Çocuk Odası Takımları 2019

kaydıraklı çocuk odası takımı 2019

Eğlenceli Çocuk Odası Dekorasyonu

En önemlisi ise çocukların hayal güçlerini geliştirecek yönde aktiviteleri dekorasyona dahil etmektir, bu yönde yapılan çocuk odası dekorasyonu hem daha eğlenceli hemde daha öğretici bir özelliğe sahip olacaktır. Çocuk odaları genel olarak baktığımızda karyola, gardrop ve çalışma masasından oluşan parçalardan ibarettir, bazı takımlarda ise şifonyer ve kitaplık gibi parçalar dahil olarak satışa sunulabiliyor. Çocuk odası takımları bütün olarak yada modüler olarak ayrılabilir, yani çocuk odasında yer alan mobilyaların birbirleri ile uyumlu ancak birbirlerinden bağımsız şekilde yer alabilirler.

Çocuk Odası Dekorasyonu Hakkında Tüm Detaylar

Çocuk odası dekorasyonu yapmak istiyorsunuz, fakat renklerine, duvar dekoruna ve kullanacağınız objelere karar veremiyor musunuz O halde yazımızın devamına buyurun Yazımızın...

Çocuk odasında farklılık yaratarak çocukların odalarında daha keyifli zaman geçirmelerinde anne ve babaların seçimlerine ve yaratıcılıklarına büyük iş düşüyor. Bir çocuk odası hem eğlenceli hemde öğretici bir dekorasyona sahip olmalıdır, çocukların sınır tanımayan hayal güçlerine hitap edebilmeli, bunu yanı sıra çeşitli öğretici uygulamalarla daha donanımlı bir dekorasyona sahip omalıdır. Çocuk odası dekorasyonu yapılırken öncelik alanı en verimli şekilde değerlendirmektir, sonrasında ise seçilen mobilya ve diğer tasarımların doğal ve çocukların sağlığını riske atmamasına dikkat edilmelidir.

Kaydıraklı Çocuk Odası Takımları 2019

eğlenceli mor çadırlı ranza 2019

Kaydıraklı Çocuk Odası Takımları 2019

Çocuk odaları arasında eğlenceli tasarımlara sahip olan farklı modeller genelde çocukların en fazla ilgisini çeken tasarımlardır. Bu tasarımların özelliği çocuk odalarını tamda istedikleri gibi bir oyun alanına çevirebilmesi. Ranzalı çocuk odası takımları hem erkek hemde kız çocukları için birbirinden güzel modellere sahip, hem bir yatak hemde her çocuğun severek zaman geçirdiği bir oyun parkı. Standart bir yatak ile aynı alanı kaplayan kaydıraklı ranzalar, çadırlı ranzalar üstü yatak altı oyun alanı şeklinde tasarlanan çocukların severek zaman geçirebilecekleri eğlenceli mobilyalar arasındalar.

Kaydıraklı Çocuk Odası Takımları 2019

kız çocukları için eğlenceli çocuk odaları 2019

Kaydıraklı Çocuk Odası Takımları tasarıma ve özelliklere göre fiyat farklılıklarına sahip olabiliyor, ortalama bir fiyat verecek olursak 1.500 TL ile 3000 Tl arasında fiyatlar ile satışa sunuluyor. Hem kullanılan malzeme hemde ek özellikler fiyatların değişmesinde rol oynayan önemli bir etken. Kaydıraklı yatak modelleri çocuklarınız için bu fiyata harika bir hediye olacaktır. Galerimizde çocukların bayılacakları tarzda birbirinden eğlenceli 2019 kaydıraklı çocuk odası takımları ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

FOTO GALERİ / Kaydıraklı Çocuk Odası Takımları 2019

Bir önceki yazımız olan Çiçekler ile Renkli Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Çocuk Odaları için Dekorasyon Fikirleri 2017 | DekorBlog Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] antik buluntular çocuğunuzun odasında, en sevdikleri oyuncakların hemen yanında yer alabilir. Çocuk odasında şirin bir yatak dekoru oluşturma için karmaşık şeylere ihtiyacınız yok.Herhangi basit […]

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
Tavsiyeler: chat - ircforumlari - chat - ev dekorasyonu