15 FOTOĞRAF

Karanlık Odaları Aydınlatma Nasıl Olmalıdır

Sıklıkla sorulan karanlık odaları aydınlatma nasıl olmalıdır günümüzde birçok farklı seçeneği bulunmaktadır. Hem tasarruflu hem de estetik bir şekilde karanlık odaları aydınlatmak mümkün. İşte detaylar...

Karanlık Odalar Nasıl Aydınlık Gösterilir

Kuzey cepheli bir evin ya da odanın duvar görüntüsü, güneş alan bir duvara göre soluk ve cansız görünür. Bu yüzden karanlık odalar için gün ışığını az almasının yarattığı sonucu duvarlar ve aydınlatmalarla engelleyebilmek mümkündür. Karanlık odaların duvarlarına boya seçerken ya da duvar kağıdına karar verirken mat ve cansız renklerden veya desenlerden uzak durmanız gerekmektedir.

Karanlık Odalar Nasıl Aydınlık Gösterilir

Karanlık odaları aydınlık gösterebileceğiniz bir diğer yol ise yine duvarlarınızda kullanacağınız aynalar ya da cam aksesuarlardır. Aynalar ya da camlar yansıtma özellikleri nedeni ile hem odayı geniş hem de aydınlık gösterebilmektedir. Ayrıca odaya ne kadar fazla aydınlatma koyarsanız odanız o kadar aydınlık görünecektir. Odanıza mobilya ve eşya seçerken de koyu renklerden uzak durmanız gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir : Alfemo Koltuk Takımları 2020 Yılı Trend Modelleri başlıklı makalemizde 2018 oturma grupları, alfemo koltuk takımları ve alfemo oturma grupları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
Tavsiyeler: ankara iç mimar