İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri 2018 ve Fiyatları

İstikbal sürgülü gardrop modelleri 2018 yılı incelemeleri, Sürgülü Yatak Odası Gardropları hakkında renk ve desen uyumları hakkında detaylı yorum ve analizlerin yapıldığı geniş kapsamlı bir makale.

Bir yatak odası takımından neler beklersiniz? Zarafetiyle büyüleyen bir tasarım anlayışı mı? Sizi sizden çok düşünerek detaylara inen konfor mu? İşlevselliği ile sunduğu ferah bir mekan mı? Kalitesi ve sağlamlığı ile sunduğu ayrıcalık mı? İşte İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri de size hayalinizdeki yatak odası takımındaki beklentilerinizi sunuyor.

Birlikte detayları inceleyerek hayalinizdeki ürün ile evinizi taçlandırmaya ne dersiniz? İşte detaylar…

 İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri 2018 Yılı

İstikbal Lucas Yatak Odası Takımı

İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri arasında Lucas Yatak Odası Takımını örnek göstermek mümkün. Modelde kapılı gardorp ile birlikte alternatif olarak sürgülü dolapta satışa sunulmaktadır. 2018 mobilya renklerinden biri olan mavi ile mermer figürü birleştirilmiş ve sürgülü kapılar ayna ile desteklenerek genişlik kazandırılmıştır. 2018 Dekorasyon Renkleri Neler? başlıklı yazımızda sezonun dekorasyon renklerini tüm detayları ile birlikte bulabilirsiniz. Yatak odası gardrop arayışında olanlar bu rengi tercih edecekse İstikbal Yatak Odası olarak bu modeli seçebilir. ”

İstikbal Sürgülü Dolap Modelleri - Lucas Yatak Odası 2018

İstikbal Sürgülü Dolap Modelleri – Lucas Yatak Odası 2018

İstikbal Julyan Yatak Odası Takımı

“Yatak odası dekorasyonunda country tarzını düşünüyorsanız, kapitone uygulamalı başlığa ve göz alıcı çizgilere sahip olan istikbal julyan yatak odası takımının, 2018 sürgülü dolaplı modelini inceleyebilirsiniz. Yatak odasına ferahlık katan beyaz rengi ve yerden yüksek ayakları ile temizlik kolaylığı sağlayan yatak odası gardrop modeli, yeni sezonun en çok beğenilen modelleri arasındadır. Yatak odası gardrop modelinde estetiği, ferahlığı ve konforu arıyorsanız julyan yatak odası takımını düşünebilirsiniz”

istikbal sürgülü gardop modeli - krea-yatak-odasi-takimi

İstikbal Sürgülü Gardop Modeli – Krea Yatak Odasi Takimi

İstikbal Santino Yatak Odası Takımı

“İstikbal sürgülü gardrop modelleri arasında yeni sezonun trendi olarak gösterilen santino yatak odası takımı, modern çizgileri ile büyülemektedir. Sürgülü gardrop modelinde meşe ve beyaz renk birlikte kullanılarak mükemmel bir kontrast uyumu yakalanmıştır.

Sürgülü ve kapaklı alternatifi bulunan istikbal yatak odası modelinde, ayna dolabın orta kısmına konumlandırılmış,  kapılı modellerde yan kapaklarda beyazın üstüne meşe lambiri detayı ile görsellik üst seviyelere taşınarak sunulmuştur. Modern çizgilere sahip yatak odası takımı arayanlar meşenin sıcaklığı ile beyazın ferahlığının harmanlandığı julyan sürgülü yatak odası takımını düşünebilir”

İstikbal Sürgülü Gardrop Modeli-Santino Yatak Odasi Takimi

İstikbal Sürgülü Gardrop Modeli-Santino Yatak Odasi Takimi 2018

İstikbal Palma Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımları arasında marküteri etkiye sahip yüzeyi gibi farklı detaylara sahip olan istikbal palma yatak odası takımı incelemeye değer çizgi ve tasarımları ile sunulmuştur. 5-6 kapaklı ve sürgülü gardrop alternatifi olan modelde, 2018 trend mobilya rengi olan mavi ve meşe birlikte kullanılmıştır. Palma sürgülü gardrop modeli mavi folyo detayı, sade altın sarısı kulp ve ayak yapısındaki zarif detayı ile desteklenerek oldukça tarz bir görünüm kazandırılmıştır.

İstikbal Sürgülü Gardrop Modeli-Palma Yatak Odasi Takimi

İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri-Palma Yatak Odasi Takimi 2018

İstikbal Krea Yatak Odası Takımı

İstikbal sürgülü gardrop modelleri arasında nisan ayında piyasaya sürülen en yeni ürünlerden biri olan krea yatak odası takımı renk uyumu ve modern tasarımı ile dikkatleri çekmektedir. Bu modelde istikbal mobilyanın diğer yatak odası takımlarında olduğu gibi sürgülü ve kapılı olarak tasarlanmıştır.

İstikbal Krea Yatak Odası Takımı - Sürgü Kapılı Gardırop

İstikbal Krea Yatak Odası Takımı – Sürgü Kapılı Gardrop 2018

Sürgülü gardrop modelinde ön yüzünün yarısı ayna ile detaylandırılmış, diğer yarısında ise meşe ile birlikte yeni sezonun trend mobilya renklerinden 3 ayrı renk birlikte kullanılmıştır. Bu renkler takımın diğer parçalarında da eşit olarak kullanılarak hayranlık uyandıran bir konseptle beğeniye sunulmuştur.

Modern, şık, konforlu ve estetik çizgilere sahip yatak odası takımı arayanlar istikbal yatak odası modelleri arasından krea yatak odası takımını seçebilirler.

İstikbal Scarlet Yatak Odası Takımı

İstikbalin yeni sezon sürgülü yatak odası takımı ürünlerinden olan scarlet yatak odası takımı renk konfigürasyonunda cappuccino ve krem birlikte kullanılmış, mermer desen uygulama detayı ile ise modern bir görünüm kazandırılmıştır. Bakır tonundaki ayaklar 2018 sürgülü dolap modelleri arasında şıklığı ile dikkatleri çekmektedir.

İstikbal Sürgülü Gardrop Modeli- Scarlet yatak Odası 2018

İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri- Scarlet yatak Odası 2018

İstikbal scarlet yatak odası takımında diğer modellerden farklı olarak tuvalet aynası üzerinde şerit led aydınlatma kullanılarak takıma görsel zenginlikle birlikte işlevsellik kazandırılmıştır. İstikbal sürgülü gardrop fiyatları kullanılan malzeme, tasarım, işlevsellik ve işçiliğe göre değişmektedir.

Sizde konfor ile uyumak ve uyanmak isterseniz istikbal yatak odası takımlarından birini tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir : Koltuk Renkleri 2019 Mobilya Renkleri ve Kombinleri başlıklı makalemizde koltuk renkleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.