10 FOTOĞRAF

İstikbal Mutfak Masası Modelleri

İstikbal mutfak masası modelleri- istikbal mutfak masası görsellerinin bulunduğu yazımız inceleyerek mutfağınızı konforlu ve şık hale getirebilirsiniz.

Mutfak masası mutfak dekorasyonunun önemli olmazsa olmazlarındandır. Mutfak masası seçimi yapılırken mutfaktaki hareket alanını kısıtlamamasına, leke tutmamasına, kolay temizlenmesine, en önemlisi de tarz ve kaliteli olmasına dikkat edilir. İstikbal mutfak masası modelleri bu bağlamda mutfak masası modellerinde aranılan bütün özellikleri sunmaktadır.

Yemek masasında daha görkemli ve masif modeller seçilirken mutfak masası modellerinde daha az yer kaplayan, işlevsel, deforme olduğunda daha az içimizi acıtan şık ve kaliteli ürünler kullanılmaktadır.

İstikbal Mutfak Masası Modelleri

Mutfak masası seçilirken kaliteli, dayanıklı ve şık olmasına dikkat ederiz. Bu bağlamda istikbal mağazalarında aradığınız kriterlerdeki ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

İstikbal mobilyanın marka ve ürün bazında evlerimize getirdiği kaliteyi, şıklığı, konforu ve sağlamlığı tartışmaya gerek yok sanırım. Marka birçok üründe olduğu gibi mutfak masası modellerinde de mükemmel koleksiyonlar hazırlamaktadır.

İstikbal mutfak masa ve sandalyeleri doğru ve dikkatli seçildiğinde mutfağınızdaki konforu ve şıklığı sizde fark edeceksiniz. İstikbal 2020 mutfak masası modelleri koleksiyonun da yine harika ürünlere yer verilmektedir.

2020 mutfak masası tasarımlarında mükemmel renk, desen, model ve ana form dizaynlarına yer verilerek mağaza vitrinlerine yerleştirilmiş.

İstikbal mutfak masası modelleri arasında ahşap modellere yer verildiği gibi cam ve ahşabın mükemmel uyumu ile tasarlanmış modellere de yer verilmektedir.

Mutfak Masası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfak masası seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar konusunda ön bilgiler…

Mutfak masası seçmeden önce mutfak boyutlarınız değerlendirilmeli ve bu yönde seçimler yapmalısınız. Geniş bir mutfağa sahipseniz istediğiniz modeli seçebilirsiniz ancak küçük bir mutfağa sahipseniz yuvarlak, dikdörtgen veya katlanan masa modellerini seçmelisiniz. Doğru masa tercihi ile mutfağınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Mutfak masası modeli seçerken mutfak dekorasyonunuzla uyum yakalamalı ve renk, model ve tarz kontrastını bozmamalıdır. Bu bağlamda mutfak dekorasyonu yapılırken alacağınız masa renk ve modelini ve dekorasyona uyumunu da düşünmelisiniz. bu konu ile ilgili Mutfak Dekorasyonu İçin Uygun Renkler Nelerdir? başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Mutfak masası seçilirken dikkat edilecek bir diğer konu da sağlamlığı ve kalitesidir. Kolay çizilmeyen, leke tutmayan, kolay taşınabilen işlevsel modelleri tercih ederek mutfağınızı daha da konforlu hale getirebilirsiniz.

Son olarak da mutfak çekliniz demek istiyoruz. Mutfağınız kare ise kare, dikdörtgen ise dikdörtgen, yuvarlak hatlara sahipse yuvarlak mutfak masa ve sandalye modeller arasında seçimler yapmalısınız.

Bu kadar detaydan sonra gelin şimdi kalitenin tek öncü adreslerinden istikbal mutfak masası modelleri incelemesi yapalım.

2020 Mutfak Masası Modelleri

Marco Mutfak Masa Takımı

Marco Mutfak Masa Takımı

Marco Mutfak Masa Takımı

Ahşap mutfak masası tasarımının en güzel ve göz alıcı örneklerinden biri diyebileceğimiz marco mutfak masası modeli masa ve sandalye uyumu ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Sandalyelerindeki estetik dizayn ile masa modelindeki uyum göze çarpmaktadır. Masa modelindeki sade ahşabın güzelliğine estetik ve renkli sandalyelerle zarafet getirilmiş.

Doğanın sıcaklığı ile renklerin canlılığını bir arada kullanmak için macro mutfak masası modelini incelemeniz gerekmektedir.

Linda mutfak Masası Modeli

Linda mutfak Masası Modeli

Linda mutfak Masası Modeli

Ahşap mutfak masasının en mükemmel örneklerinden biri olan linda mutfak masası tasarımındaki estetik ile büyülemektedir. Oval hatları ile dikkatleri üzerine çeken linda mutfak masası özellikle küçük çocukları olan ailelerin en favori ürünlerinden biri diyebiliriz. Ahşabın en mükemmel versiyonlarından olan bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Statü Banklı Mutfak Masa Takımı

Statü Banklı Mutfak Masa Takımı

Statü Banklı Mutfak Masa Takımı

Modern tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan model estetik dizaynı ile öne çıkmaktadır. Banklı mutfak masası örneklerinin en güzel ve sade çizgilerine sahip statü mutfak masası modeli ile mutfaklarınıza konforu getirmeye ne dersiniz?

Line Mutfak Masa Modeli

Line Mutfak Masa Modeli

Line Mutfak Masa Modeli-İstikbal mutfak masası modelleri

Cam ile ahşabın, siyah ile kırmızının mükemmel uyumu ile tasarlanan mükemmel bir masa modeli diyebiliriz. Modern çizgileri, renk, desen ve tasarımı ile mükemmel bir uyum yakalanmış. Line mutfak masası modelinin bu saydığımız özelliklerinin yanında sandalyelerindeki metal aksam da dikkat çekmektedir. Oldukça estetik duran bu model ile mutfaklarınıza şıklığı ve zarafeti getirebilirsiniz.

İstikbal mutfak masası modelleri 2018 tasarımlarına ait resim galerisini inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

FOTO GALERİ / İstikbal Mutfak Masası Modelleri

 

İlginizi Çekebilir : Yaratıcı Kara Tahta Dekorasyon Fikirleri 2019 başlıklı makalemizde dekorasyon, kara tahta boyası ve kara tahta boyası nasıl yapılır hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
Tavsiyeler: chat - ircforumlari - chat - ev dekorasyonu