10 FOTOĞRAF

İlham Kaynağı : Yatak Odası Seperatör Modelleri

Yatak odasında ayrı bir bölüm oluşturmak isteyenler için birbirinden farklı tarzlara sahip 2017 dekoratif seperatör modelleri ile dekorasyon fikirleri

Geniş kullanım imkanı, birbirinden farklı onlarca dekoratif model seçeneği ile seperatör modelleri yaşam alanlarında ihtiyaca göre bölümleri ayıran kullanışlı dekorasyon ögeleri. Ev dekorasyonu dahil olmak üzere seperatör modelleri akla gelebilecek tüm yaşam alanlarında kullanılabiliyor. Bugün yazımızda ise genelde büyük salonlarda tercih edilen oda bölücülerin aksine yatak odasında ayrı bir bölüm oluşturmak isteyenler için birbirinden farklı tarzlara sahip 2017 dekoratif seperatör modelleri ile dekorasyon fikirleri hazırladık.

Standart ölçülerde bir yatak odası için konuşacak olursak dekoratif separatörler ile bir çok farklı stilde özel alanlar oluşturmak mümkün. Yatak odasını bölerek kullanıma uygun küçük bölümler yaratmak için bir çok farklı separatör dekorasyonu yapılabilir. Örneğin yatak odanızda küçük bir çalışma ortamı yaratmak istiyorsunuz, yada küçük bir giyinme odası yapmak istiyorsunuz işte tam olarak 2017 seperatör modelleri ile yatak odanıza hem estetik bir tarz ekleyebilir hemde istediğiniz alana kolayca sahip olabilirsiniz.

Oda bölücüler bir çok farklı malzeme tasarlanabiliyor, farklı zevklere ve tarzlara hitap edecek şekilde özel olarak tasarlanabilir. Plastik, metal, cam, ahşap gibi malzemeler ile şekillendirilebilen dekoratif oda bölücüler arasında hayal gücünü zorlayan son derece yaratıcı tasarımlara rastlamak mümkün. Kendin yap projeleri arasında büyük ilgi gören el yapımı seperatörler masraf yapmadan dekorasyona dahil etmek isteyenler için ilham verebilirler.

Oda bölücülerin belli bir standardı yoktur, genişlik ve uzunlukları kullanılacakları alanlara göre belirlenir. Üretim malzemesi ve uzun ömürlü olması açısından ahşap ve krom tasarımlar tercih edilebilir, daha dekoratif ve estetik bir görünüm için ise şeffaf , cam seperatör modelleri kullanılabilir. Hazır olarak istenen tarzda bir modeli bulmak kolay olmayabilir ancak istediğiniz ölçü, renk ve desene sahip bir seperatörü bir çok firmada yaptırabilirsiniz.

Seperatör seçimi yaparken kullanılacağı alanın dekorasyon tarzına uygun renk ve materyallere sahip olması gerekir. Klasik bir dekorasyon için ahşap Seperatör modelleri, modern yada endüstiyel tarzdaki yaşam alanları için metal krom gibi malzemeden üretilen tasarımlar uygun olacaktır. Alışılmışın dışına çıkıp yatak odasında farklılık yaratmak isteyenler için galerimizde yer verdiğimiz 2017 yatak odası Seperatör modelleri ilham verecektir.

FOTO GALERİ / İlham Kaynağı : Yatak Odası Seperatör Modelleri

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.