20 FOTOĞRAF

Evde Ofiste Her Yerde : Akıllı Sehpalar !

Ev ve iş yerinizde çok amaçlı kullanabileceğiniz 2017 fonksiyonel akıllı sehpa modelleri

Akıllı Mobilyalar 

Ev ve ofis dekorasyonunda en çok kullanılan yardımcı mobilyalar sehpa modelleridir, farklı ihtiyaçlara ve özelliklere göre yüzlerce farklı modele sahip dekoratif mobilyalar sehpalar. Hem dekor hemde kullanım amaçlı olarak kullanılan dekorasyonun olmazsa olmazı sehpa modelleri arasında bugün oldukça dikkat çekici olan 2017 akıllı sehpa modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Akıllı sehpalar son yıllarda büyük ilgi gören son derece kullanışlı mobilyalar arasında yer alıyor. Özellikle küçük alanlarda büyük işler yapabilen, kullanımı bir hayli kolay olan işlevsel mobilyalar şüphesiz ki gelecekte dekorasyonun vazgeçilmezleri haline gelecekler. Şimdiden Akıllı sehpaların bu kadar ilgi görmesi gelecekte akıllı mobilyaların ne derece önemli konumda olacaklarını bize kanıtlıyor diyebiliriz.

Akıllı sehpa modelleri klasik bir orta sehpanın aksine çok amaçlı kullanılabilen bir tasarıma sahiptir. İlk bakışta normal bir orta sehpa görünümünde olan akıllı sehpalar açıldıklarında hayal gücünü zorlayan bir çok farklı tasarıma dönüşebiliyorlar. Örneğin küçük bir salon için hem orta sehpa hem yemek masası hemde hızlı şekilde dekoratif bir lap top masasına dönüşebiliyor. Bu sehpaların bu kadar fazla ilgi görmesi son derece kullanışlı olmaları ve küçük alanları en iyi şekilde değerlendirebilen kullanım kolaylığı sağlayan mobilyalar olmasıdır.

Evde Ofiste Her Yerde : Akıllı Sehpalar !

Küçük evlerde oturanlar yerleşim konusunda her zaman sıkıntı çekmişlerdir, olması gereken mobilyalar yine olması gereken düzende bir türlü dengelenemez. Yerin bu kadar kısıtlı ve bir o kadar önemli olduğu küçük ev dekorasyonları için akıllı sehpa modelleri tam anlamıyla bir kurtarıcı görevi görüyor. Her akıllı sehpa tasarım ve özellik olarak aynı kaliteye ve kullanım özelliklerine sahip olmayabilir, bu tarz mobilyalar seçerken öncelikle ihtiyacınıza yönelik bir tasarım seçmelisiniz. Basit bir örnek verecek olursak oturma odanız çok küçük ve yemek masası  sığmıyorsa tek bir dokunuşla 4 kişilik bir yemek masasına dönüşebilen bir akıllı sehpa işinizi fazlasıyla görecektir.

2016 duvara monteli yatak modelleri ve özellikleri

Akıllı Çözümler : Duvara Monte Yataklar 2016

Yatak odaları yada misafir alanı gibi yaşam alanlarında akıllı çözümler sunan duvara monte yataklar yani diğer bir adı ile katlanır yatak modelleri küçük alanlarda harikalar...

Akıllı sehpa modelleri arasında bir çok farklı tasarımın ve özelliğin olabileceğinden bahsetmiştik, bazı tasarımlar açılınca sadece yemek masasına dönüşürken, bazı modeller ise hem yemek masası hemde bilgisayar masasına rahatça dönüşebiliyor. Kısacası ihtiyaca yönelik bir tasarım seçerek evinize hem düzen hemde işlevsellik kazandırabilirsiniz. Akıllı sehpa almadan önce bir çok farklı modeli araştırmalı ve güvenilir markalardan alış veriş yapmanızı öneririz.

Galerimizde sizler için seçtiğimiz birbirinden farklı özelliklere ve tasarıma sahip 2017 akıllı sehpa modelleri seçtik, beğendiğiniz modeller hakkında detaylı bilgi için bize yazabilirsiniz.

FOTO GALERİ / Evde Ofiste Her Yerde : Akıllı Sehpalar !

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.