16 FOTOĞRAF

Etkileyici Yatak Ucu Bank Modelleri

Yatak odası dekorasyonu için kullanılabilecek stil sahibi parçalar arasında yer alan yatak ucu bank modelleri, geçmişten günümüze popülerliğini koruyabilen şık ve estetik tasarımlar arasında yer alıyor. Yatak odasında tercih edilen en yaygın mobilyalar arasında yer alan yatak odası bankları bir çok farklı tarza sahip, modern klasik yada avangard stillerine sahip olan bu şık parçalar ile yatak odasına farklı bir hava katarken aynı zamanda depolama amaçlı kullanabilirsiniz.

Yatak odası bankları bahsettiğimiz gibi bir çok farklı tarza ve modele sahipler, bunlar arasında en fazla ilgi gören yatak ucu puflar arasında sandıklı tasarımlar büyük ilgi gören tasarımlar. Bu tasarımlar extra depolama alanı içerdiğinden dolayı ilk tercihler arasında yer alıyor. Yatak odasına tarz katan stil sahibi mobilyalar arasında yer alan yatak ucu banklar farklı isimler ile karşınıza çıkabilir, bir çok satış sitesinde yer alan ve büyük ilgi gören mobilyalar arasında puf sehpa, yatak ucu sehpa yada yatak ucu ayak puf gibi isimler ile karşınıza çıkabilirler.

Birazda tarzlardan bahsedelim, yatak ucu bank & puf modelleri arasında modern ve estetik çizgilere sahip tasarımlar bir hayli fazla, ancak klasik yada country tarzı yatak odası sevenler için klasik çizgilere sahip, romantik renk ve desenlere sahip yüzlerce farklı şık tasarım var.

İlginizi Çekebilir : Yatak Odası Asma Yatak Dekorasyonu 2016

Klasik ve country tarzı yatak ucu puf bank modelleri daha çok seçilen desenli kumaş ve ahşap ayakların tasarımı ile dikkat çeker. Lacivert, bordo, yeşil tonları, mavi ve turkuaz tonları bu tasarımlara en çok yakışan renkler arasında klasik sevenler için. Modern tasarımlardan hoşlananlar için birbirinden şık ve dikkat çekici desen ve canlı renklere sahip yüzlerce alternatif yatak ucu bank modeli yine bir çok mobilya markasında rahatlıkla bulunabiliyor. Modern sevenler için daha canlı ve parlak renkler, keskin hatlara sahip iskelet yapısına sahip mobilyalar ideal seçimler, metal ayaklar ve gözdeler modern yatak odalarına yakışan ve görsel açıdan parlaklığı arttıran materyallerdir.

Yatak ucu sehpalar, aynı zamanda yatak odasını tamamlayan dekoratif mobilyalar arasında yer alıyor, görsel açıdan yatak odasına hareket ve tarz katmak isteyenler için son derece ideal bir tasarım. Büyük yatak odaları için mutlaka tercih edilmesi gereken bu şık parçalar ne yazık ki küçük mekanlar için kalabalık bir görünüm ortaya çıkarabiliyor. Yatak ucunu değerlendirmenin en şık ve zarif şekli, sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden şık ve stil sahibi yatak ucu bak modelleri ve dekorasyon fikirlerini galerimizde inceleyebilirsiniz.

FOTO GALERİ / Etkileyici Yatak Ucu Bank Modelleri

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.