12 FOTOĞRAF

Etkileyici Taş Duvar Banyo Dekorasyonları

Banyoda doğal aynı zamanda modern bir stil arayanlar için yazımızda bugün birbirinden etkileyici taş duvar banyo dekorasyon örnekleri seçtik. Taş duvarlar yaşam alanlarında uzun yıllardır tercih ediliyor, uzun ömürlü olduğu kadar modern ve şık bir görünüm sağlıyor. Taş kaplama banyo duvarları ortamda doğal ve şık bir etki yaratacaktır, farklı taş kaplamaları tercih ederek bir çok farklı tarz elde etmek mümkün ayrıca. Mesela kaba doğal taşlar banyoda rustik bir atmosfer yaratacaktır, daha küçük ve dekoratif taşlar ise banyoda modern ve rahat bir etki yaratacaktır.

Duvarda tercih edilecek taşlar aynı zamanda banyo için mükemmel bir malzemedir, dayanıklı uzun ömürlü olması uzun vadede avantaj sağlayacaktır. Diğer açıdan bakacak olursak doğal taşlar ile ahşap mükemmel bir görsel sağlıyor, banyo zemini için ahşap görünümlü banyo fayansları tercih ederek hem doğal hemde son derece sıcak bir atmosfer elde edebilir.

Doğal taş yerine yine aynı görünümü veren banyo fayansları banyoda aynı etkiyi yaratabilir. Banyo duvarlarında doğal taşlar ile sadece klasik değil son derece estetik ve modern bir banyo dekorasyonu ortaya çıkabilir. Taş seçimine göre banyoda kırsal bir etkide sağlanabilir, modern ve şık bir görünümde ortaya çıkabilir.

Taş duvar banyo duvarları tercih edilecekse ahşap dokuların öne çıkarılması banyoda daha doğal ve sıcak bir etkinin oluşmasını sağlayacaktır. Galerimizde size ilham vereceğini düşündüğümüz Taş Duvarlar ile banyo dekorasyon fikirleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

FOTO GALERİ / Etkileyici Taş Duvar Banyo Dekorasyonları

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.