Essenso Neogranite Tost Makineleri 2016

Son yıllarda mutfakta bir granit modası başladı bildiğiniz gibi, granit mutfak ürünleri daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü bir kullanıma imkan verdiği için bayanların mutfakta ilk tercihleri arasında yer alıyorlar.  Doğal bir taş olan Granite , daha uzun ömürlü, çizilmez ve paslanmaz yapısı ise mutfak için oldukça ideal bir tasarım. Son yıllarda yenilikçi ve sağlıklı mutfak gereçleri ile adından sıkça bahsettiren bir marka olan Essenso yeni bir tasarım ile tekrar karşımıza çıkıyor , Essenso Neogranite Tost Makineleri.. Essenso granit tost makineleri alanında tek olması sebebi ile büyük bir ilgi görecek gibi görünüyor , ayrıca marka diğer ürünlerinde insan sağlığına hiçbir zararı bulunmayan Döküm demir, seramik ve silikon gibi materyalleri kullanmayı tercih ediyor.

Yenilikçi ve renkli tasarımları ile mutfakların yeni gözdesi haline geleceğini düşündüğümüz Essenso Neogranite Tost Makineleri , granit yapısı ile daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı bir ürün. Esse granit tost makineleri yapışmaz taban ve kolay temizlenebilir özellikleri ile işinizi kolaylaştırıyor. Evde totst ve ızgara keyfi yapabileceğiniz Essenso Neogranite Tost Makinesi piyasaya oldukça uygun satış fiyatları ile çıktı , Esse satış politikası ile son dönemde oldukça dikkat çekiyor.

Essenso Neogranit Tost Makinesi 2016

Essenso Neogranit Tost Makinesi 2016

 

 

Essenso Neogranit Tost Makinesi 2016

Essenso Neogranit Tost Makinesi 2016

Essenso Neogranit Tost Makinesi 2016

Essenso Neogranit Tost Makinesi 2016

Esse granit tost makinesi özellikleri

Kaymaz taban özelliğine sahip esse granit tost makineleri aynı zamanda pratik temizlemeye imkan sağlıyor. Paslanmaz çelik rezistanslara sahip ve sıcaklığı geçirmeyen termoplastik tutacakları ile daha rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. Esse Neogranite Tost Makinesi aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanabilen plakalara sahip.  Aynı anda 6 adet tost yapabileceğiniz granit tost makinesi 5 ayarlı termostatı ile hem enerji hemde zaman tasarrufu yapmanıza olanak sağlıyor.

Essenso yeni ürünü olan neogranit tost makinesini almaya karar verdiyseniz ilk kullanımda dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunuyor. Bunlardan ilki tost makinesini kullanmadan önce yüzeyini mutlaka nemli bir bezle silmelisiniz. Nemli bez ile sildiğiniz yüzey kuruduktan sonra yağlı bir kağıt havlu ile plakaları temizleyin. İlk fişe taktığınızda cihazın en üst ısı seviyesine ayarlayın ve kapakları açık vaziyette termostat devreye girene kadar yaklaşık 10 ile 15 dakika arasında çalıştırın.

İlginizi Çekebilir : Mutfağınıza Renk Katacak 8 Eğlenceli Kahvaltı Takımı başlıklı makalemizde 2016 renkli yemek takımları, aşk temalı yemek takımları ve eğlenceli kahvaltı takımları 2016 hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.