11 FOTOĞRAF

Eğlenceli Duvarlar : Yaz-Sil Sticker Modelleri

Dekorasyon tutkunlarının son yıllarda büyük ilgisini çeken dekoratif duvar sticker modelleri ile uygun fiyatlar ile yaşam alanlarında büyük farklılıklar yaratılabiliyor. Dekorasyonu daha eğlenceli aynı zamanda dikkat çekici hale getiren bu küçük dekoratif tasarımlar çocuk odası dahil olmak üzere her alanda rahatça uygulanabiliyor. Yüzlerce farklı model ve renk seçeneğine sahip olmaları ve her tarza ve zevke hitap etmeleri sticker kullanımının bu kadar popüler olmasına sebep olan etkenler arasındalar. Ev & Dekorasyon alışveriş sitelerinde çok uygun fiyatlar ile satışa sunulan dekoratif stickerlar farklı dekorasyon tarzlarına başarılı şekilde uyum sağlayabiliyor, aynı zamanda kişinin zevkini ve tarzını rahatça evine yansıtabiliyor olması bu eğlenceli tasarımların kullanımını giderek arttırıyor.

Yaşam alanlarına eğlence katan Stickerlar !

Duvar sticker modellerinin farklı zevklere hitap ettiğinden bahsetmiştik, pek çok duvar sitcker modeli bulunuyor, örneğin geometrik desenli, floral, yaz-sil, 3 boyutlu ve yazılı sitckerlar gibi pek çok dekoratif sticker modelleri ilgi gören tasarımlar arasındalar. Yazımızda bugün dekorasyona eğlence ve farklılık kazandıran duvarlara eğlence katan Yaz-Sil sticker modelleri ve kullanım alanları hakkında sizlere ilham verecek örneklere yer vermek istiyoruz.

Duvar stickerı kullanmamış takipçilerimiz için ufak bir bilgi verelim, kullanımı oldukça kolay olan duvar sticker modelleri aklınıza gelebilecek tüm sert ve düz yüzeylere rahatça uygulanabiliyor. Mobilyalar, fayanslar, cam yüzeyler, ahşap yüzeyler ve beyaz eşyalar gibi oldukça geniş bir kullanım alanına sahipler. Oturma odası, mutfak, yatak odası,  çocuk odası banyo, tuvalet yada beyaz eşyalar için yüzlerce farklı dekoratif modele rahatça Ev & Dekorasyon alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Dekoratif Yaz-Sil Duvar Sticker Modelleri

Ev yaşamına eğlence ve farklılık kazandıran yüzlerce farklı modele sahip duvar stickerları arasında çocukların hayal güçlerini geliştiren ve yaşam alanından keyif almasını sağlayan Yaz-Sil Sticker Modelleri çocuk odası dekorasyonu için yer verilmesi gereken tasarımlar arasındalar.

Çocukların yaratıcılıklarını ortaya çıkarması aynı zamanda çocukların odasında geçirdikleri zamanı daha verimli ve keyifli bir hale getirmesi açısından dekorasyonda yer verilmesi gereken tasarımlar olduğunu düşünüyoruz..

Anne ve babalar evlerini dekore ederken aynı zamanda çocukların hayal dünyasına hitap eden eğlenceli ve yaratıcı uygulamalara yer vermeliler, bu şekilde çocuklar yaşadıkları ortamdan keyif alabilir ve bu dekoratif tasarımlar ile hayal güçlerini geliştirebilir yaratıcılıklarını kullanmayı öğrenebilirler.

Yaz-sil stickerlar çocukların ilgisini çektiği gibi yetişkinler içinde eğlence kaynağı, özellikle mutfak ve yatak odası gibi alanlara hareket ve eğlence katan bu dekoratif tasarımlar dekorasyonu daha keyifli bir hale getirmenin en küçük ancak etkili yolu diyebiliriz.

Ev yaşamına eğlence katan bu tarz dekoratif fikirlerden hoşlanıyorsanız önceki yazımızda yer verdiğimiz Yaratıcı Kara Tahta Dekorasyon Fikirleri 2016 konusunu mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

FOTO GALERİ / Eğlenceli Duvarlar : Yaz-Sil Sticker Modelleri

Yorumlara Gözatın

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.