8 FOTOĞRAF

Duvarlara Fark Katan Kanvas Saatler

Saatler geçmişten günümüze yaşam alanlarının vazgeçilmez aksesuarları, farklı stilleri ve dekoratif tasarımları ile her tarz yaşam alanı için uygun, dekorasyonu tamamlayan çok şık birer aksesuar görevi görüyorlar. Dekorasyon tarzı ne olursa olsun dekoratif duvar saatleri boş duvarlara anlam ve tarz katan evin vazgeçilmez parçaları. Bugün konumuzda yer verdiğimiz kanvas saatler son dönemde büyük ilgi gören, duvarlara farklılık katan yenilikçi tasarımlar arasında.

Peki kanvas saatlerin bu kadar ilgi görmesinde en büyük etken her alanda rahatça kullanabilir olması, farklı zevklere ve tarzlara hitap eden yüzlerce farklı model seçeneği bulunması, uygun satış fiyatları ve son olarak  hem saat hemde tablo görevi gören dekoratif bir tasarıma sahip olması diyebiliriz. Hem saat hem tablo, duvarda daha yaratıcı ve dekoratif bir tasarım daha olamazdı.

Kanvas tabloların büyük ilgi görmesinden sonra firmaların bu tasarımları daha işlevsel hale getirme çabaları sonucunda tablolar aynı zamanda dekoratif duvar saati görevi görmeye başladılar. Evde farklılık yaratan aksesuarlar haline gelen kanvas duvar saatleri arasında birbirinden farklı tasarımlar yer alıyor, örneğin parçalı ve led ışıklı kanvas saatler hangi alanda kullanırsa kullanılsın oldukça dikkat çekiciler.

Yazımızın başında farklı zevklere ve tarzlara hitap eden yüzlerce farklı modele sahip demiştik,  siyah & beyaz, doğa & manzara, fotoğraf & film afişleri, parçalı & panorama ve şehir teması içeren binlerce farklı model ile her tarz yaşam alanına hitap ediyorlar.Galerimizde sizler için seçtiğimiz dekoratif kanvas saat modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Beğendiğiniz tasarımlar için bize ulaşabilir, marka ve ürün bilgilerini alabilirsiniz.

FOTO GALERİ / Duvarlara Fark Katan Kanvas Saatler

2 Comments

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.