Doğal görünümlü ahşap duvar askıları 2016

Antre dekorasyonu için değişmez mobilyalar arasında yer alan duvar askılıkları, klasik ve modern olmak üzere yüzlerce farklı tasarıma sahip antre mobilyaları. Eve atılan ilk adımda dışarıdan mekanın dekorasyonu ile ilgili ilk izlenimi veren alan antreler olduğundan bu alan için yapılan seçimlerde evin genel dekorasyon tarzını yansıtan tasarımlar seçilmelidir. Özellikle evde doğallık sevenler için yazımızda yer verdiğimiz doğal görünümlü ahşap duvar askılıkları antre dekorasyonuna özel bir tarz kazandıracaktır.

Doğal ahşap askılıklar farklı renk ve model seçeneklerine sahip tasarımlar, dolayısı ile renk seçimi konusunda antrede yer alan diğer mobilyalar ile uyumlu yapmalısınız. Ahşabın en doğal halini yansıtan bu dekoratif askılıklar rustik tarzı ev dekorasyonu sevenler için kaçırılmayacak tasarımlar. Canlı renklerin yanı sıra bir çok modelde eskitilmiş ahşap görünümü verilmiş, eskitilmiş ahşap tasarımları vintage yada country tarzı iç mekan dekorasyonları için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Galerimizde sizler için seçtiğimiz doğal görünümlü ahşap duvar askılıkları ve fiyatları ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Ufak bir hatırlatma yapalım, bu ürünleri sizlere tanıtım amaçlı ekliyoruz ve dolayısı ile ürün satış kanalında yer alan güncel fiyatları kullanıyoruz. Ancak zaman içinde ürünlerin fiyatları satıcı firma tarafından değiştirebilir, bu anlamda ürün satış noktalarını sormadan önce ürün hakkında net üzerinde ufak bir araştırma yapmanızı öneririz.

FOTO GALERİ / Doğal görünümlü ahşap duvar askıları 2016

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.