15 FOTOĞRAF

Dekorasyonda Mermerin Gücünü Hissedin

Etkileyici ve lüx detayların öne çıktığı bir dekorasyon hayaliniz varsa mermerin gücünden yararlanın.

Mermer dekorasyon tarihi boyunca yaşam alanlarına güçlü ve maskülen bir karakter kazandırmıştır. Güçlü aynı zamanda etkileyici bir tarza sahip olan mermer günümüz ev dekorasyon örneklerinde banyo ve mutfaklara farklı bir tarz kazandırmak adına tercih ediliyor. Eğer etkileyici ve lüx detayların öne çıktığı bir dekorasyon hayaliniz varsa mermerin gücünden ve etkilerinden kesinlikle yararlanmalısınız.

Mermerin yaşam alanlarında hissedilen diğer bir etkisi ise modern ve lüx bir görünüm. Eğer bir yaşam alanı için mermerin varlığına ihtiyaç duyulacak ise mutlaka onu tamamlayan renklerin ve dokuların dengeli şekilde kullanılması gerekir. Mekanda lüx ve elegan bir tarz yaratılmak isteniyor ise mermeri cam, altın yada gümüş tonları ile beraber kombinleyerek zengin bir stil yaratılabilir. İlk bakışta mermerin yarattığı soğuk etkisi parlak dokularla birleştirilirse ortaya gösterişli ve etkileyici bir görselin çıkması sürpriz olmayacaktır.

Dekorasyonda Mermerin Gücünü Hissedin

dekorasyonda mermerin gücü

Dekorasyonda Mermer Etkisi 

Mermerin banyoda yada mutfakta tezgah görevi görmesi yalnızca bu alanlarda kullanılabilir olduğu anlamına gelmiyor, bir çok tasarımcı mermerin gücünü ve yarattığı lüx etkileri oturma odası dahil olmak üzere bir çok yaşam alanına başarılı şekilde yansıtabiliyor. Diğer bir yandan mermer bir çok renk ile uyumlu yapıya sahiptir, aynı zamanda hem modern hemde klasik bir mekan için öne çıkan bir malzemedir. Örneğin mermeri hangi alanda kullanırsanız kullanın mekanda pastel tonlara yer verirseniz ortaya çıkan ferahlık ve şıklık sizi şaşırtabilir.

Dekorasyonda Mermerin Gücünü Hissedin

zarif mermer mutfak masası

Günümüzde stil sahibi iç mekan stillerinde mermerin güçlü ve lüx etkisini rahatça fark edebilirsiniz, oturma odasında mermer bir şömine yada mermer bir masanın yaratacağı sıra dışı ve çarpıcı etki mekanda cazibe merkezi haline gelecektir.  Mermer aynı zamanda ahşap dokuların öne çıktığı mekanlarda daha yumuşak ve sıcak bir hava yaratabilir, tabi bu seçilen mermer cinsine ve rengine göre farklılık gösterebilen bir durumdur. Daha çok açık renkteki mermerler ile bu yumuşak ve rahat ortam hissi ortaya çıkacaktır.

Dekorasyonda Mermerin Gücünü Hissedin

modern mermer duvar dekorasyonu 2017

koyu renk mermer ile banyo dekorasyonu

Çarpıcı Mermer Banyo Dekorasyonları 2016

Dekorasyona büyüleyici bir şıklık ve aynı zamanda lüx etkiler bırakan mermer detaylar ile ferah ve rahat bir görünüm elde edebilirsiniz Mermerin dekorasyona dahil edilmesi...

Daha çok mutfaklarda tercih edilen mermer 2016 – 2017 yılında karşımıza aksesuarlarda çıkacak gibi görünüyor. Tasarımcıların son dönemde dekorasyonda mermerin gücünü ortaya çıkaran birbirinden güzel mermer aksesuar modelleri bu sezon büyük ilgi görecek gibi görünüyor. Galerimizde sizler için seçtiğimiz birbirinden şık ve kaliteli dekorasyon örneğinde mermerin kullanım şekilleri size size ilham verecektir.

FOTO GALERİ / Dekorasyonda Mermerin Gücünü Hissedin

İlginizi Çekebilir : Boş Duvar Dekorasyonu İçin Posterler Objeler Tablolar başlıklı makalemizde boş duvar dekorasyonu hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.