18 FOTOĞRAF

Çocuklar için Eğlenceli Masa ve Sandalyeler

Oyun ve aktivite gelişiminde önemli rol oynayan 2016 çocuk masa sandalye takımları

Çocuk odalarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alan masa sandalye takımları hem çocukların oyun ve aktivite gelişimine katkıda bulunuyor, hemde çocuklar için pratik çözümler sunuyorlar. Yazımızda 2017 çocuk masa sandalye takımları ve bu tasarımları alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğinden bahsetmek istiyoruz..

Çocuk odası sadece bir oyun alanı değil, aynı zamanda çocuğun derslerini çalışacağı, hayal gücünü geliştireceği ve bir çok aktivite yapacağı bir alan olmalı, bu anlamda çocuk odası dekorasyonunda mutlaka çalışma alanları oluşturulmalıdır. Çocukların beyinsel gelişimi açısından işlevsel ve kullanışlı 2017 çocuk masa ve sandalyeleri ile yeni şeyler öğrenmek ve kendini geliştirmek hiç olmadığı kadar eğlenceli bir hale geldi.

Uzmanlara göre çocukları günün belirli saatlerinde kendi odalarında çeşitli aktiviteler yapmalı, bu konuda anne ve babaların yol gösterici olması gerekiyor. Çocuk masa sandalyeleri birbirinden güzel canlı renkleri ve çeşitli işlevsel özellikleri ile çocukların beyinsel gelişiminde büyük rol oynayan bu çalışma saatlerini daha verimli ve eğlenceli geçirmesinde büyük katkı sağlıyorlar.

Çocuk odasına bu dekoratif ve sevimli çalışma masaları ve sandalyeleri dahil etmek istiyorsanız çocuğunuzun sevdiği renklerde yada ilgi gösterdiği çizgi kahramanların baskılarına sahip tasarımlar seçebilirsiniz. Dünya çocuklarının takip ettiği barbie, winx, süngerbob ve diğer çizgi kahramanların yer aldığı lisanslı çocuk masa sandalyeleri ile daha renkli bir dekorasyon ve daha keyifli bir çalışma ortamı hazırlayabilirsiniz.

Çocuklar için seçeceğiniz bu tarz eşyalarda her zaman tüm detayları sorgulamalısınız, kolay taşınabilir olması, çocuk sağlığına zararı olmayan boyaların kullanıldığı ve sivri kenarlar yerine yumuşak kenarlı tasarımlar seçilmelidir. Çocuk masa ve sandalyeleri alırken bildiğiniz ve güvendiğiniz bir markadan almanın bir çok avantajı vardır, ünlü markaların lisanslı çalışma masaları ve sandalyeleri daha dayanıklıdır , uzun süreli kullanım sağlar.

Dikkat etmeniz gereken detaylar ; Kanserojen madde içermeyen %100 dolgu plastik kullanımı, çocuklar için ergonomik bir tasarıma sahip olması, çizilmeye karşı dayanıklı boya ve malzemeye sahip olması ve en önemlisi Avrupa kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş olması. Son olarak satın alacağınız çocuk masa ve sandalyelerinin ağırlıklarının çocuğunuzun yaşına uygunluğudur, olası kazaları ve hatta yaralanmaları önlemek adına çocuğun rahatça hareket ettirebileceği ağırlığa sahip olması gerekir.

Galerimizde sizler için seçtiğimiz rengarenk ve eğlenceli 2017 çocuk masa sandalye takımları ile daha dinamik ve keyifli bir çocuk odası dekorasyonu elde edebilirsiniz.

FOTO GALERİ / Çocuklar için Eğlenceli Masa ve Sandalyeler

İlginizi Çekebilir : Bebek ve Çocuk Odası Halıları Nasıl Seçilmeli ? ( Öneriler ) başlıklı makalemizde çocuk odası halıları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.