15 FOTOĞRAF

Çocuk Sandalyeleri Tekzen Modelleri

Çocuk sandalyeleri üretiminde olması gereken özellikler, çocuk sandalyesi kullanım alanları ve çocuk sandalyesi resim galerisi paylaşılmıştır.

Dekorasyonda söz konusu çocuklar olunca daha dikkatli ve özenli davranılır. Çocuklara özel ürün üretmekte, kullanmakta dikkat ister. Çocuk odası dekorasyon fikirleri incelenirken estetik dizayndan çok kalitesi, sağlıklı oluşu ve sağlamlığı dikkate alınır. Çocuk odası dekorasyon eşyaları arasında bulunan çocuk sandalyeleri de böyledir. Özellikle ana sınıfı ve kreş gibi kalabalık ortamlarda daha sıklıkla kullanılan çocuk sandalyeleri belli kriterleri taşımalıdır. Bugün sizlerle çocuk sandalyeleri konusunda detaylı bir inceleme yapacağız. İşte detaylar…

Çocuk Sandalyeleri Nasıl Olmalıdır?Çocuk Sandalyeleri Tekzen Modelleri

Çocuk sandalye modelleri incelemesi ve alışverişi yapılırken mutlaka çocuğunuz da yanınızda olmalıdır. Çocuğunuza kendi seçtiğiniz birkaç ürün arasından seçim yapmasını istemelisiniz.

Sandalye çocuk odasında kullanılacaksa çocuk odası dekorasyon rengi ve tarzı ile uyumlu renk ve modeller seçilmelidir.

Çocuk odasında çocukların kolaylıkla ulaşabilecekleri yerlere konumlandırılan çocuk masa ve sandalyeleri köşeli olmamalı oval hatlara sahip olmalıdır. Çok sık düşen çocukların sandalye masa köşelerine temas etmesi halinde olabilecekleri düşünülmeli ve kötü kazalara mahal vermemek için hatlarına özellikle dikkat edilmelidir.

Oturma yerleri konforlu ve sağlam olmalıdır. Sandalyeler düşme sırasında çatlama yapmayacak dayanıklı plastikten üretilmelidir.

Çocuklar çok hızlı hareket ettikleri için kaymaz ayaklı sandalyeler tercih edilmelidir.

Çocuk sandalyesi kriterlerinden biride sağlığı tehdit etmeyecek ürünlerden üretilmiş olmasıdır. Kırılgan plastikten yapılan kalitesiz ve sağlıksız sandalyeler kesinlikle alınmamalıdır.

Küçük çocukların bütün her şeyi ağızlarına değdirme ve dişleme huyu nedeni ile sandalye yapımında kullanılan boyalar kullanım sırasında çıkmamalı ve kesinlikle kanserojen olmamalıdır.

Günümüzde birçok marka kaliteli ve sağlıklı çocuk sandalyeleri üretmekte ve pazarlamaktadır. Tekzen çocuk sandalyeleri ve çocuk sandalye ikea markaları gibi markalar ve bu markalar gibi kalite ve sağlamlığı ile ün yapmış markaların garantili ürünleri tercih edilmelidir.

Özellikle tekzen çocuk sandalyeleri 2018 sezonunda çok şık tasarımlara imza atmıştır.

Yen, sezon tasarımları estetik dizaynları ve sağlamlıkları ile çocukların ve anne babaların dikkatini çekmektedir.

Çocuk sandalyeleri plastik malzemeden üretildiği gibi ahşap ve dayanıklı kumaş ve der kaplamalı olarak da yapılmaktadır.

Çocuk sandalyesi olarak plaj sandalyesi, sallanan sandalye ve masa ve sandalye takımı da sunulmaktadır.

Çocuk sandalye modelleri incelenerek kullanılacağı alana ve dekorasyon tarzına  göre seçimler yapılmalıdır.

Çocuk Sandalyeleri Nerelerde Kullanılır?Çocuk Sandalyeleri Tekzen Modelleri

Çocuk sandalye kullanım alanlarının başında çocuk odaları gelmektedir.

Çocuk oyun alanlarında eğlenceli oyunlar oynanırken, banyo ve tuvalette lavabo ve tezgaha ulaşmak için, kır gibi açık alanlarda, balkon ve teraslarda oturma alanı olarak kullanılmaktadır. (yüksek korkuluğu ve duvarı olmayan balkon ve teras gibi alanlarda çocuk sandalyesi bir yetişkin olmadan kesinlikle kullanılmamalıdır.)

Özellikle plaj sandalyesi olarak tasarlanan ürün havaların iyice ısındığı şu günlerde çok talep görmektedir.

Sizlerde plajda çocuğunuzla tatil yaparken onlara da konforlu ortamlar sunarak rahat ve huzurlu bir tatil yapabilirsiniz.

Çocuk odalarına figürlü sandalye modelleri de oldukça sık kullanılmaktadır. Katlanır özelliği de bulunabilen figürlü sandalyeler, hem çocuğunuzun hoşuna gidecek, hem de Çocuk Odası Dekorasyonuna renk katacaktır.

Çocuk masa ve sandalye modelleri tekzen mağazalarında geniş ürün yelpazesi ile sizleri beklemektedir. Benim vaktim yok diyenler için mağaza satışı dışında internetten de online alışveriş imkanı sunulmaktadır.

Çocuk sağlığını düşünen markaların kaliteli ürünlerini uygun fiyata temin edebilirsiniz. Çocuk sandalye fiyatları kullanılan malzeme ve tasarıma göre değişmektedir. 50/80 arasında çocuk sandalyeleri bulabilirsiniz. İnterneti takip ederek indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Sandalye ile birlikte masa da alınacaksa fiyatta artış kaçınılmaz olacaktır:)

Çocuk Odası Dekorasyonu İçin Renkli Fikirler ! başlıklı yazımızı da inceleyerek eğlenceli çocuk odaları dekore edebilirsiniz.

FOTO GALERİ / Çocuk Sandalyeleri Tekzen Modelleri

İlginizi Çekebilir : Koltuk Renkleri 2019 Mobilya Renkleri ve Kombinleri başlıklı makalemizde koltuk renkleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.