15 FOTOĞRAF

Çiçek Koymak İçin Sehpa Modelleri

Çiçek Koymak İçin Sehpa Modelleri evlerin şıklığını artıran etkenlerdendir. Gelin şimdi bu konudaki merak edilen tüm detayları görelim.

Kişilerin sıklıkla sorduğu soruların başında çiçek koymak için sehpa modelleri nasıl sorusu gelmektedir. Bu alanda imalatı süren ve alıcılara çeşitlilik sunan birçok çeşit ve seçenek bulunmaktadır.Çiçeklerin çok daha hoş ve albenili görünmesini sağlayan sehpalar genel görünüm için de idealdir. Genellikle iç mekanlarda kullanılan sehpalar hem kişisel hem de kamusal alanların vazgeçilmez aksesuarları arasında gösteriliyor. Evlerin birçok odasında da hem işlevsel hem de estetik olarak değerlendirilmeye açıktır.

Çiçek Koymak İçin Sehpa Modelleri

Lake Boyalı Sehpalar ve Özellikleri

Çiçekler ve saksılar için ilk seçenek lake boya ile kaplanmış sehpalar olarak kataloglarda bulunuyor. Kullanılan boyalar 1. sınıf olduğu için renk atma ve solma gibi olumsuz etkilere tamamen kapalılar. İki kat boya olduğu için kabarma gibi gözü rahatsız eden yıpranmalara da yol açmaz. Son derece dayanıklı olan bu sehpaların üstüne istenildiği kadar çiçek konulabilir.Çiçek Koymak İçin Sehpa Modelleri çeşitleri

Baskıya ve çevre şartlarına karşı ekstra sağlam bir ürün olarak yeniden yapılandırılmıştır. Bu sehpaların piyasa içerisinde bilinen bir diğer önemli özelliği anti-bakteriyel olmasıdır. Bu sebeple kendi kendini temiz tutan, özel ve hijyenik bir yapısı vardır. Çiçeklerin sağlıklı ve nizami bir şekilde büyümesine engel olmaz. Dört ayaklı satılan bu sehpalar çiçekler ile birlikte ilk dekoratif seçenek olarak sunulmaktadır.

Ceviz Ağacından Yapılan Sehpalar

Ceviz ağacından yapılma sehpa modelleri de çiçek koymak için uygun ölçü ve standartlara sahip. Zigon sehpa adı ile lanse edilen bu ürünler son on yılın en çok satan modelleri arasında yer almaktadır. Üçlü ve dörtlü olarak satın alınabilir. Büyük olan parçaları çiçek koymak için değerlendirilebilir. Diğer küçük sehpalar ise biblo ve benzeri süs eşyalarının muhafazası için kullanılabilir. Yan yana kullanıldığında orta sehpa olma avantajı da sunan bu ürünler çok yönlü kullanımlar için idealdir.Çiçek Koymak İçin Sehpa Modelleri,

 Çiçeklerin tamamı ya da bir kısmı bu sehpaların üstüne konularak yerden tasarruf etme imkanı da bulunmaktadır. Ayakları lake boya ile kaplı ürünlerin garanti süresi ise 2 yıldır.

l zigon sehpa modelleri

L Zigon Sehpa Modelleri

Alıcıların beğenisine sunulan l zigon sehpa modelleri birçok farklı tasarıma ve özelliğe sahiptir Kataloglarda ürün seçeneklerini görselleri ile birlikte incelemek mümkündür...

Çiçekler için Renkli Zigon Sehpalar

Çiçeklerin renkli görüntülerine eşlik edebilecek bir sehpa bakanlar için özel ürünler de bulunuyor. Üçü ya da dördü ayrı renkleri taşıyan sehpalar satın alınarak salonlara ayrı bir hava katılabilir. Ek olarak mutfaklarda ve yemek odalarında da konsola ek bir aksesuar olarak tercih edilebilir.Çiçek Koymak İçin Sehpa nasıl olmalı

 Renk seçenekleri içerisinde beyaz, krem, gri ve kahve gibi ana renkler yer alıyor. Ek olarak alternatif renkler arasında turkuaz, pudra, turuncu ve mavi renkleri de seçilebilir. Bu ürünler de çiçeklerin dekoratif görünüşleri için bekleneni vermektedir.

Çiçek için Sehpa Modellerinde Satın Alma Seçenekleri

Çeşitlilik arz eden sehpa modellerini satın almak için online mağazalar rahatlıkla kullanılabilir. Her bir sehpanın görselleri bu alanda paylaşılmaktadır. İsteyenler önce favorilere sonra sepete ekleyerek alışverişlerini kısa bir sürede tamamlanabilir. Tekli satılan aksesuar seçeneklerinin yanı sıra üçlü ve dörtlü olan modeller de bulunuyor.

 Toplu alımlarda yüzde yirmiye varan indirimler de yapılmaktadır. Kredi kartı kullanan herkes taksit olanaklarından da faydalanabilir. Bunun dışında kredi kartı kullanmayan müşteri kitlesi için de dekoratif sehpalar satın alınabilir ölçektedir. Kapıda ödeme olanağını kullanan alıcılar seçtikleri sehpalara çok kısa bir süre içerisinde sahip olabilirler.

Dekoratif Sehpa Modellerinde Garanti Süreleri

Bu ürünler genellikle dayanıklılığı ve uzun ömürlü oluşlarıyla bilinmektedir. Garanti süreleri 1 yıldan başlayıp 3 yıla kadar uzanmaktadır. Hazır olarak montajlı bir şekilde geldiği için istenilen odalara ve alanlara vakit kaybetmeden eklenebilir. Ayrı olarak satılan sehpa bacakları ile birlikte gerekli iyileştirmeler gerekli zamanlarda yapılabilir.

FOTO GALERİ / Çiçek Koymak İçin Sehpa Modelleri

İlginizi Çekebilir : Ev Düzenlemesi Nasıl Olmalı, Pratik Çözümler başlıklı makalemizde ev düzeni, ev düzeni için fikirler ve ev düzenleme ürünleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.