15 FOTOĞRAF

Çatı Katı için Perde Modelleri

Ev sahiplerine sunulan çatı kati için perde modelleri birçok farklı talep göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Çatı katları için perde araştırması yapanlar için perde modelleri çeşitlerinden bahsettik.

Ev sahiplerine sunulan çatı kati için perde modelleri birçok farklı talep göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Çatı katları için ayrı ebatlarda ve motiflerde imal edilmiş olan perde modelleri de mevcut. Bu ürünler görsellerine bakarak incelenebilir ve kısa bir sürede sipariş edilebilir.

2019 Perde Modelleri

2019 Perde Modelleri, Perde Modası ve Dikkat Çekenler

2019 yılına yaklaştığımız son haftalarda artık yeni trendlerin merak edilediğine dair aramalar kendisini göstermektedir İnternette en çok aranan ve araştırılan konular...

Her birinin garanti süreleri 2 ile 4 yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Kumaş kalitesine göre fiyat farklılıkları da bulunmaktadır. Dileyenler kısmen pahalı olan perdeler için kredi kartını kullanarak taksitli ödeme imkanlarından faydalanabilir.

Çatı Katı için Perde Modelleri

Çatı katları genellikle basık ve karanlık yerlerdir. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken birçok altın kuralı da beraberinde getirir. Bu alanlar için seçilecek olan yanlış perdeler çatı katlarının çok daha kullanışsız olmasına neden olabilir. Aynı zamanda ışık ayarlarının daha nizami yapılabilmesi için de mümkün mertebe dikkat etmek gerekiyor. Öncelikli olarak azami oranda dikkat edilmesi gereken yegane faktör renktir.Çatı Katı için stor Perde Modelleri

Çatı katında kullanılacak bir perdenin koyu renklerde olmamasına ihtimam gösterilmelidir. Bordo, siyah ya da koyu kırmızı gibi renk seçimler çatı katları için uygun değildir. Bunun yerine klasik olarak beyaz ya da krem renkleri seçilebilir. Daha zengin bir görüntü ortaya çıkarmak isteyenlerse sarı ya da süt mavisi renkleri arasında bir tercih yapabilir. Bunun dışında fiyatlar da dikkat gösterilmesi gereken bir diğer seçenek. Ürün ve fiyat karşılaştırması mutlaka yapılmalıdır. En uygun fiyata aynı perdeyi almak mümkün olabilmektedir.

Küçük Pencereler için Perde Modelleri

Evin farklı odaları adına küçük pencereler için perde modelleri tavan yüksekliği, pencerenin aldığı ışık, dekorasyon gibi etmenlere uygun ele alınmaktadır Özellikle...

Çatı katları genelde standart odalara oranla daha dar olmaktadır. Bu nedenle metrelik ölçümlere de özen gösterilmelidir. Aynı zamanda boy hesaplamaları da düzgün yapıldıktan sonra sipariş verilmelidir. Uzun gelen perdeler makas yardımıyla kesilebilir. Simetrik ya da asimetrik kesimlerde çatı katları çok daha dekoratif hale getirilebilir.

Çatı Katları için Stor Perde Tercihleri

Stor perdeler çatı katları ve benzeri yerler için ideal olmaktadır. Çünkü hem tül hem de perde olarak kullanılmak gibi bir avantaja sahiptir. Gündüzleri tül olarak kullanılıp güneş ışığından faydalanmak mümkündür. Böyle bir tercih ekonomik olarak da rahatlatıcıdır.Çatı Katı için stor Perde Modelleri

 Geceleri perde olarak kullanılabilen bu ürünler çift yönlü olarak değerlendirilmeye açıktır. Mekanizmalı olan versiyonları uygun ve pratik kullanımlar için idealdir. Güneşin UV ışınlarına karşı ekstra korunaklı olan bu perde çatı katlarında talep edilen dekoratif bütünlüğü de sağlayabilir.

Çatı Katları için Desenli Perdeler

Çatı Katı için Perde Modelleri bünyesinde çatı katlarını çok daha havadar ve renkli gösterecek perde modelleri de tercih edilebilir. Bunların başında birbirinden farklı desenlere ev sahipliği yapan modeller geliyor. Sade ve minimal tercihler için kelebek desenli modeller revaçtadır. Daha sevimli ve renkli tercihler için ise kedili, köpekli ve sevimli hayvanların yer aldığı motifler değerlendirilebilir.Çatı Katı için Perde Modelleri

 Bunun dışında ay, güneş ve yıldızlardan oluşan ve gökyüzü efektine sahip olan modeller de mevcut. Desenli perdeler ne kadar dar ve havasız olursa olsun çatı katlarına ayrı bir hava vermekte kullanılabilir.

Cam Balkon İçin Perde modelleri

Cam Balkonlar İçin Perde Modelleri

Cam balkonlar için perde modelleri nasıl olmalı Cam balkonlarda hem estetiği hem de mekan kullanımını destekleyecek perdeler tercih edilmelidir Kalite ve görselliği ile konforlu...

Etek Dilimli Perde Modelleri

Çatı katlarında güneş ışığından faydalanmak her zaman istenildiği kadar mümkün olmaktadır. Bunun önüne geçmek için etek dilimli perde modelleri büyük bir alternatif oluşturuyor. Yarı yarıya dilimlenmiş olan bu perdeler ergonomik bir görüntüye sahiptir. Etek dilimleri sayesinde güneş ışığının içeri girmesi çok daha kolay olmaktadır.Çatı Katı için Perde Modelleri.

  Çatı Katı için Perde Modelleri olarak genelde beyaz ve krem gibi renkleri tercih edilmektedir. Ancak yeni çıkan modelleri arasında birbirinden farklı renk katalogları da sunuluyor. Kırmızı ve koyu gri olan versiyonları da uygun renkler arasında gösteriliyor. Etek dilimli perde modelleri çatı katlarının çok daha rahat bir şekilde dekore edilmesini de kolaylaştırmaktadır.

FOTO GALERİ / Çatı Katı için Perde Modelleri

İlginizi Çekebilir : Ev Düzenlemesi Nasıl Olmalı, Pratik Çözümler başlıklı makalemizde ev düzeni, ev düzeni için fikirler ve ev düzenleme ürünleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.