Çarpıcı Mermer Banyo Dekorasyonları 2016

Dekorasyona büyüleyici bir şıklık ve aynı zamanda lüx etkiler bırakan mermer detaylar ile ferah ve rahat bir görünüm elde edebilirsiniz. Mermerin dekorasyona dahil edilmesi çok eski tarihlere dayanıyor, dayanıklığı olduğu kadar gösterişli ve lüx bir etki yaratan mermer banyo dekorasyonu için tercih edilebilecek dayanıklı ve şık bir seçim olacaktır.

Mermer banyo dekorasyonu ilk bakışta çok sade ve detaysız bir tarz hissi yaratsa’da banyoda yapacağınız bazı değişiklikler ile mermerin modern ve etkileyici tarzını ortaya çıkarabilirsiniz. Örnek olarak mermer kaplı bir banyo dekorasyonu için cam detaylar ile harika bir uyum yakalayabilir ve çarpıcı bir banyo dekorasyonu elde edebilirsiniz. Mermerin açık tonlarını tercih edecekseniz dekorasyona koyu siyah parlak detaylar ekleyerek lüx bir görünüm yaratabilirsiniz.

Banyoda Karşı konulmaz  Mermer Etkisi

Mermer banyo dekorasyonu yenilikçi tasarımlar ile son derece uyumludur, örneğin yeni tasarım modern cam duşakabin modelleri ile çok çarpıcı bir etki yaratabilirsiniz, aynı zamanda banyoda tezgah üstünde tercih edeceğiniz büyük banyo aynaları ile banyoyu daha büyük gösterebilir ve parlaklık kazandırabilirsiniz.

Banyoda mermer detayları sadece zemin yada duvar için düşünmeyin, daha dayanıklı ve şık bir görünüm için banyo lavaboları yada banyo küvetleri mermer tasarımlar ile daha zarif aynı zamanda lüx bir görünüm oluşturabilir. Ancak mermerin yaratacağı sade etkiyi kırmak için kesinlikle banyoya biraz ışık ve parlaklık eklemelisiniz. Bunu banyo dekorasyonuna cam detaylar ekleyerek sağlayabilirsiniz. Metal ve cam detaylar tamamı mermer banyo dekorasyonu için ortama parlaklık ve hareket kazandıran ışıltılı detaylardır. Duvara eklenecek metal parlak aplikler, yada tavanda şık ve görkemli bir avize modeli ile rahat şekilde  lüx banyo dekorasyonu elde edilebilir.

Galerimizde sizlere ilham vereceğiniz düşündüğümüz birbirinden etkileyici ve modern çizgiler içeren 2016 mermer banyo dekorasyon örnekleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

FOTO GALERİ / Çarpıcı Mermer Banyo Dekorasyonları 2016

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.