10 FOTOĞRAF

Bisiklet Dekorlu Yaratıcı Dekorasyonlar

Dekorasyonda bisikletler genelde dekoratif objeler olarak karşımıza çıkar, evde küçük aksesuarlar olarak, bahçede ise çiçekleri sergilemek için tercih edilen dekoratif saksılar olarak. Bugün yazımızda ise dekor objesi olarak kullanılan gerçek bisikletlerin yer aldığı ev dekorasyon modellerine yer vermek istedik. Yazımızda bisiklet tutkunları için oldukça ilham verici örneklerin yer aldığını belirtelim, özellikle dekorasyona biraz farklılık katmak isteyenler için oldukça orjinal bir fikir.

Bisiklet dekorları daha çok geniş mekanlarda tercih ediliyor, iç dekorasyon tarzları bisikletlerin en çok Endüstriyel – Loft tarzı dekorasyonlara yakıştığını söyleyebiliriz. Özellikle Endüstriyel tarzı büyük ve rahat mekanların boşluklarını değerlendirmek için son derece dekoratif bir fikir, hatta bu tarz geniş, yani eski fabrika ve depo gibi sanayi amaçlı kullanılan mekanların yaşam alanlarına dönüştürme projelerinde çok şık bir aksesuar olarak değerlendirilebilir.

Bu tarz yaşam alanları için küçük objelerin çok fazla farklılık yaratma şansı olmadığı için, bisikletler oldukça sıra dışı ve mekanın havasını değiştirebilecek bir dekorasyon fikri diyebiliriz.

Bir çok farklı şekilde dekorasyona dahil edilmiş bisiklet dekoru var, duvara asılı, tavanda yada yerde, yatay yada dikey olarak kişinin zevkine göre farklı şekilde tercih edilebiliyor. Tabi ki küçük daireler için tercih edilebilecek bir dekor olmasa’da, bisiklet meraklıları için kesinlikle ilham verecek fikirler söz konusu.

FOTO GALERİ / Bisiklet Dekorlu Yaratıcı Dekorasyonlar

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.