Banyonuzu dekoratif tasarımlar ile renklendirin

Banyonuzun klasik ve renksiz halinden sıkıldıysanız sizler için seçtiğimiz dekoratif banyo ürünleri ile banyonuza yani bir renk ve tarz ekleyebilirsiniz. Banyoda her gün kullandığınız ve elinizin altında olması gereken tasarımlar arasında yer alan rengarenk banyo setleri, dekoratif tarzları ile banyonuza şık bir hava ekleyecek banyo kokuları, kirliler için modern tasarım çamaşır sepetleri ve son dönemde banyoların vazgeçilmezleri haline gelen birbirinden güzel deterjan kovaları birbirinden şık ve dikkat çekici yeni tasarımları ile galerimizde sizleri bekliyorlar.

Banyonuzun ihtiyacı olan tasarımların işlevi kadar aynı zamanda görsel açıdan banyoda yaratacağı etkisi son derece önemli. Küçük detaylar olarak görünen banyo ürünleri genel olarak banyo dekorasyonu için büyük önem taşıyan aksesuar görevi görürler. Banyonuz için seçtiğiniz her tasarımın, her rengin ve desenin banyoda farklı etkiler yaratacağını düşünerek seçmekte yarar var.

Banyo ürünleri seçenek olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahip olsa’da ürün seçerken ilk olarak banyonuzun tarzını ve kendi zevklerinizi ön planda tutarak seçebilirsiniz. Banyonuzun genel tarzını belirledikten sonra bu yönde dekoratif banyo ürünleri seçerek görsel açıdan istediğiniz etkiyi ve görünümü yaratabilirsiniz.

En çok kullanılan banyo ürünleri neler ? 

Bir banyoda olması gereken belli başlı ürünler vardır, bunlar arasında en fazla ilgi görenler bir çok farklı tarza sahip ve geniş model seçeneğine sahip banyo setleri. Son yıllarda karşımıza çıkan 2017 dekoratif banyo setleri her zevke ve tarza hitap eden yüzlerce farklı modele sahip, üstelik banyonuzun görünümü etkileyen ve renk katan bu tasarımlar oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Banyoya şık bir detay olarak düşünebileceğiniz 2017 dekoratif oda kokuları bir çok farklı model ve renk seçeneğine sahipler, farklı ve canlı renkleri ile dekorasyona enerji katan bu ufak detaylar aynı zamanda banyonuzun her zaman güzel kokması için kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

Banyoya tarz kazandıran ve görsel açıdan oldukça etkili olan bir başka ürün ise dekoratif 2016 banyo kirli sepetleri, plastik, hasır ve kumaş bir çok farklı tasarıma sahip olan bu dekoratif tasarımlar banyonuza şık bir hava katacak, aynı zamanda daha düzenli bir dekorasyon için elinizin altında olması gereken ürünler arasında yer alıyor.

En çok ilgi gören bir diğer banyo ürünü ise retro ve vintage tarzları ile son dönemde banyoların vazgeçilmez aksesuarları haline gelen 2017 dekoratif deterjan kovaları. Eskitilmiş görünümleri ile banyonuzda özel bir tarz yaratabileceğiniz 2017 zarif deterjan kovaları ile banyoda özel köşeler dekore edebilirsiniz.

Banyo tezgah üstü dekoratif aksesuarlar arasında romantik tasarımlara sahip hediyelik sabunlar banyoda mutlaka yer vermeniz gereken renkli ürünler arasındalar. Bir çok farklı modele sahip olan dekoratif banyo sabunları yüzlerce farklı rengi ve dekoratif paketleri ile banyoya hareket katan ufak detaylar arasındalar.

Farklı şekilleri ile banyoda önemli bir rol oynayan dekoratif banyo bardakları canlı renkleri ve birbirinden farklı tasarımları ile banyo tezgahlarında ilgi çeken ve dekorasyona renk katan ufak detaylar arasındalar. Diş temizlik ürünlerinizi saklayabileceğiniz dekoratif banyo bardakları klasik, modern yada country tarzları ile yüzlerce farklı modele sahip hesaplı tasarımlar.

Country tarzından hoşlanıyorsanız ve banyonuzda zarif aynı zamanda romantik bir tarz arıyorsanız birbirinden özel tasarımları ile banyoda çekici bir etki yaratabileceğiniz seramik sabunluklar ve seramik çöp kovaları ve 2016 misafir havlu modelleri ile çok özel bir banyoya sahip olabilirsiniz. Galerimizde ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ve sizler için seçtiğimiz 2017 dekoratif banyo ürünleri ve fiyatları ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

FOTO GALERİ / Banyonuzu dekoratif tasarımlar ile renklendirin

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.