Aksesuar : Altın Sarısı & Gümüş ve Bronz

Yaşam alanlarında istediğiniz etkiyi yaratabilmek için yapacağınız aksesuar seçimleri küçük ama etkili detaylardır. Bir iç mekana tarzınızı yansıtmak için hem kişisel zevklerinizi yansıtabilecek, hemde ilk bakışta iç mekanda istenilen etkiyi başarılı şekilde yansıtabilecek ev aksesuarları, dekorasyonu tamamlayan olmazsa olmaz detaylar arasında gelir.

İlk olarak yaşam alanlarına aksesuar seçerken bu parçanın mekanda ne derece etki yaratacağı, dekorasyon tarzı ile uyumlu olup olmadığına ve daha önemlisi ise hayalini kurduğunuz bir dekorasyon için uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir.  Bu anlamda seçimlerinizi yapmadan önce mekanda nasıl bir etki yaratmak istediğinize kesin karar vermeniz gerekir, seçeceğiniz tasarımın ilk bakışta nasıl bir izlenim bırakacağı çok önemli.

Ayrıntılara inecek olursak bir iç mekanda zenginliği, gücü yada ihtişamı yansıtmak isteyenler için altın sarısı & gümüş yada bronz aksesuarlar en doğru seçimlerdir. Altın rengi dekorasyonda zenginliği ve ihtişamı yansıtan göz alıcı bir renktir. Aynı şekilde gümüş aksesuarlar  mekan içinde daha güçlü ve ihtişamlı bir tarz için en doğru seçimler arasında yer alırlar. Bronz aksesuarlar ise gösterişli ve avangard bir dekorasyona son derece uyumlu, görsel açıdan güçlü bir izlenim bırakabilecek bir tarza sahiptir.

Altın, gümüş yada bronz aksesuarlar daha çok avangard tarzı mobilyalar ile dekore edilmiş yaşam alanlarında tercih edilse’de minimalist yada modern bir yaşam alanında tek başlarına aynı etkiyi yaratabilecek güce sahiplerdir. Altın, gümüş yada bronz aksesuarlar klasik bir ev dekorasyonunda görsel açıdan büyük etki yaratırlar, ancak mekan içindeki mobilya seçimlerine göre farklı yorumlanarak modern çizgilere uyum sağlayabilen bir tarza sahiptir diyebiliriz.

Zenginliği ve gücü yansıtan bu çekici renkler ile evinizde farklı bölümleri rahatlıkla öne çıkabilirsiniz. Oturma odaları, antre & hol, yada özel bir yatak odası dekorasyonu için rahatlıkla kullanabilecek renklerdir. Bu renkleri kullanacağınız alanları doğru belirlemenizde yarar var, mekana enerji veren ve kullanıldıkları yerde büyük etki yaratan, öne çıkan renklerdir.

Altın rengi, gümüş & bronz aksesuar modelleri arasında bazı tasarımlar gösterişli dekorasyonların vazgeçilmezleri olmuşlardır, örnek verecek olursak yemek odalarında gümüş şamdanlar, oturma odaları antre ve hol gibi alanlarda büyük fark yaratan dekoratif aynalar ve çerçeveler, diğer yaşam alanlarını süsleyen dekoratif vazo,mumluk ve duvar aksesuarları öne çıkan tasarımlar arasında yer alıyorlar.

Galerimizde sizler için seçtiğimiz birbirinden şık ve gösterişli altın, gümüş ve bronz rengi aksesuarlar size ilham verebilirler. Evinizde farklılık yaratacak ve değer katacak çekici aksesuar modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

FOTO GALERİ / Aksesuar : Altın Sarısı & Gümüş ve Bronz

İlginizi Çekebilir : Sevimli Kapı Önü Aksesuarları 2018 başlıklı makalemizde english home, english home kapı önü aksesuarları ve kapı önü ağırlığı hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.