Adore Çok Amaçlı Dolaplar ve Fiyatları 2019

Çok amaçlı dolaplar, yaşam alanlarını güzelleştirdikleri kadar işlevsellikleriyle de ön plana çıkıyor

Adore modern çok amaçlı dolap modelleri

Yaşam alanlarının depolama ihtiyaçlarını karşılayan kullanışlı mobilyalar arasında çok amaçlı dolap modelleri hemen yer yaşam alanında rahatlıkla kullanılabiliyor. Banyolarda, mutfak yada çocuk odalarında sıkça tercih edilen 2019 çok amaçlı dolaplar bir çok farklı model ve renk seçeneğine sahip kullanım kolaylığı sağlayan tasarımlar. Bugün alanında lider konumda olan Adore Mobilyanın modern tasarımlarından bahsetmek istiyoruz..

Adore Mobilya her yaşam alanına uygun, modern çizgileri ve uzun ömürlü kullanım sunan kaliteli mobilyalar üreten bir marka. Markanın bir çok alanda farklı tasarımları mevcut ancak bugün adore mobilya çok amaçlı dolap modelleri ve özellikleri üzerinde durmak istiyoruz..

Neden bu dolaplar bu kadar ilgi görüyor ve neden Adore Mobilya ? 

Çok amaçlı dolapların bu kadar ilgi görmesinin bir nedeni ise yaşam alanlarının depolama ihtiyaçları. Özellikle küçük yaşam alanlarında bu tarz her amaca uygun dolaplar büyük bir iş görürler, tüm kalabalığı ortadan kaldırır ve daha düzenli ve temiz bir görünüm sağlarlar. Mutfak için kuru gıdaları yada bir çok farklı mutfak aletini saklayabileceğiniz bir dolap, banyoda elinizin altında olması gereken banyo aksesuarları yada temizlik malzemeleri, çocuk odalarında ise tüm kalabalığı ortadan kaldırabilecek ve düzen sağlayacak bir tasarımdır.

Adore çok amaçlı dolaplar aynı zamanda uzun ömürlü kullanıma uygun tasarımlar, kaliteli malzemeler ile tasarlanan bu dolaplar Adore Mobilya tasarımları işçilik ve üretim hatası gibi oluşabilecek sorunlar için tam 7 yıl garanti verebilen bir marka.. Eğer bir mobilya söz konusu ise 7 yıl gibi bir garanti süresi gerçekten müthiş.

Çok amaçlı kullanım alanları ?

Adore çok amaçlı dolaplar bir çok yaşam alanında uzun yıllar sorunsuzca kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Çocuk odaları, Ofis ortamları, Mutfak ve banyolar için depolama çözümleri sunar.

Genel Bakış / Özellikler

Adore tasarımlarına genel olarak baktığımızda ilk olarak göze çarpan lake parlaklığının modern etkisi… Bir çok tasarımda doğal ahşap doku ve beyaz lake parlak bir görünüm ile karşılaşıyoruz. Beyaz dışında farklı renklere’de yer veren Adore Mobilya tasarımları ithal bağlantı parçaları kullanıyor. Bu kısım çok önemli ithal bağlantı parçaları ve yüksek kalite melamin yüzeye sahip yonga levhalar kullanılarak üretilen tasarımlar uzun yıllar sorunsuzca, ilk günkü gibi kalmasında çok önemli bir nokta.

Modern, Rahat ve Kaliteli Mobilyalar

Adore Mobilya tasarımları kalitesi kadar mobilya tasarımları ile dikkat çeken bir marka. Modern ve estetik detaylar kullanım kolaylığı sağlayan bir tasarımla tamamlanıyor. Markanın bir çok farklı çok amaçlı dolap modeli mevcut, ancak her bir tasarım kendine özgü kapaklı bölmelere, çekmece sayısına ve raf sistemlerine sahip.

Çok amaçlı dolapların olması gerektiği gibi geniş depolama alanı sunması çok önemli, Adore mobilya bu anlamda çok başarılı modeller tasarlıyor. Çok sayıda raflar, geniş kapaklı bölmeler, tasarıma özel olarak farklı raf sayıları ve geniş çekmeceler hemen her Adore tasarımında rahatlıkla görebileceğiniz  özellikler arasındalar.

çok amaçlı dolaplar

İlginizi Çekebilir: Adore Mobilya Ayağınızı Yerden Kesiyor !

Markanın birbirinden estetik ve modern çok amaçlı dolapları arasından seçtiğimiz en şık tasarımları galerimizde sizler için listeledik. Galerimizde Adore mobilya çok amaçlı dolap modelleri ve fiyat bilgilerini inceleyebilir, beğendiğiniz tüm tasarımları Adore satış noktalarından satın alabilirsiniz.

Çok Amaçlı Dolaplar Yaşam Alanlarını Güzelleştiriyor

Evimizin hemen her bölümünde karşılaştığımız; çok amaçlı dolap modelleri, ev hanımlarının rahat bir nefes almalarını da mümkün kılmaktadır. Çünkü çok amaçlı dolaplar sayesinde kadınlar; evleri çok daha derli toplu yapmak konusunda önemli avantajlar elde etmektedir. Fonksiyonel özelliğiyle ön plana çıkan çok amaçlı dolap modelleri; eşyaların saklanmasında da etkili aksesuarlar arasında yer alır.

Banyoda, salonda holde ya da mutfakta kullanılan çok amaçlı dolapları; kullanım alanına göre farklı tarz ve modelde üretilebilmektedir. Kilerdeki en pratik yardımcılar arasında yer alan çok amaçlı dolaplar; mutfakların çok daha düzenli olmasını da mümkün kılmaktadır. Esasında çok amaçlı dolaplar söz konusu olduğunda ilk olarak mutfaklar akıllara gelmektedir. Çünkü çok amaçlı dolaplar günümüz itibariyle en çok mutfak alanlarında tercih edilmektedir. Mutfak dekorasyonu söz konusu olduğunda da doğal olarak çok amaçlı mutfak dolapları devreye girmektedir.

çok amaçlı dolaplar

Çok Amaçlı Banyo Dolapları Nasıldır?

Banyolar çok amaçlı dolapların en çok kullanıldıkları alanların başında yer alır. Farklı ölçü ve modellerde üretilen çok amaçlı dolaplar; bu sayede banyo dekorasyonları söz konusu olduğunda da akıllara gelmektedir. Çok amaçlı banyo dolapları söz konusu olduğunda içerisinde temizlik gereçlerinin konulabileceği dolaplar akıllara gelmektedir. Yine farklı renk ve dokudaki banyo dolaplarının; banyo dekorasyonlarında etkili bir şekilde kullanılabildiği de bilinmektedir.

Markanın resmi satış sitesi üzerinden alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Ufak bir hatırlatma, tekzen, koçtaş gibi tanınmış yapı marketlerde Adore Mobilya tasarımları bulabilirsiniz. Çoğu zaman bu tarz ünlü yapı marketlerde Adore Mobilya ürünleri büyük indirimler ile satışa sunuluyor., takip etmekte büyük fayda var.

FOTO GALERİ / Adore Çok Amaçlı Dolaplar ve Fiyatları 2019

İlginizi Çekebilir : Bellona 2019 Modern Makyaj Masaları başlıklı makalemizde bellona, bellona makyaj aynası ve bellona makyaj masalari hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.