18 FOTOĞRAF

Stil Sahibi Bien Seramik Modelleri 2017

Daha önce bir çok makalemizde Retro Karo ve Ahşap Görünümlü Bien Seramik Modelleri hakkında konulara değinmiştik. Gün geçtikçe kataloğuna yeni modeller ekleyen şirket Bien Seramik Modelleri 2017 yılında da oldukça ilgi çekmektedir.

Bu yazımızda Bien Seramik Modelleri 2017 yılı ilgi çeken 4 adet koleksiyonu inceleyeceğiz.

Açık renkleri sıklıkla kullanan Bien Seramik, saba serisinin asimetrik ve geometrik detaylarını harmanlayarak çok farklı bir trend yakalamış durumda. Çizgisel ve dumansı bir görünümünü olan bu seramik modeli rahatlığı ve dinamizmi bir arada barındırmaktadır. Tüm yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilen bu seri ortama büyük bir estetik katacağı muhakkak.

Stil Sahibi Bien Seramik Modelleri 2017

Üç boyutlu kabartmalı bir yapıya sahip Alto Serisi, ön plana çıkmak isteyen tasarımcılar için bulunmaz bir hint kumaşı desek abartmış sayılmayız. Özellikle ihtişamlı ve  avangart yaşam tarzını benimseyenler için bu model oldukça ilgi çekici olacaktır. Farklı bakış açılarından çeşitli ışık oyunları ile ortama büyük oranda hareketlilik getirdiği göz önünde bulundurulmalıdır.

Stil Sahibi Bien Seramik Modelleri 2017

Como Kültür Departmanı’nın düzenlediği, A’Design Awards’ın Altın Ödül’üne layık görülen Bien Seramik Fracture Banyo takımı, farklı çizgi ve cam kırığı görüntüsüne sahip, dekonstrüktivist akımın esintilerini hissettiriyor. Çok geniş kullanım alanına sahip olan bu seri, evinizin banyosuna çok yakışacaktır.

Stil Sahibi Bien Seramik Modelleri 2017

Yeni evli çiftlerin fazlasıyla tercih edeceği Wedding Collection serisi, soft ve yumuşak dokusu sayesinde ortama inanılmaz bir huzur ve rahatlık hissi verir. Kremsi tonlar ile bütünleşen ahşap detayları ile doğallığı yaşamak isteyenlerin tercih edebileceği şık bir modeldir.

Stil Sahibi Bien Seramik Modelleri 2017

Eskitilmiş karo desenler ile toprak tonunun kullanıldığı Historico Serisi tarihsel dokularla renklerin başarılı bir şekilde harmanlandığı bir model. Tarihten ilham almak isteyenler ve tarihe ilgi duyanlar tarafından tercih edilebilecek olan bu model, tarihi temalı restoranlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Stil Sahibi Bien Seramik Modelleri 2017

 Bien Seramik Modelleri 2017 yılında öne çıkan detaylar ile varlığını hissettirmekte. Yukarıdaki belirtilen 4 model ile ilgili daha fazla görsel detayı resim galerimizde inceleyebilirsiniz.

FOTO GALERİ / Stil Sahibi Bien Seramik Modelleri 2017

İlginizi Çekebilir : 2017-2018 İstikbal Halı Modelleri başlıklı makalemizde 2017 halı modelleri, istikbal ve istikbal halı hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.