15 FOTOĞRAF

2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu

2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu son dönemlerin en çok özenilerek ve dikkat edilerek yapılan dekorasyonlarıdır. Yazımızın içeriğinde aydınlatma üzerine 8 ayrı fikir verilmiştir.

2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu son dönemlerin en şık ve hoş ambiyansını yansıtacak şekilde tasarlanmış diyebiliriz.  Evlerin en önemli odalarından biri olan yatak odaları farklı aydınlatma fikirleriyle dekore edilebilir. Zamanımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz yatak odaları özellikle sağlıklı bir uyku için doğru aydınlatmaya ihtiyaç duyabiliyor. Aynı zamanda şık ve huzurlu yatak odasına sahip olmak için doğru tercihlerde bulunmak önemlidir. Aydınlatma fikirlerinde eşyalarınızın büyüklüğü, yatak odanızın genişliği ve konumu da oldukça büyük önem taşıyor. 2019 yılı modern yatak odası aydınlatma fikirlerini değerlendirerek kendi odanıza uygun olanını seçebilirsiniz.

2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu

  1. Led Avize Modası

Son dönemlerde en moda olan led avize aydınlatma dekorasyonu oldukça şık bir ambiyans sağlamaktadır. Bu sistem 2019Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu bünyesinde de bulunmaktadır, uygulama odanıza şık bir hava katarken modern bir ortam oluşturmaktadır. Uyurken ya da kitap okurken rahatlıkla kullanabileceğiniz led yansıtma ışıklar genellikle duvara ya da tavana yansıtılmaktadır. Duvarla veya tavanla doğru dekorasyon bütünlüğü sağlandığı taktirde muhteşem bir ortam oluşmaktadır.

2019 Yatak Odası Dekorasyon Aksesuarları

2019 yılı dekorasyon trendleri arasında 2019 Yatak Odası Dekorasyon Aksesuarları oldukça sıcak ve samimi bir atmosfer sunmayı hedefliyor Yaşam alanlarını huzurlu bir ortama...

Eskiden komodin ve yatağa yansıtılan bu sistem, son zamanlarda daha modern hale gelmiştir. Kullanılacak ışığın rengi ise odanızın büyüklüğüne ve şekline göre değişiklik göstermektedir. Odanız geniş ve ferah ise kırmızı gibi romantik renkler tercih edilebilir. Yatak odası dar ise daha çok gün ışığını andıran renkler kullanılmalıdır.

  1. Farklı Fikirlerle Abajur Dekorasyonu2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu

Genellikle yatak odalarında baş ucu aydınlatma sistemi olan abajurlar, ilerleyen yıllarda farklı noktalarda kendini göstermiştir. Yatakta kitap okuyanlar için kolaylık sağlayan abajurlar zamanla farklı mesafelerle dekoratif hale getirilmiştir. Çapraz abajurlar, tavandan sarkan abajurlar ve akla gelebilecek binlerce farklı modeli çıkmıştır. Her ne şekilde olursa olsun abajurlar, oldukça şık ve klasiktir. Yatak odaları için büyük kolaylık sağlamaktadır.

  1. Arka Panellerle Işıklandırma Fikirleri2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu

Duvarınızda oluşturulmuş olan bir panelin arkasından yansıyan ışıklandırma sistemleri oldukça modadır. Odaya farklı bir atmosfer katan bu dekorasyon önerisi bir tablo ile birlikte kullanıldığında da şık durmaktadır. Bazen de yatak kenarında bulunan raf veya kitaplık benzeri ürünlerinden arkasından yansıtılabilir. Her türlü açıdan doğru ve ölçülü dekoratif ortamın oluşmasını sağlayan harika bir fikir olduğunu söylemek mümkündür.

2019-2020 yatak Odası Dekorasyonları İncelemesi

Yatak odası dekorasyonu eğlenceli dekorasyonların başında gelir Günün bütün yorgunluğunu atacağımız yatak odaları dikkatli dekore edilmediği zaman kasvetli bir görünüm...

  1. Yatak Altı Işıklandırma

    2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu

Geceleri zifiri karanlıkta uyuyamıyor olabilirsiniz. Ancak ışığın direk göze yansıması da rahatsız edici bir durum ortaya çıkarabilir. Yatak altından duvara ve komodine yansıyan ışıklandırma sistemleri böyle durumlar için harika bir fikirdir. Işık aynı zamanda tavana yansır. Odada kaliteli bir atmosfer oluşturan şık bir dekorasyon fikridir.

  1. Kumaş Arkası Işıklandırma2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu

 2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu kapsamındaki kumaş arkası aydınlatmada, ışıklandırma dekorasyonu yatak odalarında genellikle yatağın arkasındaki duvara uygulanmaktadır. Yatak odası duvar dekorasyon fikirleri de yine bu duvar üzerinde gerçekleştirilir. Çünkü bu duvar yatak odalarında hedef noktasıdır. Son dönemlerde ise kumaş duvar modası yaygın hale geldi. Şık ve dekoratif kumaşlarla süslenen duvarlarda kumaş arkasından ışıklandırma verilmektedir. Böylece şık ve etkili bir ışıklandırma dekorasyonu oluşturulmaktadır.

  1. Duvar Panellerinden Sızan Işıklandırma2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu

Yatak odalarında farklı duvar panelleri, modern atmosfer sağlamak adına, sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle delikli paneller, iç içe geçmiş paneller ve ahşap paneller bunun en iyi örneğidir. Panel arkasına loş bir ışıklandırma sistemi yerleştirilerek ve yan ışıklarla gerekli destekleme sağlanarak odaya mistik bir hava katmak mümkündür. Ayrıca iç içe geçmiş fayans panellerle oluşturulan ışıklandırma dekorasyonları da mevcuttur. Açık renk fayans panellerle yatak odanıza daha modern ve göz alıcı bir atmosfer katabilirsiniz.

  1. Sarkıtma Işıklandırmalar2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu

Sarkıtma ışıklandırmalar evin neredeyse tüm alanlarında tercih edilebilir. Girdiği her ortama şıklığı ve modernizmi getirecek kadar ince çizgilere sahiptir. Ancak doğru ambiyans sağlandığı taktirde yatak odanızda mükemmel bir atmosfer yakalanabilir.

FOTO GALERİ / 2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu

İlginizi Çekebilir : Tarz Sahibi Mutfak Masa Sandalye Modelleri başlıklı makalemizde Mutfak Masa Sandalye Modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.