12 FOTOĞRAF

2019 Oturma Odası Perde Modelleri Detaylı İncelemesi

2019 oturma odası perde modeleri, 2019 oturma odası perde renkleri, 2019 oturma odası perde desenleri hakında bilgiler verilerek genel bir inceleme yapılmıştır.

Evlerimizin en güzel dekore edilmesi gereken alanlarından biri de oturma odasıdır bence. Çünkü ailecek geçirilen en sıcak, samimi ve güzel anların depolandığı alanlardır oturma odaları. Bu nedenle oturma odası dekorasyonu dikkatli ve detaylı yapılmalıdır. Dekorasyondaki en büyük detayda perdelerdir. 2019 oturma odası perde modelleri incelemesini sizler için yaptık ve mükemmel diyebileceğimiz tasarımlar karşısında acaba oturma odası perdelerimizi yenilesek mi diye düşünmeden de edemedik:) Sizler için hazırladığımız içeriği imceledikten sonra sizin de böyle düşüneceğinize eminiz. İşte yeni sezon en güzel oturma odası perdeleri…

2019 Oturma Odası Perde Modelleri2019 Oturma Odası Perde Modelleri Detaylı İncelemesi

Günümüzde oturma odaları evin küçük salonu diyebileceğimiz şekilde dekore edilmektedir. Konforlu ve şık mobilyalardan duvar dekorasyonuna kadar itina gösterilir. Bu nedenle oturma odası perde seçimi de öylesine değildir. Her renk, desen ve model incelendikten sonra karar verilir.

Oturma odası perdesi nasıl olmalı? Oturma odası perdesi seçerken dikkat edilecek ilk nokta odanın boyutlarıdır. Küçük oturma odası dekorasyonu için perde seçiyorsanız daha dikkatli olmalısınız. Küçük oturma odası perdesi sade renklerde ve düz desenlerden seçilmelidir. Bu tür perde modeli hem oturma odasını daha ferah gösterecek, hem de daha modern bir görünüm sunacaktır. Hem küçük, hem de az güneş alan bir oturma odası için seçeceğiniz perde ise düz ve sade renklerin yanında yere kadar uzanmayan, tüm duvarı kaplamayan modellerden seçilmelidir.

Geniş oturma odasına perde seçerken daha özgürsünüz. 2019 oturma odası perde modelleri incelememizde özellikle büyük oturma odası perdesinde sınırsız renk ve desen seçeneğiniz olduğu dikkatimizden kaçmıyor. Salon perdeleri kadar estetik ve modern oturma odası perdeleri bu sezon gözleri kamaştıracak gibi duruyor.

Bu bağlamda sizlere daha önce yayınladığımız 2019 Perde Modelleri, Perde Modası ve Dikkat Çekenler hakkındaki yazımızı incelemeniz öneririz.

2019 oturma odası perde modelleri desenleri arasında en çok ilgi gören desenler zigzag, çizgili, geometrik ve çiçek desenleri gibi görülüyor. Üstelik bu desenlerin rengarenk olanları dekorasyona kattığı sıcaklık ve hareketten midir bilinmez daha çok tercih ediliyor. Senenin ilerleyen dönemlerinde ne olur bilinmez:)

2019 oturma odası perde modelleri renkleri ise mor krem, siyah beyaz,  gri sarı, sarı beyaz gibi renklerden oluşmaktadır. Yeni sezon oturma odası perdeleri olarak bu tür renkli perdeleri fazlasıyla göreceğiz.

Oturma odası perde modelleri 2018 tasarımları da kendisinden fazlasıyla söz ettirmişti. Ancak oturma odası perde modelleri 2019 tasarımları 2018 döneminden çok daha şık ve estetik diyebiliriz.

Oturma Orası Perdeleri Nasıl Seçilmeli?2019 Oturma Odası Perde Modelleri Detaylı İncelemesi

Oturma odası için en uygun perde tarz ve renk uyumu yakalanana perdedir. Örneğin; modern oturma odası dekorasyonu yaptıysanız, modern oturma odası perde modelleri arasından seçim yapmalısınız. Modern oturma odası perdeleri seçeneklerini aşağıdaki resim galerimizde bulabilirisiniz.

Her sezonun bir favori rengi ve deseni vardır malum, 2019 sezonunun trend perde deseni ise otantik desenlerden oluşmaktadır. Özellikle renkli perdelerde, kuşlar, tropikal desenler, kelebekler ve buna benzer baskılı ve resimli perdeler oturma odası dekorasyonunda farklılık arayanların seçeneği olabilir.

odaya göre perde seçimi nasıl omalıdır.

Odaya Göre Perde Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Salon misafir ağırlanan alan olması nedeni ile dekorasyonu en özenli yapılan alanların başında gelir Dekorasyonu tamamlayan unsurların başında ise perdeler gelmektedir Bir...

2019 oturma odası perde modelleri için bir diğer detay da kenar süslemeleri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle ponponlar, boncuklar ve püsküller gerek perde kenarlarında, gerekse perde toparlayıcılarında karşımıza çıkıyor.

2019 perde modelleri geçmiş dönemlerin aksine sade desenlerden ve pastel renklerden oluşmaktadır. Bütün bu detaylar dışında kaliteli kumaş renk kalitesi de gözlerden kaçmamaktadır. Bu da oturma odanıza daha modern bir hava katmaktadır.

Oturma odası perde fiyatlarına gelince. Bu konuda net bir şey söyleyemiyoruz ne yazı ki, seçeceğiniz perdeni kumaş kalitesinden işçiliğine kadar birçok faktör fiyatında etkili olmaktadır. Ancak 2019 perde modelleri her tarza hitap etiği gibi, her bütçeye uygun ürünü de koleksiyonlarında barındırmaktadır.

[Galeri]

İlginizi Çekebilir : Salona Sonbahar Dekorasyonu Fikirleri başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, sonbahar dekorasyonu ve sonbahar ev dekorasyonu hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.