15 FOTOĞRAF

2019 Modern Dekorasyonlar

2019 Modern Dekorasyonlar yaşamımıza konforu, şıklığı, lüksü ve rahatlığı getirmektedir. Konunun kapsamlı detayları için içeriğimizi okumanızı öneririz.

2019 Modern Dekorasyonlar ev dekorasyonunda trendi yakalamak ve sıradanlıktan uzak etkili bir görünüm elde etme imkanı sunar. Tıpkı giyim sektöründe olduğu gibi ev dekorasyonu açısından da değişik renkler ve mobilyalar insan hayatına giriş yapıyor. O yüzden 2019 trendi de göz doldurucu, modern çağa ayak uyduran estetik çizgilerle hazırlanmış tasarımlar sunuyor. İç tasarımda göz önüne alınabilecek mobilyalar, renkler ve malzemeler ferah, rahat ve şık bir dizaynın kapılarını aralıyor.

2019 Modern Dekorasyonlar2019 Modern Dekorasyonlari

Mutfaklar Doğallıktan Yana

Mutfaklarda daha sıcak ve samimi bir etki yaratmak için 2019 yılı ahşap tasarımlarla süslenmiş durumda. İç mekânda bu kullanım çok eskiye dayanmaktadır. Sağlamlığı, bulunduğu ortama samimiyet katması ve doğa bir malzeme yapısı sunması tercih edilmesindeki önemli etmenlerdir.

2019 modern mutfak dekorasyon örnekleri

2019 Modern Mutfak Dekorasyon Örnekleri

Mutfak dekorasyonunun şık ve işlevsel olması her kadının hayalidir Mutfak dekorasyonu kalitesi, mutfak kullanım alanları, mutfak dekorasyonu incelikleri yeni ev seçimlerinde ve...

Daha önceki yıllarda olduğu gibi 2019 modern dekorasyonlar için de ahşap tasarımları mutfakta görmeye devam edeceğiz. Ancak bu kez görsel açıdan tamamen doğal etki dikkat çekiyor. Boyasız, herhangi bir işleme tabii olmamış, ham ahşap trendi 2019 yılı itibariyle mutfaklara misafir olacak. Daha önce beyaz renk mutfakları süslemekteydi. Ancak bu yıl cilasız ahşap ve iskandinav tarzı mobilyalar mutfaklarda hayat bulacak.

İlgi Gören Mobilya Renkleri2019 Modern Dekorasyonlari

2019 modern dekorasyonlar kapsamında salonlara yeşil renk hücum ediyor. Özellikle 2017 senesinde ortaya çıkan canlı yeşil, 2019 modern dekorasyonlar alanında da hakimiyeti eline alacak. Bundan daha çok gri- yeşil tonlaması olarak da söz etmek mümkün. Adaçayı yeşili olarak da bilinen bu özel renk, farklı tonlara sahip şekilde tercih imkanı sunuyor.

 Ayrıca gri rengin de tek başına bu yıl evlerin farklı odaları için moda olduğunu söylemek gerekir. Özellikle arka planda nötr bir ton etkisi yarattığından dolayı, göz yormayan, karizmatik ve zengin bir hava getiriyor. İster duvarlarda ister mobilya gruplarında tercih edilebilir.

Esnek ve Eğri Tasarımlar Göz KamaştırıyorModern Dekorasyonlar

Modern çağımızın tasarımı göz önüne alındığında, geometrik ve asimetrik tasarımlar ön plana çıkar. Daha Çağdaş, şık ve saygın bir etki yaratan eğri ve esnek modeller, 2019 modern dekorasyonlar bünyesinde de popülaritesini arttırmış durumda. Bu yıl kanepeler, koltuklar ve sandalyeler için keskin hatlar yerine yeni modeller esnek tasarımlarla yerini alıyor.

2019 Modern Salon Dekorasyonu

2019 Modern Salon Dekorasyonu

2019 Modern Salon Dekorasyonu günümüzde en çok tercih edilen ve uygulanan dekroasyon tarzları arasındadır Sunduğu konfor, rahatlık ve bunuların yanıda modern görünüm tercih...

Dönemin Farklı Tarzları Yeniden Gündemderetro tarz dekroasyon

Farklı dönemleri mekanlara taşıyan retro tarzı ve vintage modeller popülerliğini kaybetmiyor. Estetik kaygıdan uzak özgün bir olanağı mekanlara getiren retro tarzı, mekanlara hem tarz bir etki katıyor hem de nostaljik bir hava getiriyor.

 Üstelik retro tüm farklı süslemeler ile uyum sağlama özelliğine sahiptir. Modern ya da klasik, endüstriyel, İskandinav gibi farklı tarzlara sahip mekanlarınız için retro tarzını her zaman kullanabilirsiniz.

Bitkilerin Rengi ile Evlerde Şıklığı Yakalama Şansıdekorasyonda bitki kullanımı

Bir mekanda samimi ve sıcak bir etki yaratmak için bitkiler en önemli süslemeler arasında gelir. Rahatlatıcı bir atmosfer elde etmek, davetkar ve zarif bir görünüm yakalamak için bitkiler ideal çözümler sunmaktadır. 2019 modern dekorasyonlar alanında yeşilin ön planda olduğu düşünülürse, taze yeşillikler dekorasyonda tamamlayıcı bir etki oluşturabilir.

Etkili Kumaş Kullanımı ve Halı Modelleridekorasyonda kadife kuklanımı

Dekorasyonun takip ettiği en önemli etmenler arasında podyumlar da gelir. Bu yüzden kadife kumaş tasarımları 2019 yılı için moda olurken, mekanlara dekorasyon trendi olarak da yansımış durumda. En çok da oturma gruplarında kadife kumaş tercihe dikkat çekiyor.

Geçen yıl olduğu gibi aynı şekilde halı seçimi konusunda kadife modeller ön plana çıkıyor. 2019 yılı itibariyle de kadife tarzı halı çeşitleri evlerin farklı odalarında hayat bulmaya başladı. Genel açıdan bakıldığında 2019 daha sıcak, samimi ve doğallık arayışına dönüldüğünü gösteriyor.

FOTO GALERİ / 2019 Modern Dekorasyonlar

İlginizi Çekebilir : Tarz Sahibi Mutfak Masa Sandalye Modelleri başlıklı makalemizde Mutfak Masa Sandalye Modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.