15 FOTOĞRAF

2019 Duvar Dekorasyonu

2019 Duvar Dekorasyonu kapsamında duvarlarınızı son trendlere göre süsleyebileceğiniz objeler hakkında detaylı bilgiler verilmiştir.

2019 Duvar Dekorasyonu kapsamında duvarlarınıza harekat katarak dekorasyonunuzu daha da şık hale getirebilirsiniz. Duvar dekorasyonu duvarların hoş biçimde dekore edilmesi, mekanlara şıklık kazandırmanın en etkili yoludur. Bu nedenle yer yılın dekorasyon trendlerinde duvar ögelerinin ayrı bir yeri bulunmaktadır. 2019 duvar dekorasyonu bu konuda oldukça renkli ürünler sunuyor. Bu yıl duvarlarda en özel duvar rengi seçimlerinden, birbirinden şık objelere kadar birçok keyifli detay mevcut. İşte detaylar…

2019 Duvar Dekorasyonu2019 trend salon boya renkleri

Renklerde Pastel Tonlar Hakim

 Duvar dekorasyonunun en önemli kısmı duvarın rengine karar vermekten geçer. Bu sene duvarlarda daha pastel tonlar dikkat çekiyor. Özellikle açık gri ve mavi tonları oldukça sık tercih edilecek. Fakat pastel tonlar dışında, yer yer daha canlı tonların da kullanılması bekleniyor. Buna göre altın sarısı tonları, kırmızı, mor ve bu yılın vazgeçilmezi yeşil, oldukça dikkat çekiyor. Çoğu zaman bu canlı renklerin, pastel renklerle birlikte kullanıldığına tanıklık edilecek. Hatta bu tonların birlikte kullanıldığı duvar kağıtları da bu yıl hayli rağbet görecek.

Geometrik Objeler Geri Döndü2019 duvar çerçeveleri

2019 Duvar Dekorasyonu geometrik şekle sahip objelerin kullanımını ön plana çıkarmakta. Bu yıl, geometrik şekle sahip ögelerin kullanımı, yeniden gündeme geliyor.. Özellikle üçgen, altıgen şeklinde tasarlanan raflar hayli beğeni topluyor. Bu raflara kitap yerleştirildiği gibi çeşitli dekoratif ögelerle birlikte de kullanılıyorlar. Bu tür raflar, ortama şıklık kazandıracak ve aynı zamanda kullanılmayan bazı şeylerin dağınıklık olarak etrafta kalmasına engel olacak şekilde düşünülüyor.

Çok Amaçlı Tablolarkanvas saatler,

 Bu yıl duvarları süsleyecek ögeler arasında hem duvar saati hem tablo olarak kullanılabilen eşyalar mevcut. Tablonun bir köşesine yerleştirilen saat, zamanı gösterirken aynı zamanda muhteşem manzara resimleri tabloların vazgeçilmezi olacak. 

boş duvar dekorasyonu

Boş Duvar Dekorasyonu İçin Posterler Objeler Tablolar

Ev dekorasyonu denilince akla her alanın etkili ve şık bir şekilde dekore edilmesi gelir Dekorasyonu şık gösteren dekorasyon ögeleri sadece mobilyalar, halı, aksesuar ve perde...

2019 Duvar Dekorasyonu tablolarında özellikle deniz ve dağ manzaraları ilgi görüyor. Bunun yanı sıra modern resim sanatının örneklerini tablolarda görebilirsiniz.

Vintage Duvar Halıları2019 duvar aksesuarları,

 Dekorasyon trendlerinde Vintage, son yıllarda oldukça ilgi görüyor. Bu yıl da vintage etkilerini birçok yerde hissetmek mümkün olacak. Bunlar içinde duvar halıları da var. Kullanılan duvar halıları geleneksel motifleri yansıtacak. Antika halıların üzerinde yer alan el emeği göz nuru motifleri, bu yıl duvar halıları üzerinde görebileceksiniz. Bu tür halılar, genellikle klasik mobilyalarla tasarlanan bir dekorasyonla birlikte tercih edilecek.

Aynalarda Modern Çizgilersalonda ayna

 Duvar dekorasyonunun en önemli unsurları olan aynalar, 2019 Duvar Dekorasyonu kapsamında en gözde eşyalar arasında olacak. Bu yılın ayna modellerinde modern bir tarz göze çarpıyor. Özellikle geniş bir çerçeve içerisinde çok sayıda küçük aynalardan oluşan dekoratif objeler göz kamaştıracak. Bunun yanında boy aynası olarak kullanılacak ürünler, her zaman olduğu gibi özellikle kapı girişlerinde kullanılacak. Aynalardaki modern çizgilerin yanı sıra, eskitmeli ayna modelleri de bu yıl yeniden kullanımda olacak. Ahşap eskitme modası, bir dönem hayli ilgi görmüştü. Bu senenin çizgilerinde de çerçevesi ahşap eskitme aynalar ilgi görüyor.

Işıklı Duvar Panoları2019 duvar aksesuarları

2019 Duvar Dekorasyonu kapsamında oldukça renkli, canlı, ışıklı duvar panolarının duvarları süslemesi bekleniyor. Son birkaç yılın duvar objelerinde dikkat çeken bu panolar, bu yıl daha farklı modellere sahip. Bu yılın panolarında insan figürleri, estetik yüz görünümleri öne çıkacak. Sokak görünümü yansıtan tablolar da değişik bir çizgi sunmayı hedefleyecek. Bu tabloların en önemli özelliği, gerçekçi bir görünüm sunmaları. Gece, yıldızlar veya uzayı konu alan tablolar, oldukça iyi bir derinliğe sahip biçimde sunuluyor.

Duvar Dekorasyonu : Çiçekli Ahşap Tablo Modelleri

Duvar aksesuarları dekoratif ürünler hakkında bir çok alternatif tasarım çalışmalarının yapılacağı eşsiz yerlerdir Ahşap tablo yapısı gereği her zaman, metal tablo...

Parçalı Tablolar2019 duvar tabloları

2019 Duvar Dekorasyonu alanında parçalı tablolara geniş yer verilecek. Bir tablonun birkaç parça ile tamamlanmasına dayalı bu ürünler, en yeni trendler arasında bulunuyor. Bunlarda genellikle dikkat çekici renkler kullanılmakta. Parçalar, kademeli boyuta sahip geometrik şekillerden oluşuyor.

FOTO GALERİ / 2019 Duvar Dekorasyonu

İlginizi Çekebilir : Tarz Sahibi Mutfak Masa Sandalye Modelleri başlıklı makalemizde Mutfak Masa Sandalye Modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.