16 FOTOĞRAF

2019 Dekoratif Led Işık Topları

2019 dekoratif led ışık topları hakkında merak edilen tüm detaylar verilerek birçok ürün hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Genel dekorasyona doğrudan doğruya etki eden 2019 dekoratif led ışık topları birçok farklı renk seçeneği ve ürün özelliği ile birlikte alıcılara sunuluyor. Özel kutlamaların da aranan aksesuarları arasında gösterilen bu dekoratif ürünler başta yılbaşı olmak üzere birçok farklı parti ve eğlencede değerlendirilebilir.

 Fiyat performans değerinde de bekleneni fazlasıyla veren. 2019 dekoratif LED ışık topları tasarruflu olup ekonomik ürünler kategorisinde değerlendirilmelidir. Sipariş edilen adreslere kullanım talimatlarının içerisinde yer aldığı kılavuzu ile birlikte gönderiliyor. Kurulumu ve ışıklandırılması bu kılavuza bakılarak pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir.

2019 Dekoratif Led Işık Topları2019 Dekoratif Led Işık Topları

Yılbaşı Ağaçları ve Diğer Süslemeler için Satı LED Işık Topları

Başta yılbaşı ağaçları olmak üzere birçok farklı ev ürünün süslemeye yarayan bu LED topları sarı rengi ile birlikte bulunduğu her ortamı ışıl ışıl aydınlatıyor. Aynı zamanda vitrin ve konsol süslemelerinde de pratik bir şekilde uygulanabilir.

Örneğin; siz yemek odasında huzur içinde yemeğinizi yerken konsolda çalıştırılan bu ışıklar doğal ve göz yormayan ışık kaynakları sayesinde bulunulan odayı çok daha albenili bir ortama çevirebilir. Yine aynı şekilde salon ve oturma odalarında da isteğe bağlı olarak tercih edilebilir. Tamamen onaylı ve garantili ürünler olduğu için gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Mobilyaların üzerine sarkıtarak kullanmanızda da herhangi bir sakınca bulunmuyor.

Mavi Işıklı Top LED Işıkları2019 Dekoratif Led Işık Topları

Sarı renginden sonra bir diğer seçenek mavi rengi ile birlikte kendini gösteriyor. 10 adetlik paketleriyle satışa çıkarılan bu ürünlerde sayı sınırlaması bulunmuyor. İhtiyacınızın olduğunu düşündüğünüz kadar adette mavi ışıklı LED ışıklarını sipariş edebilir ve uygun alanlara asabilirsiniz. Tamamen 1. sınıf bir ürün olan bu ışıklar bulunulan her odayı çok daha dekoratif ve estetik göstermektedir.

2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu

2019 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu son dönemlerin en şık ve hoş ambiyansını yansıtacak şekilde tasarlanmış diyebiliriz  Evlerin en önemli odalarından biri olan yatak...

Özel silikonlu yapısı sayesinde kolaylıkla bir odadan başka bir odaya taşınabilir. Kablo rengi siyah olduğu için her tür mobilya ve aksesuar ile birlikte uyum içerisinde kullanılabilir. İsteyenler için sayısı 100’ü bulan ekonomik paketler de mevcut. Bu ekonomik paketler satın alınıp evlerin her bir köşesi ve odası istenildiği gibi aydınlatılabilir.

Dolama Dekor Işıkları2019 Dekoratif Led Işık Topları

Dolama dekor ışıkları da top şeklinde olup bu ürünün en çok aratılan ve satın alınan bir başka aksesuarı olarak alıcılarla buluşuyor. Metre uzunlukları 5 metre ile 8 metre arasında değişiyor. Ne kadar uzun olursa olsun dolama şeklinde kullanıldığı için pratik ve güvenli bir kullanıma sahip. Dolama dekor ışıkları sadece Yeni Yıl kutlamalarında değil doğum günü ve ofis kutlamalarında da tercih edilebilir. Tamamen dekoratif bir ışık kaynağı olduğu ve az yaktığı için de son üç yılın en popüler ürünleri arasında bu dekor ışıklarını gösterebiliriz.

Bu ürünlerin en büyük özelliği ise 3 ayrı renkte tam bir görüntü cümbüşü oluşturması. Seçilecek olan renkler pastel ya da mat renklerde olabilir. Örneğin bir koyu renk seçiliyorsa diğer iki rengin açık olmasına özen gösterilmeli. Tamamen koyu ya da tamamen açık olan renklerin tamamı bu dekor ışıklarında tercih edilirse istenilen dekoratif bütünlük sağlanamayabilir.

Küre Şeklindeki Top LED Işıkları2019 Dekoratif Led Işık Topları

2019 dekoratif led ışık topları arasnfa olan top ışıklar genellikle tel bir odayı ışıklandırmak için kullanılıyor. Buna alternatif olarak getirilen küre biçimindeki LED ışıkları da oldukça dekoratif bir diğer ürün. Özellikle geniş salonlar, bahçeler ve ofis ortamlarında cereyan edecek kutlamalar için küre LED ışıkları satın alınabilir.

 Toplamda 20’den fazla renkte satılıyor olması da istenilen dekoratif etkiyi sağlamanızı olanaklı hale getirebilir. Tek bir tuşu ile birlikte yakıp söndürebilir ve kutlamanın gerçekleştiği alanları renklendirebilirsiniz. Diğer tüm ışıklarda olduğu gibi bu ürünler de ağaç süslemelerinde kullanılabilir.

FOTO GALERİ / 2019 Dekoratif Led Işık Topları

 

İlginizi Çekebilir : Tarz Sahibi Mutfak Masa Sandalye Modelleri başlıklı makalemizde Mutfak Masa Sandalye Modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.