12 FOTOĞRAF

2019 Antre Halı Modelleri Detaylı İncelemesi

2019 antre halı modelleri hakkında yapılan detaylı araştırma sonucu edinilen bilgiler verilerek etkili ve şık bir antre dekorasyonu yapmanıza destek olunmuştur.

Eve gelen misafirlerinizi karşıladığınız antrenizi göz alıcı kılmak istiyorsanız yazımızın detaylarına göz atın lütfen. 2019 antre halı modelleri yeni teknolojinin getirdiği yeniliklerle birleşerek mükemmeli sunuyor.

Geçmişte antre halısı günümüzdeki kadar önem arz etmezdi. Şimdilerde ise antre halı dekorasyon son derece önemlidir. Yeni sezon dekoratif antre halısı modelleri antrelerinize şıklığı getirecek fotoğraf baskılı, farklı ve yaratıcı 3 D desenli modellerden oluşmaktadır.

Gelin antre halı yolluk modelleri detaylarını birlikte inceleyelim

2019 Antre Halı Modelleri İncelemesi2019 Antre Halı Modelleri Detaylı İncelemesi

Misafirlerinize ilk izlenimi verecek olan antre dekorasyonu özenle yapılmalıdır. Öyle ki, antre halı modeli evin mobilyaları, halıları, duvar rengi hatta aksesuar renginin bile zevkini yansıtmalıdır.

Dekorasyon sanat işidir, antre dekorasyonu ise bu sanatı sunum şeklidir.

Büyük ebatlara sahip bir antreniz varsa büyük halı kullanmanız yanlış olur. Bu nedenle odak kısmına küçük halı kullanmalısınız.

Antre halı örtüsü zemin rengi, antrede kullanılan mobilyalar ve duvar rengi ile uyumlu olmalıdır.

Fazla eşya istemeyen küçük antre dekorasyonunda ana rengi açık, desenleri ise canlı renklerden oluşan halı modelleri seçilmelidir. Ancak desenli antre halı modeli size çok karmaşık geliyorsa sade renklerden veya çizgili desenlere sahip modellere sahip antre halı modeli tercih etmelisiniz.

Antre halı modelleri 2018 sezonunda olduğu gibi 2019 sezonunda da farklı dokuma teknikleri kullanılarak özel denilebilecek desenlerden oluşmaktadır.

2019 antre modelleri arasında kabartma desenli yolluk halıları, renkli desenlere sahip modeller, uzun ve kısa tüylü modeller, fotoğraf baskılı modeller, altı astar ve lastik tabanlı modellerden oluşmaktadır.

Antre Halı Modelleri Özellikleri

Büyük boyutlarda bir antreniz varsa dilediğiniz renk, desen ve boyutta antre halısı tercih etme hakkınız varken, küçük antrelerde antrenin orta kısmında kalacak halı modeli tercih etmelisiniz.

İlkbahar ve yaz aylarında antre için kullanacağınız halı açık renk tonlarından seçilmelidir. Sonbahar ve kış aylarında ise pastel tonlarda antre halısı seçerek antre dekorasyonu konusunda başarılı olabilirsiniz.

Antre çok toz alan ve çok kirlenen bir alan olduğu için leke tutmayan halı modellerini tercih etmeniz temizlik kolaylığı açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Antre Halısı Nasıl Olmalı?

Antre halı dekorasyon son derece zor ev önemlidir Antre halısı antre dekorasyonunun göz alıcı olması ve ev sahibinin zevkini yansıtması açısından son derece önemlidir Antre...

2019 antre halı modelleri renkleri sezonun moda renklerinden olan pudra, krem, bej, siyah, beyaz, kırmızı, kum beji, gri, kahverengi ve tonlarından oluşmaktadır.

Antre duvar dekorasyonunuz varsa antre halısı modeli de sade renklerden oluşmalıdır. Püsküllü antre halı modeli her ne kadar şık dursa da püskülsüz halı modeli daha kullanışlı olmaktadır.

2019 antre halı örtüsü kaymaz tabanlı halı modellerinden seçilmelidir.  Ünün ve kalitenin adresi olan birçok halı markası yüksek kalitede dokunan halı modellerini sunmaktadır.2019 Antre Halı Modelleri Detaylı İncelemesi

Antre halı fiyatları halı iplerinde kullanılan boyanın ve ipin kalitesin göre değişiklik göstermektedir. Yün, antre halısı fiyatları diğer halılara göre biraz daha farklıdır.

Antre halı çeşitleri de diğer halı çeşitleri gibi el halısı ve makine halısı diye ikiye ayrılmaktadır. Antreler çok kullanıldığı için kaliteli iplerden dokunan halı modelleri seçmelisiniz. Yeni sezon antre halı modelleri uzun yıllar özelliğini kaybetmeyen halı ipleri kullanılarak dokunmuştur.

Antre Halı Temizliği Nasıl Olmalıdır?2019 Antre Halı Modelleri Detaylı İncelemesi

Antre halıları da diğer halılar gibi döverek veya çırpılarak temizlenmemelidir. Bu halıların ömrünü azaltır. Bunun yerine belirli aralıklarla elektrikli süpürge ile süpürülmelidir.

İleri teknoloji kullanılarak dokuna antre halıları kesinlikle yıkanmamalı, halı şampuanı ile silindikten sonra temiz su ile durulanarak açık havada kurumaya bırakılmalıdır.

Leke oluşur oluşmaz lekenin silinmesi leke temizliğinin kolay olmasını sağlar. En zor lekeler bekletilerek kurutulan lekelerdir.

2019 antre halı modelleri kolay temizlenen ve lekeyi tutmayarak iten tasarımlardan oluşmaktadır. Antre halı yolluk modelleri hakkında daha fazla detaya sahip olmak için resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

FOTO GALERİ / 2019 Antre Halı Modelleri Detaylı İncelemesi

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir : Koltuk Renkleri 2019 Mobilya Renkleri ve Kombinleri başlıklı makalemizde koltuk renkleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.