8 FOTOĞRAF

2018 Duvar Kağıdı Modelleri

2018 duvar kağıdı modelleri başlıklı içeriğimizde sezonun en trend modelleri ve ünlü markaların tasarımları hakkında bilgiler verilerek en çok satan ürünlerin görselleri paylaşılmıştır.

Günümüzde ev dekorasyonunda pratiklik ve kolaylık öne çıkmaktadır. Dekorasyonda gelişen teknolojinin bizlere getirdiği en büyük kolaylık da birbirinden şık desenleri ve renkleri ile sunulan duvar kağıtlarıdır. 2018 duvar kağıdı modelleri mükemmel kalitesi, sağlamlığı ve tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ev dekorasyonunda hala duvar kağıdına geçmediyseniz yazımızdan sonra yaşam alanlarınızı duvar kağıdı ile buluşturacağınıza eminiz.

2018 Duvar Kağıdı Modelleri İncelemesi

2018 duvar kağıdı modelleri dekorasyonunuzu üst seviyelere çıkaracak tasarımlardan oluşmaktadır. Son moda duvar kağıdı modelleri ileri teknoloji ile üretilmekte ve buna ek olarak farklı desen seçenekleri bulunmaktadır. Duvar kağıtları arasında öne çıkan tasarımlar arasında 3D duvar kağıtları bulunmaktadır. Duvarlarınıza olağanüstü görünüm kazandırmak istiyorsanız 3D duvar kağıtlarını mutlaka incelemelisiniz.

Özel tasarım duvar kağıdı modelleri ise sizlere kendi hayalleriniz doğrultusunda görüntü seçenekleri sunmaktadır. Özel üretim duvar kağıtlarında aklınıza gelen fikirleri duvarlarınıza duvar kağıdı olarak uygulayabilirsiniz.

Duvar kağıdı alırken neye dikkat edilmelidir?

Duvar kağıdının dekorasyonunuzu üst seviyelere taşıması için bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Duvar kağıdı modeline karar vermeden önce kullanılacak alanın boyutları, ışık açısı ve ışık boyutu ve tavan yüksekliği konusunu bilmeniz gerekmektedir.

Boş alana duvar kağıdı seçilirken eşyaların rengi ve konumu dikkate alınmalıdır. 2018 duvar kağıdı modelleri ile mekanlarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Markalarda Neler Var?

Koçtaş Duvar Kağıdı Modelleri

2018 sezonunda modern tasarımlar öne çıkmaktadır. Birçok ünlü marka vitrininde hayranlık uyandıran modern tasarımları görmek mümkündür. Kalitenin öncü diyebileceğimiz duvar kağıtları koçtaş modelleri de bu markalardan biri, kolay temizlenme, dayanıklılık, renk ve desen seçeneği özellikleri ile dikkatleri çeken koçtaş duvar kağıdı modelleri sizleri beklemektedir.

Boyanabilir duvar kağıdı modelleri ile istediğiniz an renk değişikliği yapabilirsiniz. Dekoratif baskılarda üretilen üstün teknoloji ürünü duvar kağıtları, mobilyalarınızı odak noktası haline getirerek yaşam alanlarınıza daha ferah ve daha geniş görünüm kazandıracaktır.

Tekzen Duvar Kağıdı Modelleri

Duvarlar ev dekorasyonunu üst seviyelere çıkaran önemli bir unsurdur. Estetik kaygılar çerçevesinde desen ve renk araştırması yapılırken farklı perspektifler göz önüne alınarak incelenmelidir.

Evinizde bütçenizi zorlamadan pratik bir şekilde değişim yapmanın yolunu arıyorsanız, duvar kağıdı uygulaması yapabilirsiniz. Duvarlarınızı en iyi sonuçlar ile görsel bir estetiğe kavuşturmak işitiyorsanız tekzen duvar kağıdı modellerini inceleyebilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi ile oturma odanızı, salonunuzu, yatak odanızı, genç odanızı, çocuk odanızı ve mutfağınızı son moda desen ve renklerden oluşan duvar kağıtları ile süsleyebilirsiniz. Bu kategorilerde en yeni desenleri sunan tekzen, kalite garantisi sunan öncü markalardandır.

İkea Duvar Kağıtları

Söz konuş dekorasyon olunca birbirinden şık ve farklı ürünler yelpazesi ortaya çıkmaktadır. Özellikle iç dekorasyonun olmazsa olmazı estetik detayları arasında duvar kağıtları bulunmaktadır. İkea duvar kağıtları, yeni sezon tasarımlarında kendisine has düşünce ve duyguyu, yine kendisine has tasarımları, dokusu ve dizaynı ile sunan model seçenekleri sunmaktadır.

Duvar Dekorasyonlarının olmazsa olmazı arasında olan duvar kağıdı seçenekleri arasında olan ikea duvar kağıtları, farklı renk seçenekleri ve uzun vadeli kullanım özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

2018 duvar kağıdı modelleri arasında ilk sıralardaki ikea duvar kağıtları estetik seçenekleri ile üst kategorilere çıkmış bulunmaktadır. Öncü markanın ürünlerini incelediğimizde yaz tasarımları dekoratif desenlerle sunulmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda çözümler sunan marka aklınıza gelebilecek her türlü desen ve rengi sunarak duvarlarını ödüllendirmektedir.

Sizde boya yerine duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız yukarıda bahsettiğimiz markaların mağazalarında satılan ürünler arasından seçilen resim galerimizi inceleyebilirsiniz. Satın aldığınız duvar kağıdını kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz gibi konuyla ilgili bir ustaya f-da uygulattırabilirsiniz.  İşte 2018 duvar kağıdı modelleri resim galerimiz…

FOTO GALERİ / 2018 Duvar Kağıdı Modelleri

2 Comments

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.