2017 Modern Hidromasajlı Küvet Modelleri

Modern Masajlı Küvetler ile banyo keyfi bir başka güzel..

Banyoda Hidromasaj Keyfi

Son dönemde banyolarda masajlı küvetler oldukça ilgi gören aynı zamanda merak edilen küvet sistemleri arasındalar. Banyoda eşsiz bir keyif ve rahatlık sunan hidromasajlı küvet modelleri bir çok farklı renk ve model seçeneği ile satışa sunuluyor. Evde rahatlığı ön plana çıkaran masajlı küvetler eşsiz bir banyo deneyimi sunuyor, her tarz banyo için uygun, modern ve estetik tasarımlarıyla dört duvarı daha konforlu bir ortam haline getiriyorlar.

2017 Masajlı küvet modelleri

Banyoda rahatlığı en üst seviyede yaşatan masajlı küvetler baldır, uyluk ve sırt bölgesine farklı kademelerde masaj yapar ve eşsiz bir rahatlık sağlar. Masaj sırasında küvette bulun ve hava jetleri olarak adlandırılan sistem, önceden ısıtılmış hava kabarcıklarını püskürterek güçlü ve rahatlatıcı masaj yapar.

Masajlı küvet içinde bulunan jetler baloncukları püskürttüğünde cilt altındaki doku uyarılır ve bu sayede kas ağrıları, gerginlik gibi tüm sıkıntılar vücutta dolaşım düzenlendiği için ortadan kaybolur. Aynı zamanda masajlı küvetler eşsiz bir yüzme hissi uyandırırlar, hidromasajlı küvetler ve fiyatları hakkında tüm detayları galerimizde bulabilirsiniz.

Banyoda masajlı küvet keyfi

Banyoda bu keyfi yaşamak isteyenler için galerimizde hidromasajlı küvet modelleri ve fiyatları hakkında detaylara yer verdik. Ancak şunu belirtelim, hidromasaj sistemine sahip bir çok marka ve küvet modeli bulunuyor piyasada. Çeşitli küvetler ve farklı masaj sistemleri içeren onlarca tasarım bulunuyor, kısacası bütün masajlı küvetler aynı değil diyebiliriz. Bu konuda güvenilir markalar ile çalışmak daha doğru olacaktır, bir çok farklı fiyat seçeneği bulunan masajlı küvetler var ancak masaj keyfini en kaliteli ve uzun süreli yaşatacak kaliteli markaları araştırmanızı öneriyoruz..

Hidromasaj sistemi nedir , nasıl çalışır ?

Masajlı küvetler son dönemde adını sıkça duyduğumuz modern ve gelişmiş küvet modelleri.. Bu tasarımlarda yer alan masaj sistemleri farklı fonksiyonlara ve mesaj etkilerine sahip jetlerden oluşuyor. Masajlı küvet modellerinde yer alan hava jetleri ısıtılmış hava kabarcıklarını püskürtürler. Bu sayede hava ve suyun karışımı ile yumuşak bir masaj sağlanmış olur. Roto jet olarak adlandırılan jetler ise dönebilen özelliğe sahipler, hava ve suyu püskürterek ayak ve sırt bölgesine gönderirler.

Masajlı küvetler , hidromasajlı küvet modelleri temel mantık olarak püskürttükleri sıcak hava kabarcıkları ile sinir sistemi üzerinde rahatlatıcı, gevşetici bir etki oluştururlar. Günün tüm yorgunluğunu rahatça üstünüzden atabileceğiniz hidromasajlı küvetler farklı şiddetlerde ayarlanabilen güçlü yada nazikçe masaj yaparlar ve rahatlık hissi yaşatırlar.

Kısaca özetleyecek olursak masajlı küvetler, jet adı verilen sistemle hava ve su karışımını oluşturur ve püskürtür, bu sayede ayak,sırt,omuz bölgelerine masaj yaparlar. Bazı lüx masajlı küvet modelleri led ışıklı gösterge ve kontrol panelleri içerebilir. Uzaktan kumanda içeren tasarımlarda bulunur. Galerimizde seçtiğimiz birbirinden şık ve modern hidromasajlı küvet modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz..

FOTO GALERİ / 2017 Modern Hidromasajlı Küvet Modelleri

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.