10 FOTOĞRAF

2017 En Güzel Renkli Yatak Odası Takımları

2017 En Güzel Renkli Yatak Odası Takımları

Yatak odaları sadece uyumak ve eşya depolamak için kullanılan alanlar değildirler. Yatak odaları tamamen bir yaşam alanı olarak görülmelidir. Dinlenmek, kitap okumak, uyumak hatta giyinmek bile yatak odanızda keyifli anlara dönüşmelidir. Bunu yapmak oldukça kolaydır. Fakat sizin için en doğru dekorasyonu yapmanız gereklidir.
Size en uygun dekorasyonu bulabilmeniz için de yatak odası takımını doğru seçmelisiniz. Yatak odası takımları incelendiğinde göreceğiniz birçok çeşitliliğe sahip, fakat sizin için önemli olması gereken seçtiğiniz tarza uygun yatak odası mobilyasını seçmenizdir. Bunu yapabilmeniz için doğru mobilya markasını doğru mobilyacıyı bulmak da oldukça zordur. Çünkü mobilya sık değiştirebileceğiniz bir parça değildir. Berke mobilya bu işte markasını kanıtlamış, oldukça şık modern ve kullanışlı mobilyalarla mobilya piyasasında adından bahsettiriyor.

Modern Ve Renkli Yatak Odası Takımları

Yatak odası mobilyanızı modern bir takımdan yana kullanacaksanız tasarımındaki detaylara dikkat etmelisiniz. Seçtiğiniz mobilyada ahşap ve beyaz uyumunu kullanabilirsiniz. Bu şekilde modern desenlere ve kesimlere sahip bir yatak odası takımını renkli duvarlar ve renkli aksesuarlarla kullanabilirsiniz. Bu şekilde renkli ve modern bir yatak odası dekorasyonu elde etmiş olabilirsiniz. Seçtiğiniz modern mobilyaları şerit perde bir perde modeliyle tamamladığınızda hem modern hem de rengârenk bir yatak odasında uyanabilirsiniz. Seçeceğiniz duvar ve aksesuar renklerine de özellikle dikkat etmelisiniz. Çünkü seçeceğini renkler uyku düzeninizi de fazlasıyla etkileyecektir. Renklerin soft tonlarını tercih ettiğinizde yani uçuk pembe, uçuk mavi ya da soft yeşil, turuncu tonlarını kullanırsanız ferah ve huzurlu aynı zamanda renkli bir oda dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Avangart Renkli Yatak Odası Takımları

En çok tercih edilen yatak odası takımları arasında günümüzde avangart tarz mobilyalar oldukça yaygınlaştı. Fakat seçtiğiniz avangart mobilyalar genellikle Osmanlı çizgileri taşıdığından iki renkli tasarlanıyorlar. Renk seçimine dikkat ettiğinizde avangart ve sade aynı zamanda şık ve renkli bir yatak odası takımı tercih etmiş olabilirsiniz.
Seçtiğiniz takımda iki renk olmasına özen göstermelisiniz. Beyaz tercih edilen bir yatak odası takımında kullanacağınız renk yoğunluğunu yatak başlığında kullanabilirsiniz. Çünkü yatak başlığı yatak odası takımının en ilgi çeken detaylarından biridir.

Tam tersi olarak mobilyada renk kullanmak isterseniz duvar, perde ve yatak başlığını daha sade ve açık tonlarda tercih etmelisiniz. Renkli yatak odası takımlarında avangart modellerin çeşitlerini bulmak için doğru ve sağlam bir mobilyacı tercih etmelisiniz. Berke mobilya avangart yatak odası modelleri arasında renkli ve çok büyük bir çeşitliliğe sahip olduğu için aradığınız tarzı rahatlıkla bulabilirsiniz. Seçtiğiniz mobilyanın tarzı kadar kullanışlı ve sağlam olması da büyük önem taşımaktadır. Mobilya ve duvar renklerinin arasında soft geçişler olmasına özen gösterirseniz, doğru dekorasyonu yapmış olabilirsiniz. Yatak odanızın ne tarz kullanmak istediğiniz elbette önemlidir, fakat ferah bir oda olması için çabalamalısınız.

FOTO GALERİ / 2017 En Güzel Renkli Yatak Odası Takımları

İlginizi Çekebilir : Dekoratif İdeal Modern ve Sade Çalışma Masası Detay başlıklı makalemizde çalışma masası, dekoratif masalar ve ev için ideal çalışma masaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.